Prekių katalogas

WLAN, 5G LTE, GPS, GSM ir kitos ryšių antenos

 • Namų internetui ir begalei pramonės bei biuro poreikių reikalingas stabilus ryšys. Tam, kad ji būtų galima perduoti iš vienos sistemos į kitą ir naudotis visais privalumais, būtina turėti patikimą ryšio įrangą. Vienos iš svarbiausių – modemo antenos bei įvairių kitų tipų antenos (pvz., su GLONASS, GPS galimybėmis). Jas patogiai galite nusipirkti iš Viskaselektronikai.lt.

  Prekių puslapiuose rasite visą reikalingą techninę informaciją. Na, o jeigu kyla klausimų arba reikia rekomendacijos dėl to, kuris įrenginys galėtų labiausiai tikti jums, paskambinkite į +370 615 49768 ir mūsų komanda mielai padės!

  Skaityti daugiau
  Antena PR1KS210 3D/4G LTE1dBi, SMA
  Kodas: 88665
  Likutis: 8 vnt.
  666  su PVM
  Antena PR1KCO28 Combo SMAMOBILE/GNSS/WIFI
  Kodas: 89286
  Likutis: 0 vnt.
  4658  su PVM
  1261  su PVM
  Antena WLAN 802.11 b/g/n RP-SMA kištukas 9dBi
  Kodas: 80730
  Likutis: 0 vnt.
  1543  su PVM
  1385  su PVM
  1462  su PVM
  1594  su PVM
  1349  su PVM
  1110  su PVM
  Antena PR1KRF30 WiFi3dBi, SMA
  Kodas: 88666
  Likutis: 0 vnt.
  799  su PVM
  Antena PR1KCL25 COMBO MIMO Mobile ROOF SMA
  Kodas: 84091
  Likutis: 0 vnt.
  1525  su PVM
  1700  su PVM
  5536  su PVM
  4225  su PVM
  2399  su PVM
  Antena LTE SMA kištukas 1-4dBi
  Kodas: 80731
  Likutis: 0 vnt.
  1400  su PVM
  3458  su PVM
  Antena GSM/ UMTS/ LTE SMA kištukas 1.0-3.5dBi
  Kodas: 80728
  Likutis: 0 vnt.
  1019  su PVM
  Antena GSM/ UMTS/ LTE N lizdas 2.0-6.5dBi
  Kodas: 80729
  Likutis: 0 vnt.
  3751  su PVM
  Antena 5G LTE SMA kištukas -0.5 -2.3dBi
  Kodas: 80769
  Likutis: 0 vnt.
  3025  su PVM
  13633  su PVM
  Antena 5G LTE MHF I kištukas -0.42 -5dBi, FPC
  Kodas: 80768
  Likutis: 0 vnt.
  1503  su PVM
 • Interneto antenų tipai

  Viskaselektronikai.lt parduotuvėje internetu galite įsigyti pačių įvairiausių tipų interneto antenų. Pristatysime keletą svarbiausių tipų antenų (interneto ir ne tik), kurios duoda didžiulę naudą įvairiems ryšio poreikiams versle, gamyboje, pramonėje ir buityje ar aibėje kitų sričių. Vėliau signalas gali būti konvertuojamas į Wi-Fi ar naudojamas įrangoje, į kurią būtų perduodamas laidu.

  3G antenos

  Trečiosios kartos arba 3G interneto antenos yra skirtos naudoti su bevieliu 3G interneto ryšiu. Šiais tinklais galima teikti vidutinės arba lėtesnės, bet stabilios spartos interneto ir duomenų perdavimo paslaugas. Šiuose tinkluose naudojami 850-1900 MHz dažniai.

  4G antenos

  Ketvirtosios kartos arba 4G ir LTE antenos skirtos naudoti 4G belaidžiuose tinkluose. Šiuose tinkluose teikiamos dar spartesnės interneto ir duomenų perdavimo paslaugos nei 3G tinkluose ir čia naudojami dažniai nuo 700 MHz iki 2600 MHz. Šiuo metu tai yra labiausiai paplitęs ryšio standartas.

  5G antenos

  Penktosios kartos arba 5G antenos skirtos naudoti gaudant šio ryšio bangas. Šie tinklai veikia dar greičiau ir gali gerokai didesne sparta perduoti duomenis. Idealiomis sąlygomis duomenų perdavimo sparta gali siekti iki 10 Gb/s. 5G tinkluose naudojami nuo 600 MHz iki 6 GHz dažniai.

  Kiti antenų tipai

  Verta paminėti, kad asortimente yra kitokios lauko antenos arba vidaus antenos su kitokia paskirtimi.

