Prekių katalogas

Karšto oro fenai

 • Jeigu jūsų darbe reikalingas techninis fenas (karšto oro orapūtė), esate ten, kur reikia. Internetu, iš Viskaselektronikai.lt galite patrauklia kaina pirkti įvairaus galingumo, skirtingų specifikacijų Steinel, Weller ir kitų gamintojų karšto oro fenus. Kiekvienas įrenginys turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija, padedanti rinktis. Na, o specialiu ženklu pažymėti fenai bei kiti įrankiai gali būti siūlomi su akcija, tad juos nusipirksite net pigiau nei įprastai.

  Visiems užsakymams nuo 50 EUR visoje Lietuvoje pasiūlysime nemokamą pristatymą. Jeigu reikalinga ši įranga, tačiau reikia patarimo ar pasiūlymo, galite į mūsų komandą kreiptis telefonu +370 615 49768 arba el. paštu info@viskaselektronikai.lt.

  Skaityti daugiau
  Karšto oro fenas Weller 6966EK
  Kodas: 73293
  Likutis: 0 vnt.
  32065  su PVM
  Karšto oro fenas "Steinel HG2320E"
  Kodas: 23796
  Likutis: 0 vnt.
  16347  su PVM
  10948  su PVM
 • Naudojimo praktika ir patarimai

  Karšto oro fenas arba orapūtė yra galingas įrankis, naudojamas įvairiais tikslais - nuo dažų šalinimo iki užšalusių vamzdžių atšildymo.

  Kokia yra tokių įrankių naudojimo praktika? Svarbiausia – juos naudoti pagal paskirtį ir rūpintis saugumu darbo vietoje. Todėl laikykitės šių rekomendacijų: pirma, visada pasirinkite konkrečiai užduočiai tinkamą temperatūros nustatymą, kad nepažeistumėte kaitinamos medžiagos.

  Visada startuokite nuo žemiausios temperatūros ir palaipsniui ją didinkite, jei reikia.

  Karšto oro pūstuvas turi būti laikomas saugiu atstumu, kad karštis tolygiai pasiskirstytų ir nieko nesudegintų. Kai turite jį rankose, atlikite tolygius, į šlavimą panašius judesius, kad karštis nesusikoncentruotų vienoje vietoje, nes tai gali sukelti deformacijas ar nudegimą.

  Be to, naudokite apsaugines pirštines ir akinius, kad šiukšlės ir karštis nepažeistų jūsų odos bei akių. Po naudojimo leiskite, kad techninis fenas atvėstų ir tik tada saugiai padėkite jį atokiau nuo degių medžiagų.

  Kas tai yra ir kokia jų paskirtis?

  Karšto oro pūstuvas arba fenas yra rankinis prietaisas, kuris skleidžia karšto, bet reguliuojamos temperatūros oro srautą. Tokio įrankio reikia užduotims, kur būtinas arba svarbus kontroliuojamas šilumos poveikis. Ši nauda reikalinga, pavyzdžiui, dažams ar klijams džiovinti, plastikinėms medžiagoms formuoti, plastikui lankstyti ir virinti, vinilui ar lipdukams šalinti.

  Elektrinė karšto oro orapūtė veikia paprastu principu: ventiliatorius į įrankio korpusą įtraukia orą, kuris įkaitinamas elektros ritėmis ir nukreipiamas pro antgalį. Ritės įkaista labai greitai, todėl procesas būna efektyvus, spartus.

  Šis įrankis yra būtinas automobilių, statybos, elektros ir amatų pramonės specialistams. Taip didele dalimi yra ir dėl to jo universalumo dirbant su įvairiomis medžiagomis. Juk temperatūrą galite keisti ir pritaikyti pagal sąlygas, tad beveik nelieka apribojimų taikymui. Kelios kitos sritys, kur labai pritaikoma ši įranga: aviacija, medicininės įrangos gamyba, ir kitose srityse, kur reikalinga preciziška kontrolė.

  Karšto oro fenai elektronikoje

  Elektronikos srityje karšto oro fenai ir pūstuvai vaidina svarbų vaidmenį. Jų labai reikia lituojant ir atlituojant komponentus ant spausdintinių plokščių.

  Šie fenai skleidžia kontroliuojamą karšto oro srautą, kuris yra labai svarbus atliekant litavimo užduotis. Būtent karštas oras padeda efektyviai išlydyti lydmetalį, kai tvirtinate komponentus.

  Jie taip pat yra neįkainojami naudojant karščiu sutraukiamus vamzdelius, kurių reikia laidams ir jungtims izoliuoti.

  Taip pat gana svarbu paminėti, kad šios orapūtės gali generuoti ir švelnesnį oro srautą, todėl tinka greitai atvėsinti komponentus po litavimo, kad jungtys sukietėtų ir būtų išvengta perkrovų ir dėl to atsirandančių pažeidimų.

  Įrankiai turi būti naudojami tiksliai, kad būtų išvengta jautrių elektroninių komponentų perkaitimo, dėl kurio gali būti pažeistos grandinės. Šiose srityse labai svarbu naudoti tinkamą antgalį ir temperatūros nustatymą, kad būtų galima tiksliai ir saugiai nukreipti šilumos srautą.

  Skaityti daugiau