Prekių katalogas

S-video kabeliai

 • Norite internetu ir patrauklia kaina pirkti kokybiškus S-video kabelius? Esate ten, kur reikia. Viskaselektronikai.lt turi įvairaus ilgio bei skirtingų porūšių S-video kabelius, tinkančius tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui. Jeigu norite apie kiekvieną prekę sužinoti daugiau, tai galite lengvai padaryti atsidarę jos puslapį. Ten rasite informacinę lentelę su visais svarbiais techniniais parametrais.

  Be to, jeigu vyksta akcija, specialiu ženklu pažymėtus kabelius ar kitą audio ir video techniką įsigysite ir dar pigiau. Jeigu reikia patarimo – kreipkitės telefonu +370 615 49768 arba el. paštu – info@viskaselektronikai.lt.

  Visiems laidams suteikiama garantija, o užsakymai nuo 20 EUR visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai!

  Skaityti daugiau
 • Kas yra S-video kabeliai ir kaip jie veikia?

  S-video kabeliai, dar vadinami atskiraisiais (nes anglų kalboje S reiškia separate - atskirą), yra analoginiai vaizdo kabeliai, daugiausia naudojami vaizdo įrangai, pavyzdžiui, DVD grotuvams, žaidimų konsolėms ir senesniems televizoriams tarpusavyje sujungti.

  Kabeliu vaizdo duomenys perduodami dviem atskirais kanalais: chrominance (spalvos) ir luminance (ryškumo). Atskirdami šiuos kanalus, S-video kabeliai gali pasiūlyti aukštesnę vaizdo kokybę nei tie kabeliai, kuriuose signalai sujungiami.

  Privalumai ir trūkumai

  Pagrindiniai S-video kabelių privalumai yra du – geresnė vaizdo kokybė bei suderinamumas. Atskiriant du signalus, S-video kabeliuose galima sumažinti artefaktus (pastebimą iškraipymą arba nukritusią kokybę) ir gauti ryškesnį vaizdą, palyginti su kompozitiniais kabeliais. Na, o kas liečia suderinamumą, tai S-video tinkami senesnei įrangai, neturinčiai šiuolaikinių jungčių.

  Kalbant apie trūkumus, jie labai pastebimi tik tada, kai šią technologiją lyginame su moderniomis jungtimis. S-video kabeliais perduodami tik vaizdo signalai, o garsui perduoti reikia atskiro kabelio. Dėl to, kad tai nėra pati naujausia technologija, jai skirtų jungčių beveik nerasite ant modernios technikos, o efektyvus signalo perdavimas yra apribotas dėl to, kad per ilgesnį atstumą pastebimi iškraipymai.
  Kaip pasirinkti tinkamą S-video kabelį: patarimai ir gairės

  Turime keletą patarimų dėl to, kaip pasirinkti tinkamą S-video kabelį:

  1. Įsitikinkite, kad kabelis yra pakankamai, tačiau ne per daug ilgas. Priešingu atveju galite neišvengti potencialaus signalo pablogėjimo.
  2. Ieškokite kabelių su paauksuotomis jungtimis (angl. gold plated) ir ekranavimu, kad trikdžių tikimybė būtų kuo mažesnė.
  3. Be abejonės, dar prieš pirkdami įsitikinkite, kad jūsų įrenginiai turi S-video prievadus. Atminkite, kad daugelyje šiuolaikinių prietaisų šios jungties atsisakyta.
  4. Kartu su S-video kabeliu reikia įsigyti ir atskirą laidą garso signalų perdavimui.
  5. Prioritetą teikite gaminiams su ilgesne garantija.
  Skaityti daugiau