Dangos storio matuoklis AX-CTG10

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 77931
  2739 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gamintojo kodas
  AX-CTG10
 • Dangos storio matuoklis AX-CTG10 

  AX-CTG10 matuoklis naudoja magnetinę indukciją. Dėl įmontuotos keičiamos 3 V baterijos (CR2032) jis sukuria elektromagnetinį lauką, kuris indukuoja elektrą metaluose po laku. Srovė sukuria kitą magnetinį lauką, kurį tada aptinka matuoklio jutiklis, kad įvertintų atstumą tarp zondo ir metalo. Testeris gali sėkmingai išmatuoti bet kokio lako, užtepto ant metalinio paviršiaus, storį. Todėl jis gali būti naudojamas su vis dažnesniais aliuminio korpusais. Be to, jis taip pat gali būti naudojamas pramonėje, pvz. rankiniu būdu kontroliuoti dangos sluoksnių kokybę.

  Įrenginyje yra skystųjų kristalų ekranas, jo matavimo diapazonas yra nuo 0,1 µm iki 1 250 µm. Matavimo tikslumas yra ± 2% + ± 0,02 mm, to pakanka daugumai pritaikymų.

  Testeris yra patogus, neužima daug vietos, turi korpusą, pagamintą iš plastiko ir gumos, o jo matmenys yra 80x42x24mm.

  Testeris palaiko "Data hold" funkciją, leidžiančią jums "užšaldyti" dabartinės vertės matavimą, kad vėliau galėtumėte lengvai jį perskaityti. Tai ypač naudinga atliekant matavimus sunkiai pasiekiamose vietose. 

  AXIOMET AX-CTG10 nenaudojant kurį laiką automatiškai išsijungia ir informuoja jus apie mažą akumuliatoriaus energiją, kad būtų išvengta problemų dėl energijos trūkumo. Korpuse yra mygtukai:

  • paviršiaus tipui parinkti lako storiui išmatuoti;
  • rodmens nustatymui iš naujo;
  • matavimo vienetui pasirinkti (mm / mil). 

   pdf

  Gamintojo kodas: AX-CTG10

 • Alternatyvios prekės

  EXTECH CG204 dangos storio matuoklis
  Kodas: 74998
  28919 su PVM
  EXTECH CG304 dangos storio matuoklis
  Kodas: 74999
  36300 su PVM