Prekių katalogas

USB-C/HDMI laidai

 • Patobulinkite vaizdo turinio dalinimosi ar filmų/serialų žiūrėjimo patirtį naudodami aukštos kokybės USB-C / HDMI kabelius!

  Jie kabeliai puikiai tinka nešiojamiesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams prijungti prie išorinių ekranų ir užtikrina krištolo skaidrumo vaizdo ir garso perdavimą. Pirkite dabar Viskaselektronikai.lt.

  4365  su PVM
  5456  Sutaupykite 1091 
  4243  su PVM
  5303  Sutaupykite 1060 
 • Kam gali būti naudojamas USB – C / HDMI laidas?

  USB-C/HDMI yra universalus kabelis, kurį galima naudoti įvairiems įrenginiams sujungti. Juo galima prijungti prietaisus su USB-C jungtimi, pavyzdžiui, nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, prie prietaisų su HDMI jungtimi, pavyzdžiui, monitorių, televizorių ir projektorių. Tai leidžia patogiai dalintis ar transliuoti norimą vaizdą.

  Vienas iš dažniausiai pasitaikančių šio kabelio naudojimo būdų - prijungti nešiojamąjį kompiuterį arba planšetinį kompiuterį prie išorinio monitoriaus arba televizoriaus. USB – C to HDMI arba Type C to HDMI laidai leidžia vaizdą iš mažo ekrano perkelti į didelį. Taip patogiau pateikti turinį didesnei auditorijai. Išorinio monitoriaus ar televizoriaus HDMI prievadas taip pat leidžia perduoti garsą, todėl išorinį ekraną galite naudoti ir kaip garsiakalbių sistemą.

  Kitas USB-C/HDMI kabelio panaudojimo būdas - prijungti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį prie televizoriaus arba projektoriaus. Taip patogu dalytis nuotraukomis, vaizdo įrašais ar kitu turiniu su draugais ir šeima didesniame ekrane. Daugelis šiuolaikinių išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių palaiko vaizdo išvestį per USB-C, todėl tereikia tinkamo kabelio ir monitoriaus ar ekrano su HDMI įvadu.

  Galiausiai, USB-C/HDMI kabelį taip pat galima naudoti nešiojamajam kompiuteriui su USB-C jungtimi prijungti prie papildomo šakotuvo. Tai leidžia išplėsti nešiojamojo kompiuterio jungiamumą. Ką turime omenyje? Ogi tai, jog naudodami prijungimo stotį, nešiojamąjį kompiuterį galite paversti visaverte staline darbo stotimi su keliais monitoriais ir visais darbui reikalingais periferiniais įrenginiais.

  Kokie yra USB – C / HDMI kabelių tipai?

  USB-C į HDMI laidas gali būti kelių tipų. Visi tipai pasižymi skirtingais našumo ir pajėgumo lygiais. Svarbiausi skirtumai – USB ir HDMI jungties tipuose. Pagrindiniai tipai yra USB 3.1 Gen 1 (pirmos kartos), USB 3.1 Gen 2 (antros kartos) ir HDMI 2.0.

  USB 3.1 Gen 1 kabeliai yra labiausiai paplitę ir užtikrina iki 5 Gb/s duomenų perdavimo greitį. Jie palaiko iki 4K vaizdo raišką esant 30 Hz dažniui, todėl yra geras pasirinkimas paprastam naudojimui biure arba nedideliems poreikiams.

  USB 3.1 Gen 2 kabeliai pasižymi didesne duomenų perdavimo sparta - iki 10 Gb/s ir palaiko iki 4K vaizdo raišką esant 60 Hz kadrų dažniui. Jie yra geresnis pasirinkimas žaidimams ar vaizdo įrašų redagavimui, reklamai, grafinėms prezentacijoms.

  HDMI 2.0 technologijos kabeliai užtikrina dar didesnę vaizdo raišką - iki 4K esant 60 Hz dažniui. Ši technologija turi ir HDR palaikymą, tad puikiai tinka įtraukiančiai filmų žiūrėjimo patirčiai ir žaidimams. Jei turite įspūdingą TV ar namų kino sistemą, bus aktualu žinoti, kad ši technologija taip pat palaiko Dolby Atmos ir DTS:X.

  USB-C / HDMI laidai pigiau

  Jei jus domina kažkuris kabelis, laidas ar adapteris, patraukliausia kaina juos tikrai galėsite įsigyti internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Pasinaudokite prekių filtrais ar rikiavimo įrankiu, kad rastumėte, kam taikoma akcija, kas kainuoja pigiau ar atitinka jūsų biudžetą.

  USB-C / HDMI kabeliai internetu

  Pirkti USB – C / HDMI kabelius internetu – labai paprasta. Pasirinkite jums tinkamiausią prekę (produkto puslapyje rasite visą aktualią techninę informaciją). Taip pat galite rinktis patogiausią apmokėjimo bei pristatymo metodą!
   

  Skaityti daugiau