Prekių katalogas

12V akumuliatoriai

 • Reikalingi akumuliatoriai namams, darbo vietai ar hobiui? Užsukote kaip tik ten, kur reikia!

  Elektroninė parduotuvė Viskaselektronikai.lt jums siūlo: Ultracell, Panasonic ir Yuasa, kokybiškus 12 V švino rūgšties akumuliatorius, kurie turi ilgą tarnavimo laiką bei plačias pritaikymo galimybes. Pirkdami internetu galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir atsiskaitymo metodą. Na, o mūsų elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite daugybę priedų, aksesuarų ar kitų reikmenų, susijusių su elektronika.

  Jeigu sunku pasirinkti arba reikia patarimo – drąsiai galite atsiųsti užklausą internetu arba skambindami į +370 615 49768. Mūsų komanda mielai patars bei atsakys.

  Skaityti daugiau
  Akumuliatorius 12V 12Ah, APC, RBC4
  Kodas: 94647
  Likutis: 1 vnt.
  5500  su PVM
  11000  Sutaupykite 5500 
  1552  su PVM
  2410  su PVM
  2800  su PVM
  4106  su PVM
  1331  su PVM
  5844  su PVM
  Akumuliatorius 12V 5Ah švino rugšties
  Kodas: 33429
  Likutis: 0 vnt.
  5662  su PVM
  Akumuliatorius, Yuasa: NPW45-12 Švin.r.
  Kodas: 36258
  Likutis: 0 vnt.
  3965  su PVM
 • Kam galima panaudoti 12 V akumuliatorių?

  Švino rūgšties 12 V akumuliatorius yra patikimas ir nebrangus pasirinkimas įvairioms reikmėms. Pateikiame keletą dažniausiai pasitaikančių šio tipo akumuliatorių naudojimo būdų:

  • Atsarginis maitinimo šaltinis - 12 V švino rūgšties akumuliatoriai gali būti naudojami kaip atsarginis elektros energijos šaltinis įvairiuose objektuose ar net lauke. Jais galima maitinti būtiniausius prietaisus ir įrenginius nutrūkus nuolatiniam elektros energijos tiekimui arba, jeigu esate atokiose vietovėse.
  • Saulės energijos kaupimas – tam tikrose sistemose rūgštiniai akumuliatoriai 12 V dažnai naudojami saulės energijai sukaupti. Juose galima kaupti perteklinę saulės kolektorių per dieną pagamintą energiją ir panaudoti ją ten, kur yra poreikis.
  • Įrangos maitinimas - 12 V švino rūgštiniai akumuliatoriai gali maitinti nešiojamuosius prietaisus, pavyzdžiui, stovyklavietės žibintus, ventiliatorius ir radijo imtuvus. Jais taip pat galima įkrauti telefonus ir kitus elektroninius prietaisus. Keliaujant, stovyklaujant tokie akumuliatoriai labai praverčia.
  • Reikmėms vandenyje - 12 V švino rūgštiniai akumuliatoriai dar dažnai naudojami valtyse ir kitose vandens transporto priemonėse elektros sistemoms maitinti ir kaip atsarginis energijos šaltinis.

  Apskritai 12 V švino rūgštinis akumuliatorius, tai - universalus ir patikimas energijos šaltinis, kurį galima naudoti įvairiose srityse.

  Kaip išsirinkti kokybišką 12 V akumuliatorių?

  Norint užtikrinti, kad akumuliatorius veiktų ilgai ir patikimai, svarbu pasirinkti kokybišką įrenginį. Kai kalbame apie 12 V švino rūgšties akumuliatorius, yra bent keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš nusprendus, kurį pirkti internetu:

  • Prekės ženklo reputacija – geri akumuliatoriai turėtų būti pagaminti patikimo prekės ženklo, kuris turi gerą reputaciją ir yra vertinamas mėgėjų bei profesionalų. Viskaselektronikai.lt atidžiai atrenka siūlomą produkciją, kad jus pasiektų tik patikima technika.
  • Talpa - akumuliatoriaus talpa matuojama ampervalandėmis (Ah) ir parodo, kiek energijos jis gali sukaupti. Rinkitės akumuliatorių, kurio talpa atitinka jūsų energijos poreikius.
  • Matmenys – labai svarbu, kad akumuliatorius tilptų ten, kur jam numatyta vieta. Prekės puslapyje nurodomi tikslūs matmenys, todėl rasti optimalų variantą nebus sunku.
  • Garantija: Ieškokite akumuliatoriaus su garantija, kuri užtikrins efektyvų problemų sprendimą nutikus gedimui arba pažeidimams.

  Nepatariame pirkti naudotų akumuliatorių. Nauji beveik be išimties bus geresnis pirkinys, kadangi galėsite jausti užtikrintumą dėl veikimo, potencialo ir galios rezervo.

  12 V akumuliatoriai pigiau

  Ko gero kiekvienam vartotojui norisi akumuliatorius ar kitą techniką įsigyti kuo pigiau. Mūsų parduotuvėje pažymėtų prekių kaina gali būti sumažinta – joms taikomos nuolaidos. Pasinaudokite rikiavimo įrankiu arba atkreipkite dėmesį į pasiūlymus, kad greitai pamatytumėte, kas atitinka jūsų biudžeto lūkesčius.

  Skaityti daugiau