Prekių katalogas

Modemai

 • Viskaselektronikai.lt elektroninėje parduotuvėje galite internetu, patrauklia kaina įsigyti „Teltonika“ pramoninius TRM serijos LTE – mobiliųjų duomenų modemus, maršrutizatorius. Ši aktyvi LAN įranga labai praverčia verslams bei įmonėms. Pasirinkti, kurie modemai internetui ir ryšiui labiausiai tinka, patogu ir el. parduotuvėje. Visi interneto maršrutizatoriai turi ir savo prekės puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija. Atkreipkite dėmesį ir į tai ar nevyksta akcija. Jos metu specialiu ženklu pažymėta tinklo įranga kainuos pigiau nei įprastai.

  Skaityti daugiau
  Teltonika pramoninis modemas TRM250
  Kodas: 79200
  Likutis: 0 vnt.
  6776  su PVM
  Teltonika pramoninis LTE modemas TRM240
  Kodas: 79199
  Likutis: 0 vnt.
  8833  su PVM
 • Modemai: kas tai yra ir kaip jie veikia duomenų perdavimą?

  Modemas arba maršrutizatorius - tai įrenginys, kurie moduliuoja ir demoduliuoja duomenų perdavimo signalus. Jie konvertuoja skaitmeninius duomenų signalus iš kompiuterio į analoginius signalus, skirtus perduoti tinklu, ir atvirkščiai.

  LTE ir korinio ryšio duomenų kontekste maršrutizatoriai leidžia mobiliesiems įrenginiams prisijungti prie interneto, konvertuodami signalus taip, kad juos būtų galima perduoti korinio ryšio tinklais. Jie atlieka lemiamą vaidmenį nustatant, kokiu greičiu ir kaip stabiliai duomenys bus perduodami. Tad galima sakyti, kad routeriai (modemai/maršrutizatoriai) yra svarbi tinklo infrastruktūros dalis bei turi įtakos bendram tinklo našumui ir naudotojų patirčiai.

  Skirtingi modemų tipai

  Modemai gali būti įvairių tipų. Visi jie pritaikyti skirtingiems atvejams.

  Mūsų el. Parduotuvėje daugiausiai siūlomi pramoniniai LTE ir korinio ryšio duomenų modemai. Jie yra skirti darbui sudėtingesnėmis sąlygomis, kur reikia patikimo bevielio ryšio.

  Toks, beveik bevielis maršrutizatorius gali būti valdomas nuotoliniu būdu, yra suderinamas su keliais tinklais ir turi sustiprintą saugumą.

  Pramoninio tipo mobiliųjų duomenų modemai paprastai naudojami įmonėse ir verslo aplinkoje, kur įrangai bei naudotojams reikalinga stabili bei patogi interneto prieiga. Tokie modemai užtikrina spartų duomenų perdavimą, palaiko daug vartotojų ir siūlo tinklo stabilumą. Pasirenkant tinkamo tipo modemą, jis gali būti pritaikomas pramoninei automatizacijai, komerciniam naudojimui, ar nuotoliniam stebėjimui.

  Patarimai vartotojams

  Pirkdami bet kokį maršrutizatorių, atsižvelkite į duomenų perdavimo spartos reikalavimus ir darbo aplinką. Pramoniniam naudojimui ieškokite modemų, kurie itin kokybiškai surinkti, palaiko kelias LTE dažnių juostas ir turi pažangias funkcijas, pavyzdžiui, nuotolinį stebėjimą ir valdymą. Čia pirmenybę teikite dideliam duomenų srauto pralaidumui, paprastam integravimui ir mastelio keitimui (angl. Scalability). Be to, įvertinkite funkcijas dėl duomenų apsaugos.

  Modemai verslo aplinkoje

  Pramoniniai LTE modemai leidžia įmonėms palaikyti ryšį net ir tose vietovėse, kur nėra įprasto ryšio bei padeda turėti tokias naudas kaip: nuotolinis stebėjimas, sistemų automatizacija ir ryšys avariniu atveju. Biuruose, korinio ryšio duomenų modemai užtikrina atsarginį ryšį su internetu tada, kai netikėtai dingsta įprastas tinklas ir užtikrina verslo tęstinumą tokiais atvejais.

  Skaityti daugiau