Prekių katalogas

Ultragarsinės vonelės

 • Ultragarso vonelė - tai galingas įrankis, kuris aukšto dažnio garso bangomis valo ir dezinfekuoja įvairius daiktus - nuo laboratorinio stiklo iki juvelyrinių dirbinių ir net automobilių dalių. Jas galite išvysti pas profesionalus dirbtuvėse ar prekybos vietose, o taip pat ir socialiniuose tinkluose, kada įvairūs žmonės rodo, kaip efektyviai jos gali išvalyti daiktus.

  Internetu, internetinėje parduotuvėje Viskaselektronikai.lt galite įsigyti laboratorinio lygio, skaitmenines ultragarsines, lengvai programuojamas BRAN voneles. Tokia ultragarsinė vonelė smarkiai padidins jūsų darbo našumą ar padės pasiekti norimų tikslų.

  Skaityti daugiau
  Prekių nėra.
 • Kur naudojamos ultragarso vonelės?

  Ultragarsinės vonios naudojamos įvairiose pramonės šakose ir srityse, kur reikalingas labai efektyvus ir nuodugnus valymas. Tai gali būti sveikatos priežiūros pramonė ar laboratorijos, kur ultragarsinė vonelė naudojama siekiant užtikrinti, kad instrumentuose nebūtų teršalų ir ligų sukėlėjų. Elektronikos pramonėje ultragarso voniomis valomi subtilūs elektroniniai komponentai. Su vonele įmanoma gerai juos išvalyti, jų nepažeidžiant.

  Automobilių pramonėje ultragarso voniomis valomos variklio dalys ir kiti komponentai, o juvelyrikos pramonėje ultragarso voniomis valomi ir restauruojami delikatūs dirbiniai.

  Be valymo galimybių, ultragarso vonias galima naudoti ir kitiems tikslams, pavyzdžiui, skysčiams maišyti ir degazuoti. Dėl tikslaus valymo ir universalaus pritaikymo ultragarsinės vonios yra vertinga priemonė įvairiose pramonės šakose ir srityse.

  Kodėl svarbu įsigyti kokybišką ultragarso vonelę?

  Investicija į geros kokybės ultragarsinę vonią jūsų laboratorijai ar darbo vietai bei net buičiai gali suteikti daug naudos.

  1. Našumas. Aukštos kokybės ultragarsinės vonios (kaip BRAN) yra sukurtos taip, kad užtikrintų labai aukštą valymo našumą. Jos turi tokias funkcijas, kaip reguliuojami galios ir temperatūros nustatymai, išmanūs ar labai tikslūs valymo ciklai. Tai reiškia, kad gerų rezultatų pasieksite per trumpesnį laiką, naudodami mažiau cheminių medžiagų.
  2.  Ilgaamžiškumas ir patikimumas. Geros kokybės ultragarsinė vonia pagaminta taip, kad tarnautų ilgai. Jos sudėtis - patvarios medžiagos ir tvirti komponentai, kurie gali atlaikyti intensyvų naudojimą ir dažną valymą. Taip užtikrinama, kad jūsų investicija neš naudą ilgus metus.
  3. Saugumas ir patogumas. Svarbu pasirinkti modelį, kurio prioritetas - saugumas ir patogumas naudotojui. Ieškokite tokių funkcijų, kaip automatinis išsijungimas, apsauga nuo perkaitimo ir paprastas valdymas, kad būtų paprasta nustatyti tokį režimą, kurio reikia ir, kad nekiltų poreikis nuolat stebėti įrenginio darbą, kad kažko nepraleistumėte.

  Taip pat nepamirškite atkreipti dėmesį į tai, kokio dydžio yra aparatas, koks skystis bus reikalingas valymui, kokio dažnio bangos bus skleidžiamos ir taip toliau. Visa tai – svarbūs parametrai.

  Ultragarso vonelės pigiau

  Jeigu norite BRAN ultragarso voneles pirkti pigiau nei įprastai ir kuo patrauklesne kaina, galite pasinaudoti prekių rikiavimo įrankiais ir/ar filtrais. Su jų pagalba paprastai rasite, kuri technika atitinka jūsų biudžetą arba kam taikoma akcija.

  Skaityti daugiau