Prekių katalogas

Etikečių spausdintuvai

 • Laikas bėga šuoliais, senus įpročius keičia nauji, savo vietą mūsų gyvenime surado ir įvairiose srityse naudojami kainų, barkodų bei etikečių lipdukai, kurie atspaudžiami specialiai tam skirtais spausdintuvais. Taip etikečių spausdintuvai Europoje, tame tarpe ir Lietuvoje tapo neatsiejama kasdienybės dalimi. Kasdien būna plačiai naudojami ne tik įprastinių etikečių spausdintuvai, bet ir lipnių etikečių spausdintuvai. Vis dar naudojamas ir rankinis etikečių spausdintuvas.
   

 • Lipdukų spausdintuvai verslui

  Verslui skirtas etikečių spausdintuvas yra populiarus rinkoje todėl, kad be jo dabartinėmis sąlygomis negali išsiversti ne tik smulkus, bet ir stambesnis verslas. Naujos spausdintuvų technologijos padeda verslui taupyti laiką ir didinti pelną. Anksčiau išspausdintas etiketes reikėdavo iškirpti rankomis, o po to užklijuoti ant gaminių ar prekių, o dabar šį darbą atlieka labai patogūs lipdukų spausdintuvai, todėl daugiau laiko lieka kitiems verslo gerinimui reikalingiems darbams.
  Lipdukų spausdintuvai neišpasakytai greitai ženklina prekes, jie per kelias sekundes gali atspausdinti pačios aukščiausios kokybės etiketę, tada belieka ją prilipdyti prie gaminio arba prekės pakuotės. O pats darbo procesas yra labai švarus, nėra jokios rizikos išterlioti prekes klijais. Šios rūšies spausdintuvai garsėja savo darbo kokybiškumu. O jų atspausdinti lipdukai tarnauja gana ilgai ir taip pagerina bendrą verslo našumą. Lipnių etikečių spausdintuvai puikiai pasitarnauja gamyboje, sandėliavime, mažmeninėje prekyboje, transportavime ir logistikoje

  Etikečių spausdintuvai mažmeninei prekybai

  Etikečių spausdintuvų būna ir tokių, kurie spausdina vien tik lipdukus, korteles, etiketes ir kvitus. Šios rūšies spausdintuvai labiausiai pasitarnauja mažmeninėje prekyboje. Jais galima atspausdinti ne tik etiketes, bet ir brūkšninių kodų lipdukus. Etikečių spausdintuvai mažmeninėje prekyboje gali būti prijungiami prie kasos aparato arba kompiuterio. Jie greitai ir kokybiškai atspaudžia parengtas etiketes, idealiai pasitarnauja ženklinant prekes. Jų esama įvairių rūšių – nešiojami ir staliniai, po to seka plataus vartojimo prietaisai.

  Staliniai ir nešiojami spausdintuvai

  Nešiojami spausdintuvai labai patogūs yra keliaujantiems asmenims, nes užtikrina idealias darbo sąlygas tada, kai dirbama ne kur nors patalpose, o lauke. Šie spausdintuvai tinka ir kvitų, ir etikečių spausdinimui. Jie turi didelio pajėgumo bateriją, kuri gali tarnauti ilgą laiką nenutraukiant darbo. Beje, šio tipo modeliai yra aprūpinti belaidžiu ryšiu, todėl tinka naudoti tiek patalpoje, tiek lauke. O stalinis etikečių spausdintuvas yra pritaikytas lengvai nuskaitomų etikečių spausdinimui. Jis gali spausdinti nustatyto dydžio etiketes nenutrūkstamu srautu.

  Etikečių spausdintuvai internetu

  Patogiausia pirkti etikečių spausdintuvą internetu. Internetinėse parduotuvėse parduodamas ir itin paklausus klientų tarpe nešiojamas dymo etikečių spausdintuvas, parduodami ir naudoti etikečių spausdintuvai. Bet kokios rūšies etikečių spausdintuvas savo kaina tikrai išlieka nesunkiai įperkamas. Be to, perkant gali pasitaikyti švenčių arba išpardavimo proga taikoma nuolaidų akcija, kuri norimą prekę dar labiau atpigina. Patogu ir tai, kad internetinės parduotuvės garantuoja prekės pristatymą klientui į namus jo nurodytu adresu.
   

  Skaityti daugiau