  Pasaulinės palydovinės navigacijos (GNSS) antenos skirtos naudoti su palydovinės navigacijos sistemomis, tokiomis kaip GPS, GLONASS ir Galileo. Šios antenos naudojamos signalams iš palydovų priimti ir informacijai apie buvimo vietą pateikti.

  GSM (Pasaulinė mobiliojo ryšio sistema) ir UMTS (Universalioji mobiliojo ryšio sistema) antenos skirtos naudoti su mobiliojo ryšio tinklais. Šios antenos naudojamos balso ir duomenų perdavimo paslaugoms mobiliesiems įrenginiams teikti. Kiekviena iš šių antenų skirta naudoti su tam tikrais dažniais, technologijomis ir paslaugomis. 3G, 4G ir 5G antenos turi skirtingas charakteristikas, pavyzdžiui, dažnių diapazoną ir spindulio plotį. Labai svarbu tinkamai žinoti savo asmeninius ar verslo poreikius bei įrangos tipą, kad rastumėte geriausiai tinkančią anteną.

  Ryšių antenų panaudojimo būdai

  Ryšių antenos gali būti naudojamos labai įvairiose srityse. Vis didėjant poreikiui jungtis prie interneto arba palaikyti komunikaciją tarp įvairių specialistų bei sistemų, reikalingi patikimi, stabilūs ir tikslūs ryšio/komunikacijos sprendimai. Visos ryšio antenos čia vaidina labai svarbų vaidmenį. Pagrindinės jų panaudojimo galimybės:

  • Mobilieji tinklai - ryšių antenos naudojamos cellular ryšio tinkluose balso ir duomenų perdavimo paslaugoms teikti. Dažniausiai būtent 3G, 4G ir 5G antenos naudojamos didelės spartos interneto ir duomenų perdavimo paslaugoms.
  • Palydovinis ryšys - ryšių antenos naudojamos palydoviniame ryšyje signalams tarp palydovų ir antžeminių stočių perduoti ir priimti. Šios antenos naudojamos įvairiose srityse, pavyzdžiui, televizijos transliacijoms, palydovinei navigacijai ir palydoviniam internetui. Jeigu dirbama nuotoliniu būdu, net ir atokiose vietovėse antenos stiprintuvas, blokelis, kabelis gali veikti išvien tam, kad sistemos gautų reikiamą informaciją ir duomenis.
  • Belaidžiai vietiniai tinklai (WLAN) - ryšių antenos naudojamos belaidžiuose vietiniuose tinkluose (WLAN). Maršrutizatoriai turi antenas, kuriomis skleidžiamas Wi-Fi internetas namų tinkle. Į maršrutizatorių ryšys ateina laidu, tačiau iš jo jau skleidžiamas bevieliu būdu.
  • Belaidis sensorių sistemų tinklas - belaidžių jutiklių tinkluose ryšio antenos naudojamos centriniam valdymui ir sensorių tarpusavio ryšiui sukurti. Šie tinklai naudojami įvairiose srityse, pavyzdžiui, pramoninėje automatikoje, aplinkos stebėsenoje ir saugumo sistemose. Tai svarbi M2M ir IoT sistemų dalis.
  • Nuotolinė stebėsena ir valdymas - ryšio antenos naudojamos nuotolinio stebėjimo ir valdymo sistemose. Elektros energijos gamybos ir paskirstymo, vandentvarkos, naftos ir dujų gavybos srityse antenos yra labai svarbi ryšio infrastruktūros dalis.
  • Radijo dažnių identifikavimas (RFID) - RFID sistemose naudojamos ryšio antenos, kuriomis perduodami ir priimami signalai. Šios sistemos naudojamos įvairiose srityse, pavyzdžiui, atsargų valdymui, prieigos kontrolei ir tiekimo grandinės valdymui.

  Tai tik keli iš daugelio ryšių antenų taikymo sričių pavyzdžių. Tinkama antena konkrečiam taikymui priklauso nuo technologijos, tinklo, dažnio ir aplinkos. Be to, čia galite rasti ir konkrečius priedus ar ryšio sistemų komponentus: antenos laikiklis, skirstytuvas, perėjimas, laidas, stiprintuvas ir ne tik.

  Ryšių antenos internetu

  Pirkti ryšių antenas internetu yra patogu ir paprasta. Visiems užsakymams nuo 50 eurų siūlome nemokamą pristatymą, o jūs patys galite pasirinkti patogiausią būdą apmokėjimui atlikti ar prekių pristatymui.
  Prekės puslapyje rasite daug naudingos informacijos apie tai, kokios yra antenos specifikacijos, kokia įranga yra komplektacijoje, kaip atliekamas, pvz., antenos pajungimas ir kita. Be to, ne viena prekė gali būti parduodama patrauklia kaina – su akcija.
     

  Skaityti daugiau