10/100Base-TX to 100Base-FX SC MM keitiklis

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 24033
    5848 su PVM
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    Gamintojo kodas
    TFC-110MSC
  • 10/100Base-TX to 100Base-FX SC MM keitiklis 

    TFC-110MSC Fiber keitiklis veikia su TFC-1600 sistema arba kaip atskiras įrenginys. Šis keitiklis yra daugiafunkcinis SC tipo optinis keitiklis, apimantis atstumus iki 2 km. 1 x 10 / 100Base-TX (RJ-45) prievadas ir 1 x 100Base-FX prievadas (SC tipo).

    • Suderinamas su IEEE 802.3 10Base-T ir IEEE 802.3u 100Base-TX / 100Base-FX standartais;
    • 1 x 10/100Base-TX automatinio derinimo RJ-45 prievadas;
    • Automatinis derinimas su 10/100Mbps greičiu ir Half/Full-duplex režimu su TX prievadu;
    • Auto MDIX 10/100Base-TX prievadui;
    • Būklės LED indikatoriai: Power, Link/Activity, Full-Duplex ir Speed;
    • Dip jungiklis full ir half duplex pasirinkimui;
    • Montuojamas ant sienos;
    • 3 metų gamintojo garantija.

    Specifikacija:

    • Standartai: IEEE802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX ir 100Base-FX;
    • Palaikomas rėmelio dydis: Standard Ethernet iki 1518bytes;
    • Tinklas:
      • 100Base-TX: Cat. 5 EIA/TIA-568 100-ohm UPT/STP, iki 100m
      • 100Base-FX: Multi-modeoptinis kabelis 50/125 µm arba 62.5/125 µm, iki 2km
    • Protokolai: CSMA/CD;
    • Prievadai:
      • 1 x 10/100Base-TX
      • 1 x 100Base-FX (SC-type)
    • Dip jungiklis: FX: duplex režimas (half/full);
    • Perdavimo dažnis:
      • 100Mbps (half-duplex)
      • 200Mbps (full-duplex)
    • Maitinimas: 5V DC, 1A išorinis maitinimo adapteris;
    • Energijos sąnaudos: 1.8 Watts (max);
    • Matmenys: 120 x 88 x 25mm;
    • Svoris: 354 g;
    • Sertifikatai: FCC,CE;
    • Bangų ilgis: 1300nm.

    PDF  pdf

    Gamintojo kodas: TFC-110MSC

  • Alternatyvios prekės