Prekių katalogas

Akumuliatoriai

 • Reikalingas akumuliatorius įrangai, pulteliams ar išorinis powerbank‘as jūsų nešiojamiems įrenginiams? Turime viską, ko reikia šiems poreikiams patenkinti. Viskaselektronikai.lt parduotuvėje rasite: Panasonic, Ultracell, GP ReCyko, YUASA, FIAMM ir kitų garsių gamintojų, kokybiškus akumuliatorius.

  Jūsų užsakymus nuo 50 eurų nemokamai pristatysime visoje Lietuvos teritorijoje.

  7700  su PVM
  11000  Sutaupykite 3300 
  Akumuliatorius 6V 12Ah
  Kodas: 28770
  2957  su PVM
  3470  su PVM
  Akumuliatorius 6V 10Ah
  Kodas: 21786
  4217  su PVM
 • Kam gali būti naudojami mūsų siūlomi akumuliatoriai?

  Mūsų siūlomame prekių asortimente yra labai įvairūs akumuliatoriai namams ir verslo poreikiams.

  Gilios iškrovos akumuliatoriai

  Gilaus iškrovimo arba gilios iškrovos akumuliatoriai skirti daugkartiniam iškrovimui ir įkrovimui. Dėl savo tipo jie tinka naudoti tais atvejais, kai reikalingas pastovus ir stabilus maitinimas ilgesnį laiką. Jie paprastai naudojami kemperiuose, laivuose, saulės energijos sistemose ir atsarginio maitinimo sistemose, taip pat ne elektros tinkle ir nuotolinio maitinimo sistemose.
  Gilaus iškrovimo akumuliatoriai turi storesnes plokšteles ir yra tvirtesnės konstrukcijos, kad atlaikytų gilaus iškrovimo poveikį. Jie išsiskiria mažesniu energijos tankiu, bet ilgesniu ciklo tarnavimo laiku nei paprasti akumuliatoriai.

  AA, AAA akumuliatoriai

  Tai – įkraunamos baterijos (dažniausiai - AAA arba AA tipo), kurios paprastai naudojamos įvairiuose kasdienės elektronikos prietaisuose, pvz., nuotolinio valdymo pultuose, nešiojamuosiuose radijo imtuvuose ir žibintuvėliuose. Jos yra patogus ir ekonomiškas sprendimas, nes gali būti įkraunamos šimtus kartų, todėl nereikia nuolat keisti baterijų, rūpintis atsargų pildymu. Be to, jos yra tvaresnis variantas, nes, palyginti su vienkartinėmis baterijomis, nes sukuria mažiau atliekų

  Švininiai akumuliatoriai

  Įkraunami švino akumuliatoriai paprastai naudojami didesniuose elektroniniuose prietaisuose, pavyzdžiui, atsarginio maitinimo sistemose. Jie pasižymi dideliu energijos tankiu ir ilgaamžiškumu, todėl idealiai tinka didelės apkrovos įrenginiams. Jie taip pat plačiai naudojami kaip energijos kaupimo priemonė.

  Powerbank‘ai

  Išorinės baterijos (powerbank‘ai) - tai nešiojami akumuliatoriai, skirti mobiliesiems įrenginiams, pavyzdžiui, išmaniesiems telefonams, planšetiniams ir nešiojamiesiems kompiuteriams, įkrauti. Jie puikiai tinka žmonėms, kurie nuolat keliauja ir kuriems reikia, kad jų įrenginiai būtų įkrauti, kai šalia nėra elektros lizdo. Išorinės baterijos – tai daugkartinio naudojimo baterijos, akumuliatoriai, kurie gali būti labai skirtingos talpos, dydžio ir pasižymėti labai unikaliomis savybėmis.

  Spausdintuvų baterijos

  Šie akumuliatoriai naudojami spausdintuvuose ir kopijavimo aparatuose. Jie ne tik suteikia energiją, bet paprastai gali išlaikyti įrenginio atmintyje esančius nustatymus ir duomenis, net ir nutrūkus elektros energijos tiekimui. Jos taip pat suteikia patikimą atsarginį energijos tiekimą nutrūkus energijos tiekimui iš pagrindinio šaltinio. Paprastai geri akumuliatoriai spausdintuvams tarnauja net kelerius metus, tačiau baterijos veikimo trukmė priklauso nuo prietaiso naudojimo ir baterijos kokybės.

