Prekių katalogas

209-2404 Įkroviklis baterijų Mini NiMH AA, AAA

 • Kodas: 81909
  1767 su PVM
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  RS
 • 209-2404 Įkroviklis baterijų Mini NiMH AA, AAA 

  Dėl išmaniosios „PERFECT 7“ įkrovimo technologijos „Comfort Smart“ užtikrina, kad akumuliatoriai bus visiškai ir tiksliai įkrauti. Pilnai automatinis 7 pakopų įkrovimo procesas padidina jūsų įkraunamų baterijų tarnavimo laiką ir našumą. Naujoviškas įkrovimo procesas yra pagrįstas naujausiomis įkraunamų baterijų tyrimų žiniomis ir atsižvelgia į daugybę skirtingų parametrų. Todėl tai yra vienas iš labiausiai išvystytų ir novatoriškų įkroviklių rinkoje. 

  1. Greitas talpos patikrinimas
  Iškart po įdėjimo greitas talpos patikrinimas nustato likusią jūsų įkraunamos baterijos įkrovą ir 5 sekundes tai rodoma LED skydelyje. Automatinis mažo našumo įkraunamų baterijų aptikimas užkerta kelią nemaloniems netikėtumams. 

  2. Švelnus išankstinis įkrovimas
  Jei reikia, silpną arba giliai iškrautą įkraunamą bateriją galima iš anksto įkrauti silpna srove. 

  3. Įkraunamų baterijų analizė
  Analizuojamas ir įvertinamas įkraunamų akumuliatorių veikimas, siekiant nustatyti, ar juos vis dar galima naudoti patikimai, ar jie yra sugedę. 

  4. Greito įkrovimo režimas
  Naujas „Comfort Smart“ iš ANSMANN greitu ir kontroliuojamu būdu įkrauna suderinamas NiMH įkraunamas baterijas iki 800 mA. 

  5. IQ išjungimas
  Keli apsauginiai mechanizmai neleidžia įdėtoms baterijoms perkaisti ar per daug įkrauti. Taigi galite patogiai įsitaisyti, kol akumuliatorius įkraunamas iki galo. 

  6. „Top-off“ įkrovimas
  Šis etapas užtikrina, kad baterija bus atsargiai įkrauta iki 100%. 

  7. „Trickle“ įkrovimas
  Akumuliatorius yra pilnai įkraunamas, naudojant įkrovimo impulsus.

  Kompaktiškas įkroviklio dizainas leidžia lengvai jį pasiimti su savimi keliaujant arba turėti visą laiką po ranka net būnant lauke. Naudojant kartu su tinkamu „powerbank“, įkroviklis taip pat yra pilnai mobilus. Įkroviklį galima prijungti ne tik per „powerbank“, bet ir per bet kurį kitą USB prievadą. Tai veikia paprastu principu „įdėk ir eik“. Paprastas 3 spalvų LED ekranas leidžia labai lengvai nuskaityti atitinkamą būseną. 

  Intelektualus greito įkrovimo įrenginys gali įkrauti iki 2 AA ir (arba) AAA  dydžio baterijų. Nebūtina tikrinti jų dydžio ar talpos. Kiekviena ląstelė bus atskirai stebima įkrovimo proceso metu ir atskirai įkraunama pagal maksimalią talpą. 

  • Spalva: balta/juoda;
  • Įėjimo įtampa: 5V DC;
  • Įėjimo srovė: max 2400 mA; 
  • Tinkamos baterijos: AAA / HR03 , AA / HR6;
  • Maksimali baterijų talpa: AAA 1800mAh, AA 3600mAh;
  • Krovimo srovė: AAA 400mA; AA 800mA;
  • LED indikatoriai: raudonas <25%, oranžinis 25%-75%, žalias >75%;
  • Komplektacija: įkroviklis, micro USB kabelis (1m), instrukcija.


  Gamintojo kodas: 209-2404