Prekių katalogas

DisplayPort - VGA laidai

 • Ieškote perėjimų iš DisplayPort į VGA ar atvirkščiai? Tuomet esate ten, kur reikia. Įvairią vaizdo techniką bei įrangą turintys profesionalai bei mėgėjai gali naudotis DisplayPort to VGA kabeliais ir perduoti vaizdo signalus pakankamai aukšta raiška bei garsą. Renkantis tokius laidus internetu, labai naudinga, kad Viskaselektronikai.lt parduotuvėje kiekviena prekė turi savo puslapį. Taip kiekvienas pirkėjas gali lengvai matyti ar jungtis bei laidas atitinka jų turimus techninius iššūkius.

  Be to, mūsų parduotuvėje aukštos kokybės laidai parduodami tikrai patrauklia kaina. Jeigu norite techniką įsigyti net pigiau nei įprastai, ieškokite ar šiuo metu nėra pasiūlymų su akcija. Visiems laidams suteikiama garantija, o užsakymai nuo 50 EUR visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai!

  Skaityti daugiau
 • Kaip pasirinkti tinkamiausią laidą savo poreikiams?

  Renkantis, kuris DisplayPort – VGA laidas labiausiai tinka, reikėtų daugiausiai dėmesio kreipti ne į kainas, o į technines laido bei jungties savybes. Visų pirma, DisplayPort jungtys yra ne vienodos. Tai gali būti įprasta arba Mini DisplayPort jungtis, tad atkreipkite dėmesį į tai, ar sprendimas atitinka jūsų įrangą.

  Antras dalykas – perduodamo signalo kokybė. Visada norisi kuo aukštesnės raiškos ir geresnės garso kokybės, tačiau įsitikinkite, kad jūsų ekranas ar vaizdavimo įrenginys signalą paveš. Na ir galiausiai – laido ilgis. Tiek HDMI – VGA laidas, tiek šioje kategorijoje esantys DisplayPort – VGA kabeliai turėtų būti pakankamo ilgio, bet ne per ilgi, kad būtų patogūs naudoti.

  Vaizdo pernašos sparta

  DisplayPort - VGA kabeliai yra tiltas tarp šiuolaikinių DisplayPort ir senesnių VGA įvesčių bei išvesčių. Tokie laidai naudojami su kompiuteriais, monitoriais ir projektoriais.

  Nors DisplayPort palaiko aukštos raiškos skaitmeninius signalus ir didelį atnaujinimo dažnį, pritaikant sistemą prie VGA, kuri yra analoginė, gali sumažėti bendras signalo našumas. VGA perdavimo galimybes riboja tai, jog ši jungtis yra analoginė.

  Nors konkreti perdavimo sparta gali skirtis priklausomai nuo adapterio kokybės ir VGA įrenginio galimybių, paprastai ji neviršija 1920x1200 raiškos bei 60 Hz.

  DisplayPort laidų naudojimo atvejai

  Dėl DisplayPort universalumo atsirado įvairių jų naudojimo galimybių. Pirmiausia jie sutinkami kompiuterių vaizdo plokštėms prijungti prie monitorių. Tai užtikrina visus parametrus, kurie būtini grafikos dizaineriams, vaizdo redaktoriams ir žaidėjams.

  Dėl galimybės palaikyti kelis vaizdo srautus tuo pačiu metu, viena DisplayPort išvestis gali būti atsakinga už kelis monitorius, naudojant grandinines arba šakotuvo konfigūracijas, idealiai tinkančias kelių monitorių darbo stočių konfigūracijoms.

  Be to, DisplayPort gali perduoti ir garsą, ir vaizdą, todėl tai yra vieno kabelio sprendimas namų pramogų sistemoms. Turint šį, nebelieka netvarkingų kabelių raizgalynių, kadangi perpus gali sumažėti jų skaičius.

  Be to, naudojant adapterius, DisplayPort galima prijungti prie senesnių VGA įrenginių.
   

  Skaityti daugiau