Prekių katalogas

Belaidžiai įkrovikliai

 • Ieškote patogaus belaidžio įkroviklio savo mobiliam telefonui? Viskaselektronikai.lt gali pasiūlyti 5 – 15 W galingumo, Qi standartu kraunančius, kokybiškus įkroviklius, kurie tinka patiems įvairiausiems telefonams bei išmaniems įrenginiams. Pirkti internetu – labai patogu. Prekės puslapyje rasite visą naudingą informaciją, o taip pat galėsite rinktis jums labiausiai tinkantį apmokėjimo bei pristatymo metodą.

  Domina tokie įkrovikliai, tačiau nežinote, kurį rinktis? Patarti pasiruošę mūsų komandos specialistai. Atsakymus bei rekomendacijas galite gauti, jeigu kreipsitės telefonu +370 615 49768.

  Skaityti daugiau
  1996  su PVM
  920  su PVM
  2121  su PVM
  2288  su PVM
  Belaidė krovimo stotelė 5-15W, Qi
  Kodas: 94494
  Likutis: 0 vnt.
  2948  su PVM
  Belaidė krovimo stotelė 5-15W, Qi
  Kodas: 94489
  Likutis: 0 vnt.
  5058  su PVM
 • Belaidžiai įkrovikliai: kaip jie veikia ir ką reikia žinoti, norint juos pasirinkti?

  Visi belaidžiai krovikliai naudoja elektromagnetinės indukcijos principą, kad perduotų energiją iš įkroviklio į tokį įkrovimo standartą palaikantį akumuliatorių. Geriausia tai, kad tam nereikia laidinės jungties tarp įkroviklio bei įrenginio.

  Pačio įkroviklio viduje yra speciali ritė, kuri gali perduoti energiją. Ji generuoja kintamą magnetinį lauką, per kurį ir vyksta energijos perdavimas. Na, o jūsų telefone bus priimančioji ritė, kuri magnetinio lauko energiją verčia elektra bei priima įkrovimą.

  Norint išsirinkti, kurie belaidžiai telefonų pakrovėjai bus geriausi, reikia atkreipti dėmesį į tai, ar jūsų įrenginys palaiko Qi krovimo standartą bei įkroviklio galią. Be to, nepamirškite ir apie pačio įkroviklio pavidalą. Tai gali būti stovas, dėžutė ar padėkliukas. Verta įsitikinti ir dėl to, kad įkroviklis būtų iš patikimo gamintojo bei pardavėjo, turėtų reikalingas saugos funkcijas.

  Belaidžių įkroviklių technologija ir veikimo principai

  Jeigu detaliau išnagrinėtume technologijas bei veikimo principus, kuriuos naudoja belaidžiai pakrovėjai, galime suprasti, kaip efektyviau juos panaudoti.

  Belaidžio įkrovimo rinkoje dominuoja Qi (tariama či) standartas. Vis daugiau įrenginių palaiko šį standartą ir tokios kategorijos įkrovikliai yra sutinkami ne tik prekybos vietose ar telefonų gamintojų parduotuvėse, tačiau ir naujuose automobiliuose. Viskas, ką reikia padaryti, tai tiesiog uždėti telefono nugarėlę (baterijos pusę) ant Qi standarto įkroviklio. Pats įkroviklis paprastai yra prijungiamas prie lizdo arba turi savo energijos rezervą, tačiau telefoną įkrauna belaidžiu būdu.

  Bevieliai įkrovikliai gali krauti ne tik išmaniuosius telefonus, tačiau ir išmaniuosius laikrodžius, ausines bei kitą elektroniką.

  Belaidžių įkroviklių privalumai ir trūkumai

  Apžvelkime pagrindinius privalumus bei trūkumus, kuriuos turi belaidžiai išmaniųjų įrenginių pakrovėjai.

  Privalumai

  • Patogu krauti. Belaidis įkrovimas leidžia daug paprasčiau įkrauti įrenginius bet kurioje vietoje, kur tik jis prieinamas.
  • Nereikia ištraukinėti, įkišti laido. Dažnai laidai būna tampomi ir susukami, dėl ko trumpėja jų tarnavimo laikas. Čia to nėra.
  • Universalus suderinamumas. Qi įkroviklius palaiko įvairūs prietaisai, įskaitant išmaniuosius telefonus, išmaniuosius laikrodžius ir kitą suderinamą elektroniką. Jie tinka daug kam.
  • Ramybė dėl ateities. Qi standarto bevieliai pakrovėjai turėtų pagrindiniu standartu išlikti ir ateityje.
  • Mažiau netvarkos. Su tokiu įkrovikliu bus mažiau laidų ir mažiau netvarkos ant stalo ar grindų. Su Qi jūsų aplinka tampa malonesnė akiai ir buvimui.

  Trūkumai

  • Lėtesnis įkrovimas. Belaidis įkrovimas paprastai yra lėtesnis, palyginti su įkrovimu laidu. Jie veikia 5 – 15 W galia, o laidiniai gali krauti net daugiau nei 100 W galingumu.
  • Ribotas atstumas. Patys belaidžiai įkrovikliai neretai jungiasi prie lizdo, todėl jie neturi neriboto veikimo atstumo. Jūs vis tiek turėsite bent jį prijungti prie lizdo.
  • Nesuderinamumas dėl dėklų. Tam, kad įrenginį būtų galima optimaliai įkrauti, reikia naudoti specialius dėklus arba atsisakyti itin storų ir/ar iš metalo pagamintų.
  • Kaina. Paprastai tokie įkrovikliai yra gerokai brangesni už analogiško galingumo laidinius.

  Belaidžių įkroviklių panaudojimo sritys

  Belaidžiai įkrovikliai paprastai naudojami išmaniųjų telefonų įkrovimui. Visgi jie taip pat dabar yra priderinami vis didesnės dalies išmaniųjų laikrodžių, apyrankių, ausinių ir kitos įrangos įkrovimui.

  Belaidžių įkroviklių saugumas

  Belaidžius įkroviklius yra tikrai labai saugu naudoti. Jiems atliekami labai griežtai prižiūrimi ir standartizuoti bandymai, kad pirkėjui tenkantis įrenginys atitiktų aukštus saugos standartus.

  Tačiau norint saugumo būtina naudoti sertifikuotus patikimų gamintojų įkroviklius, o ne pigius padirbinius ar kopijas. Belaidžio įkrovimo saugą galima dar labiau padidinti laikantis naudojimo rekomendacijų, vengiant padirbtų gaminių ir stebint įkroviklio bei įrenginio temperatūrą, elektros laidų būklę.

  Belaidžių įkroviklių ateitis

  Galima sakyti, jog patys belaidžiai įkrovikliai ir yra ateities technologija. Pastaruoju metu daugiausiai dėmesio gamintojai skiria galingumo bei įkrovimo spartumo didinimui. Tikėtina, jog ateityje Qi standartą palaikys dar daugiau įrenginių bei juo bus galima krauti dar sparčiau.

  Skaityti daugiau