Prekių katalogas

Termopastos

 • Kas yra termopasta?

  Termopasta – tai šilumai laidus bei lipnus cheminis junginys, idealiai prisitaikantis prie nelygių paviršių, tolygiai užpildantis visus tarpus bei užtikrinantis geriausią įmanomą aušinimą. Ši termopasta, naudojama tarp kompiuterio procesoriaus  bei jo aušintuvo, efektyviai pagerina laidumą, aušina kompiuterio procesorių ir palaiko šios kompiuterio dalies tinkamą temperatūrą.

  Atkreipkite dėmesį į tai, kad termopasta turi daug pavadinimų. Ji dažnai taip pat yra vadinama termotepalu, šiluminės sąsajos pasta, šilumine pasta, kompiuterio procesoriaus pasta, termogeliu ir daugeliu kitų pavadinimų. Ieškantiems termopastos visada kyla klausimas, kokia termopasta geriausia, atsakymas yra paprastas, t. y., kokybiška, patikimų gamintojų, tokių kaip AG TERMOPASTY, gaminama termopasta.

  Skaityti daugiau
 • Kam reikalinga termopasta?

  Jeigu nesate kompiuterių remonto specialistas, tada tikrai paieškos langelyje yra tekę vesti raktinius žodžius „termopasta paskirtis“. Trumpai ir paprastai paaiškinsime, kam yra skirta termopasta. Termopasta kompiuteriui yra būtina tam, kad įrenginys ženkliai mažiau kaistų bei pastebimai tyliau dirbtų. Kompiuterių procesorių aušintuvai sutvirtinami bei užsandarinami būtent termopasta. Termopasta procesoriui, kaip jau buvo minėta, yra priemonė, pagerinanti laidumą bei padedanti užtikrint tinkamą procesoriaus temperatūrą. Termopasta taip pat yra naudojama papildomai tada, kai yra siekiama pagerinti procesoriaus greitį, procesoriaus instaliavimo metu, ir tada, kai yra instaliuojama kompiuterio aušinimo sistema.

  Termopastos keitimas

  Reguliarus termo pastos keitimas yra būtinas, nes sena, „atidirbusi“ termopasta netenka savo efektyvumo, o tai reiškia, kad tinkamas kompiuterio aušinimas tampa sunkiai įmanomas. 

  Pakeisti seną termopastą nėra sunku. Jos keitimą turėtumėte pradėti nuo paprasto pasiruošimo, t. y. išjunkite kompiuterį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio, įskaitant ventiliatoriaus maitinimą. Atlikus tai, bus būtina atverti kompiuterio korpusą bei radus kompiuterio aušintuvą, atsukti visas keturias jį laikančias kojeles. Pakėlus aušintuvą, distiliuotu vandeniu arba alkoholiu privalu nuvalyti visus nešvarumus. Patariame nuvalyti ne tik aušintuvą bei jo groteles, bet ir ventiliatorių, nes kuo mažiau dulkių bus, tuo geriau bus aušinamas kompiuterio procesorius.

  Nuvalius seną termopastą bei visus nešvarumus, bus galima tepti naują termopastą. Jos nereikia daug, t. y., pakanka vidutinio dydžio pastos žirniuko. Užtepę pastos, galite sudėti visas dalis atgal: aušintuvas yra įstatomas į pradinę padėtį bei užsukamos visos kojelės. Tada bus galima prijungti ir ventiliatoriaus maitinimą ir kt.

  Termopastų asortimentas internetu, viskaselektronikai.lt el. parduotuvėje

  viskaselektronikai.lt rasite kokybiškos termopastos asortimentą ypač gera kaina. Pirkti termopastą internetu greita ir patogu, todėl viskas, ko Jums reikia, tai paieškos laukelyje įvesti ne „termopasta Ukmergė“, „termopasta Vilnius“, „termopasta Jurbarkas“, „termopasta Kaunas“ ar „termopasta Kėdainiai“, o viskaselektronikai.lt. 

  Skaityti daugiau