Prekių katalogas

Pelės ir kilimėliai

 • Pelė yra vienas svarbiausių įvesties įrenginių ir kompiuterių aksesuarų. Su ja atliekami patys įvairiausi veiksmai, pradedant pasirinkimu ir žymėjimu, baigiant informacijos perkėlimu ar net žaidimais. Internetu, iš viskaselektronikai.lt galite patrauklia kaina įsigyti ergonominius Delock kilimėliui pelei, specialiai žaidimams skirtus Gaming kilimėlius bei net USB kilimėlius su RGB apšvietimu. Atkreipkite dėmesį ar jums patinkančioms prekėms nėra taikoma akcija. Jos metu, specialiai pažymėti kompiuterio pelės kilimėliai kainuos pigiau nei įprastai.

  Jeigu reikia patarimo dėl kompiuterių aksesuarų namams bei darbui, galite drąsiai kreiptis telefonu +370 615 49768 arba el. Paštu info@viskaselektronikai.lt ir mūsų komanda mielai rekomenduos geriausius sprendimus. Primename, kad užsakymai nuo 50 EUR yra nemokamai pristatomi visoje Lietuvoje.

  Skaityti daugiau
 • Ką svarbu žinoti iš anksto, prieš perkant pelės kilimėlį darbui?

  Prieš įsigydami darbui skirtą pelės kilimėlį atsižvelkite į jo medžiagą, dydį ir ergonomines savybes.

  Pelės kilimėlis, pagamintas iš aukštos kokybės audinio arba mikro tekstūros paviršių, leidžia pelei švelniai slysti paviršiumi ir įgalina tikslius kursoriaus judesius. Pačio kilimėlio dydis turėtų būti toks, kad jis lengvai tilptų ant darbo stalo erdvę ir leistų atlikti visą pelės judesių diapazoną. Tad dar reikėtų įvertinti, kiek daug ir kiek intensyviai pelė yra judinama.

  Ergonomiški priedai – riešo atrama gali gerokai sumažinti riešui tenkančią įtampą, kai pelė yra ilgai naudojama. Be to, pagrindo stabilumas ir sukibimas su rašomojo stalo paviršiumi irgi yra svarbūs, kad net atliekant intensyvias užduotis pelės kilimėliai neslystų.

  Kaip išsirinkti tinkamiausią pelės kilimėlį kompiuteriniams žaidimams?

  Jeigu ieškote kilimėlio būtent žaidimams (gaming‘ui) pirmenybę teikite aksesuarams su aukštos kokybės paviršiumi. Jis turi užtikrinti sklandų pelytės slydimą paviršiumi ir didelį takelio greitį. Pelė turi nestrigti, o judesiai turėtų būti sklandūs ir tikslūs, be didelių pastangų. Papildomas privalumas, jeigu kilimėlis pelei yra atsparus drėgmei.

  Dideli arba pailgi pelės kilimėliai (net ir XXL dydžiai) suteikia pakankamai erdvės plačiems judesiams, kurie labai svarbūs žaidimuose su daugeliu žaidėjų.

  Apsvarstykite ir kilimėlius su papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, RGB apšvietimu, kad pavyktų sukurti norimą estetiką. Nors reikėtų mokėti daugiau, gaunama nauda galėtų būti to verta. Lengvai nuvalomas paviršius taip pat yra vertinga savybė, nes kilimėlis ilgiau atrodys gražus ir it naujas.

  Naudingi patarimai

  Pirkdami pelės kilimėlį internetu, atidžiai perskaitykite produktų aprašymus prekės puslapyje, kad galėtumėte įvertinti kilimėlio kokybę, dydį ir tinkamumą savo poreikiams.

  Žiūrėkite į informaciją apie matmenis, medžiagas ir papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, pelės kilimėlis su pagalve (riešo atrama) ar neslystančiu pagrindu gali idealiai tikti darbo vietai.

  Nepraleiskite akcijų bei kitų ypatingų pasiūlymų. Na, o pirkdami iš Viskaselektronikai.lt dar galėsite pasirinkti ir patogiausią pristatymo būdą.

  Medžiagos, spalvos ir modeliai

  Dauguma pelės kilimėlių gaminami iš tokių medžiagų, kaip: mikropluoštas, neoprenas, oda, tekstilė, plastikas ir ne tik. Nors medžiaga gali skirtis, labai svarbios jos savybės ir ypatumai. Geriausia, kai paviršius lengvai valosi ir turi reikiamas savybes, kad tvirtai laikytųsi ant pagrindo (stalviršio) bei neslidinėtų.

  Dauguma pelės kilimėlių yra juodi, dėl to, kad pavyktų ir periferiniu regėjimu gerai matyti ribas, patogiai pasidėti pelę bei jausti jo ribas. Ant juodos spalvos taip pat mažiau matosi daugelis dėmių ir nešvarumų, jie lengvai pasišalina.

  Kalbant apie modelius galima išskirti formas bei savybes. Šalia standartinių pelės kilimėlių daug dėmesio sulauks ergonomiški variantai su riešo atrama bei gaming‘ui ar darbui skirti, labai ilgi kilimėliai, o taip pat ir modeliai su USB integracija ir RGB apšvietimu.

  Skaityti daugiau