MTP(24F)/MTP(24F) OM3, LSZH kabelis 20m.

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 67321
    40351 su PVM
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    Gamintojo kodas
    M2FOM32420A
  • MTP(24F)/MTP(24F) OM3, LSZH kabelis 20m.

    MPO/MTP 24 skaidulų kabelis skirtas kabelinei infrastruktūrai, kuri naudojama arba dėl kurios modernizuojami lygiagrečios optikos 40/100G protokolai, pavyzdžiui 100GBASE-SR10 ar 40GBASE-SR4. 

    Savybės:

    • OS1/2, OM3, OM4 skaidulų rūšys;
    • 24 branduolių mikro-kabelis (Double Jacket 4.5mm OD);
    • LSZH apvalkalas;
    • Lizdas/Un-Pinned ir kištukas/ Pinned MTP/MPO® jungtys;
    • Poliškumo variantai 1,2,3;
    • Suderinama su 40/100GParallel optika;
    • Kabelio ilgis: 20 metrų.


    Gamintojo kodas: M2FOM32420A

  • Alternatyvios prekės

    MTP(24F)/MTP(24F) OM3, LSZH kabelis 15m.
    Kodas: 51696
    37149 su PVM