  Kiti akumuliatoriai

  Mūsų asortimente yra ir kitų akumuliatorių. Daugiausiai viskaselektronikai.lt el. parduotuvėje rasite akumuliatorius termovizoriams ir kitiems elektriniams įrankiams. Šie akumuliatoriai yra specialiai sukurti šiems prietaisams ar elektriniams įrankiams ir kitai profesionaliai įrangai, maitinti. Jie pasižymi dideliu energijos tankiu ir gali atlaikyti nuolatinę apkrovą.
  Daugiau informacijos apie tai, kuo pasižymi akumuliatoriai, kuriuos galite pirkti internetu, rasite jų prekės puslapiuose.

  Kaip išsirinkti akumuliatoriaus galingumą?

  Prekes iš šios kategorijos galite žiūrėti ir pagal voltažą. Akumuliatoriai su 12 V, 9 V ir 6 V specifikacijomis yra populiariausi. Mažiausieji 6 V akumuliatoriai paprastai naudojami mažos galios prietaisams, pavyzdžiui, nuotolinio valdymo pultams ir dūmų detektoriams. Jų ir dydis būna kiek mažesnis už kitų tipų.

  Štai 9 V baterijos taip pat naudojamos mažos galios prietaisams, pavyzdžiui, dūmų detektoriams ir nešiojamiesiems radijo imtuvams, tačiau jų pritaikymas būna ten, kur 6 V nepakanka. Na, o 12 V sistemos turi plačiausią panaudojimo spektrą – nuo įrankių iki elektrinių variklių.

  Kalbant apie akumuliatoriaus galingumą, dažniausiai turima omenyje jo talpą. Šis parametras matuojamas ampervalandėmis (Ah) arba miliampervalandėmis (mAh). Akumuliatoriaus talpa lemia, kiek energijos jis gali sukaupti ir atiduoti, kol jį vėl reikės įkrauti. Štai keletas faktorių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą akumuliatoriaus talpą:

  • Įrenginio reikalavimai – įvertinkite poreikius energijai iš įrenginio ar įrenginių sistemos, kurie bus prijungti prie akumuliatoriaus. Prietaiso vadove arba specifikacijose turėtų būti pateikta informacija apie vidutinį energijos suvartojimą arba reikiamą akumuliatoriaus talpą. Pasitarkite su viskaselektronikai.lt specialistais telefonu +370 615 49768, jeigu reikia patarimo.
  • Nepamirškite ir apie praktiškumą. Didesnės talpos akumuliatoriai bus fiziškai didesni ir sunkesni. Be to, Rinkdamiesi akumuliatoriaus talpą atsižvelkite į prietaiso dydžio ir svorio apribojimus bei taikymo sritį.
  • Įkrovimo laikas - didesnės talpos akumuliatoriai kraunasi ilgiau nei mažesnės talpos akumuliatoriai. Tai – labai svarbus parametras.
  • Savaime suprantama, kad svarbus ir jūsų biudžetas. Nors turime ir labai patrauklių pasiūlymų, svarbu, kad akumuliatoriaisavo kaina atitiktų jūsų biudžetą. Tam naudingas prekių rikiavimo įrankis, kuris leidžia akumuliatorius rikiuoti pagal naujumą ar kainą.

  Akumuliatoriai internetu pigiau

  Jeigu jus domina geriausi akumuliatoriai patraukliausia kaina, ieškokite prekių, kurios pažymėtos specialiu ženklu „akcija“. Tokioms prekėms taikoma nuolaida ir pirkdami šiuos akumuliatorius galite nemažai sutaupyti.

  Be to, jeigu norite įsigyti pigiausią variantą internetu, pasinaudokite ir prekių rikiavimo įrankiu. Jis iš karto parodys, kurie visiškai nauji akumuliatoriai yra pigiausi (su akcija arba be jos).
    

  Skaityti daugiau