Prekių katalogas

Ausinės

 • Mūsų elektroninėje parduotuvėje, tiek profesionalai, tiek kūrėjai, gamer‘iai ir didelės komandos gali internetu įsigyti itin kokybiškas ir patogias Lindy ausines bei joms skirtus priedus. Tarp prekių yra ir triukšmą izoliuojančios (Noise cancelling) ant ausų dedamos ir belaidės į ausis kišamos ausinės bei puikiai skambučių centrams tinkančios Lindy ausinės su USB-C kištuku, mikrofonu bei linijiniu valdymu. Visos ausinės turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma ne tik kaina, bet ir techninės įrangos savybės, privalumai. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kurios ausinės žaidimams, darbui ar muzikai parduodamos su akcija. Jų metu pažymėtas prekes pavyks įsigyti net pigiau nei įprastai.

  Ausinės ir kitos prekės gali būti paruošiamos atsiimti mūsų prekybos vietoje Vilniuje arba pristatomos jums patogiu būdu. Siuntimas yra nemokamas, jeigu jūsų užsakymo suma viršija 50 EUR. Jeigu siuntos yra sandėlyje, pristatymas paprastai trunka vos 1-2 darbo dienas, tad Lindy ausines gausite ir galėsite naudoti labai greitai.

  Skaityti daugiau
 • Belaidės ausinės vs. laidinės ausinės: privalumai ir trūkumai

  Tiek belaidės ausinės, tiek ausinės su laidu turi savų privalumų bei trūkumų.

  Belaidės ausinės visada yra geresnis pasirinkimas dėl mobilumo ir patogumo judėti. Jos nėra apribotos laido ilgiu ir jungtimi. Naujausi modeliai turi ir gana neblogą veikimo laiką vienu įkrovimu. Pavyzdžiui, Lindy LE400W belaidės ausinės su įkrovimo dėklu, vienu įkrovimu galės net iki 16 valandų leisti muziką. Dėl to belaidės ausinės idealiai tinka klausytis kelyje ar dirbant didesnėje erdvėje. Čia garsui perduoti naudojama Bluetooth ryšio technologija, todėl jas galima patogiai susieti su telefonais, planšetėmis, kompiuteriais.

  Tačiau audio entuziastai dažniausiai pasakys, kad ieškant geriausios kokybės, labiausiai tinka laidinės ausinės. Jos išsiskiria vadinamuoju lossless audio arba garso signalo be nuostolių (pačiu kokybiškiausiu) perdavimu, todėl per jas girdimas švariausias garsas. Be to, laidinių modelių nereikia įkrauti akumuliatoriaus, todėl per juos muzikos pavyks klausyti neribotą laiką.

  Pasirinkimas paprastai priklauso nuo naudotojo gyvenimo ar darbo būdo. Belaidės ausinės su Bluetooth mėgstamos dėl patogumo, o laidiniai - dėl patikimumo ir lengvesnio pritaikymo stacionarioje darbo vietoje (nereikia krauti, laukti suporavimo).

  Skirtingi ausinių tipai

  Paprastai išskirti ausinių tipus galima pagal formą, garso izoliavimą, funkcionalumą ir/ar paskirtį.

  Pagal formą ausinės skirstomos į ant ausų dedamas (headphones) ir į ausis kišamas (earphones). Headphones dar gali būti pilnai ausis apgaubiančios arba tik dalinai apgaubiančios. Pastarosios dažnai kainuoja pigiau, tačiau ir nesukuria tokios įtraukiančios patirties.

  Garso izoliavimo aspekte svarbu paminėti paprastą bei aktyvią garso izoliaciją (ANC), išorinį ir vidinį tipus. Daug ausinių išorės garso neizoliuoja. Tad, jei dirbant, kuriant ar pramogaujant nekyla problemų dėl išorės triukšmo, drąsiai galite jas rinktis, nes tokios ausinės kainuoja pigiau. Na, o triukšmo slopinimas, kurį turi beveik visos aukštesnės klasės belaidės muzikinės ar kompiuterinės ausinės – įdomi funkcija. Ausinėse su ANC paprastai yra atskiras mikrofonas. Jo darbas – generuoti atvirkštines garso bangas, kad neutralizuotų aplinkinį triukšmą. Tokia funkcija yra labai efektyvi, bet geriausiai veikia, kai aplink jus esantis triukšmas yra pastovus (pvz., kavinėje groja muzika, kalba kolegos, t.t.).

  Pagal funkcionalumą išsiskiria įprasti modeliai, ausinės su mikrofonu, ausinės su programuojamais mygtukais ir ne tik.

  Na, o paskirtis – savaime suprantamas aspektas. Jūsų pasirinktas modelis gali būti muzikinės, darbo, ar net gaming ausinės. Tai reiškia, kad kažkuriam tikslui jos tinka geriausiai.

  Patogumas ir kokybė muzikos mylėtojams

  Muzikos mylėtojams ausinės turi išlikti patogios ir pasiūlyti aukštos kokybės garsą. Dėl to kataloge dairykitės lengvų, patogių ausinių konstrukcijų, kad galėtumėte ilgiau jas nešioti be jokio nuovargio. Taip pat verta dairytis ir tokių funkcijų kaip aktyvus triukšmo slopinimas. Belaidžiai modeliai leis išvengti laidų raizgalynės, o ilgas baterijos veikimo laikas užtikrins nepertraukiamą klausymosi patirtį kuo ilgesnį laiką.

  Taip pat pasižiūrėkite ir į kitą informaciją prekės puslapyje, kad žinotumėte visas ausinių galimybes ir privalumus.

  Naujausios tendencijos ir funkcijos

  Naujausios ausinių rinkos tendencijos ir funkcijos daugiausiai susijusios su belaidžiais modeliais. Šios ausinės tobulėja ir siūlo vis ilgesnį baterijos veikimo laiką vienu įkrovimu. Aktyvus triukšmo slopinimas jose yra dar efektyvesnis, o įmontuoti mikrofonai, valdymas jutiklinių sensorių pagalba ir pritaikomi garso profiliai naudojant programėles – tik dalis privalumų, kuriais galima mėgautis jau šiandien.

  Skaityti daugiau