100Base-T WDM TX-1310 SM keitiklis 20km

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 28000
    8047 su PVM
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    Gamintojo kodas
    TFC-110S20D3
  • 100Base-T WDM TX-1310 SM keitiklis 20km

    TFC-110S20D3 dviejų krypčių optinis keitiklis veikia su TFC-1600 sistema arba kaip atskiras įrenginys. Šis dvigubo bangos ilgio vienmodžio SC Simplex tipo keitiklis veikia iki 20 km atstumu ir turi būti naudojamas su TFC-110S20D5 modeliu. Prievadai: 1 x 10 / 100Base-TX (RJ-45) ir 1x 100Base-FX (SC Simplex tipo) prievadas.

    • Atitinka IEEE 802.3 10Base-T ir IEEE 802.3u 100Base-TX / 100Base-FX standartus;
    • 1 x 10/100Base-TX auto-negotiation RJ-45 prievadas;
    • Būsenos LED indikatoriai: Power, Link/Activity, Full-Duplex, Link Fail ir Speed;
    • Montuojamas ant sienos;
    • 3 metų gamintojo garantija.

    Specifikacija:

    • Standartai: IEEE802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX ir 100Base-FX;
    • Tinklas:
      • 100Base-TX: Cat. 5 EIA/TIA-568 100-ohm UPT/STP, iki 100m
      • 100Base-FX: Single-mode optinis kabelis 9/125 µm arba 10/125 µm, iki 20km
    • Protokolai: CSMA/CD;
    • Prievadai:
      • 1 x 10/100Base-TX
      • 1 x 100Base-FX single-mode bi-directional fiber (simplex SC-tipas)
    • Dip jungiklis: FX: duplex mode (half/full);
    • Perdavimo sparta:
      • 100 Mbps (half-duplex)
      • 200 Mbps (full-duplex)
    • Maitinimas: 7.5V DC, 1A išorinis maitinimo adapteris;
    • Energijos sąnaudos: 2 W (max);
    • Matmenys: 120 x 88 x 25mm;
    • Svoris: 354 g;
    • Darbinė temperatūra: 0° ~ 50° C;
    • Sertifikatai: FCC,CE.

    Gamintojo kodas: TFC-110S20D3

  • Alternatyvios prekės