Atsiskaitymo būdai

 •  Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rinktis iš keleto atsiskaitymo būdų:

  1. Per šių bankų elektroninės bankininkystės sistemas:
  Swedbank, SEB, Nordea, Danske Bankas, DNB, Šiaulių Bankas. Taip pat galite pasirinkti apmokėjimą „Lietuvos Spauda“ kioskuose arba Maxima kasose. 

  2. MoQ - atsiskaityk operatoriaus suteiktu atidėto mokėjimo limitu, o apmokėk jį kartu su sąskaita už mobiliojo ryšio paslaugas.

  3. Bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, elektroniniu paštu Jums bus pateikta išankstinė sąskaita, pagal kurią galėsite apmokėti už prekes, atlikę mokėjimo pavedimą iš savo banko. Skiltyje pavedimo paskirtis būtinai nurodykite užsakymo numerį. Nepadarius pavedimo per 2 darbo dienas nuo užsakymo pradžios, Jūsų užsakymas bus atšauktas.

  4. Atsiskaitymas grynais, kurjeriui pristačius prekę. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą už pirkinį galėsite sumokėti tiesiog prekes pristačiusiam kurjeriui (taikomas papildomas komisinis 1,45 € mokestis).

  5. Atsiskaitymas grynais pinigais arba mokėjimo kortele atvykus į UAB „YE International“ parduotuvę Smolensko g. 6, Vilniuje. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir parduotuvėje Vilniuje, Smolensko g. 6 gali skirtis, dėl taikomų akcijų ar išskirtinių pasiūlymų, kurie galioja tik užsakant prekes internetu, todėl norėdami įsigyti prekę už kainą taikomą internetinėje parduotuvėje, prašome pateikti užsakymą internetu. Norėdami atsiimti prekes mūsų parduotuvėje, jūsų užsakymas bus pradėtas ruošti tik jums atvykus į parduotuvę ir apmokėjus už prekes, todėl norint atsiimti užsakytas prekes, gali tekti palaukti kol bus aptarnauti pirkėjai esantys parduotuvėje ir paruoštas jūsų užsakymas.