Prekių katalogas

Serverių spintos

 • Jeigu turite serverinę, planuojate tokią įsirengti arba reikia atnaujinti turimus sprendimus serverių technikos laikymui, esate ten, kur reikia. Viskaselektronikai.lt gali internetu pasiūlyti patrauklia kaina pirkti itin kokybiškas, įvairių tipų bei išmatavimų serverių spintas. Šiuolaikinio verslo IT infrastruktūros plane serverinė spinta tampa svarbia dalimi. Jos sukurtos taip, kad atitiktų duomenų valdymo ir saugojimo reikalavimus. Apsipirkti čia bus patogu ir paprasta, nes kiekviename puslapyje rasite išsamią informaciją apie gaminį. Na, o jei kyla klausimų, mūsų komanda teikia kvalifikuotą pagalbą telefonu +370 615 49768 arba tiesiog internetu.

  Skaityti daugiau
  42U spinta,1980x800x1000,pr./pr., juoda
  Kodas: 93862
  Likutis: 1 vnt.
  117249  su PVM
  24U serverinė spinta 1303x600x1000, IT
  Kodas: 66700
  Likutis: 0 vnt.
  103576  su PVM
  42U serverinė spinta 2000x800x1200, IT
  Kodas: 90236
  Likutis: 0 vnt.
  121121  su PVM
  42U serverinė spinta 2000x800x1000, IT
  Kodas: 64232
  Likutis: 0 vnt.
  121121  su PVM
  42U serverinė spinta 2000x600x1000, IT
  Kodas: 64228
  Likutis: 0 vnt.
  107089  su PVM
  42U serverinė spinta 2000x600x1000
  Kodas: 22083
  Likutis: 0 vnt.
  103459  su PVM
  42U serverinė spinta 2000x800x1000
  Kodas: 24636
  Likutis: 0 vnt.
  108576  su PVM
 • Serverių spintos: kas tai yra ir kokį vaidmenį jos atlieka IT infrastruktūroje?

  Serverių spintos - tai korpusai, kuriuose laikoma serverių bei kita tinklo įranga. Kai verslas ar sistema naudoja daug tinklo įrangos bei resursų, gali kilti netvarka. Dėl to spintos tampa tokios svarbios organizuojant ir apsaugant serverius, komutatorius, maršrutizatorius bei kitus svarbius IT komponentus. Tada įrenginiai laikomi vienoje, centralizuotoje vietoje ir tampa lengviau viską administruoti, prižiūrėti. Iš praktinės pusės serverių spintos ne tik padeda supaprastinti techninę priežiūrą, bet ir pagerina oro srautą (geriau našumui) bei visos sistemos našumą.

  IT infrastruktūroje serverių spintos vaidmuo neapsiriboja vien tik laikymu/saugojimu. Ji užtikrina, kad visa įranga būtų tvarkingai sudėliota, o to reikia tam, kad reikalui esant, būtų galima lengvai pasiekti ir prižiūrėti. Tvarkinga serverinė spinta taip pat padeda geriau tvarkyti kabelius, todėl sumažėja susipainiojimo ir atsitiktinio atjungimo rizika.

  Duomenų centrui ar IT paslaugų sektoriui to reikia norint klientams ar savo verslui suteikti reikiamą reakcijos laiką bei pasiekiamumą.

  Kaip serverių spintos užtikrina duomenų saugumą?

  Virtualių duomenų saugumas dabar yra pats svarbiausias arba bent vienas svarbiausių prioritetų bet kokiai organizacijai. Na, o serverių spintos atlieka labai svarbų vaidmenį saugant konfidencialią informaciją.

  Šios spintos pagamintos iš tvirtų medžiagų ir turi užraktus, tad saugo ne nuo programinio, bet nuo fizinio įsilaužimo. Saugodamos tinklo įrangą jos užkerta kelią klastojimui, vagystėms ar kitai neteisėtai prieigai.

  Be to, serverių spintos padeda užtikrinti duomenų saugumą, nes palaiko optimalias aplinkos sąlygos. Pakankamas oro srautas ir temperatūros kontrolė padeda serveriams veikti optimaliomis sąlygomis. Jeigu to nėra, dėl perkaitimo gali sugesti aparatinė įranga ir kyla rizika prarasti duomenis. Galiausiai, prie serverių spintų gali būti įrengtos papildomos saugumo funkcijos, pavyzdžiui, prieigos kontrolės sistemos ir stebėjimo kameros. Šie patobulinimai padeda dar atidžiau saugoti techniką bei duomenis.

  Kokias serverių spintas pasirinkti? Pagrindinės savybės vertinimui

  Štai pagal kokius kriterijus rekomenduojame internetu rinktis serverių spintas:

  • Dydis ir talpa - tai yra vieni svarbiausių faktorių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktoje spintoje galima sutalpinti dabartinę įrangą ir bet kokią būsimą plėtrą. Atsižvelkite į spintos aukštį (matuojamą stelažų vienetais arba U) ir gylį.
  • Surinkimo kokybė ir patvarumas - investicija į aukštos kokybės įrangą užtikrina ilgalaikę naudą. Ieškokite spintų, pagamintų iš tvirtų medžiagų.
  • Aušinimas - norint palaikyti optimalią serverių darbinę temperatūrą, būtinas pakankamas vėdinimas. Rinkitės serverių spintas su perforuotomis durelėmis ir šoninėmis plokštėmis, kad oro srautas pakankamai vėsintų kaistančią elektroniką.
  • Saugumo funkcijos - tai yra bene svarbiausia. Rinkitės modelius su spynomis bei gera apsauga.
  • Prieinamumas ir kabelių priežiūra - įsitikinkite, kad spintos konstrukcija leidžia lengvai pasiekti įrangą, kad ją būtų galima prižiūrėti ir atnaujinti.

  Viskaselektronikai.lt jums gali pasiūlyti geriausias serverių spintas įsigyti net pigiau nei įprasta kaina. Pasižiūrėkite ar kai kuriems produktams netaikoma akcija ir gaukite maksimalią naudą.

  Skaityti daugiau