Prekių katalogas

Kompiuterių laikikliai

 • Asmeninei darbo vietai namuose ar biure, kur dirbate su kompiuteriu, reikalingas ergonomiškumas ir patogumas. Kiekvienas žmogus turi individualius poreikius bei pomėgius, tad galimybė reguliuoti išdėstymą ir turėti padėties kontrolę – labai patogu. Kompiuterio laikiklis būtent tai ir leis padaryti. Viskaselektronikai.lt parduotuvėje yra didelis kompiuterių ir kitos technikos laikiklių asortimentas. Visiems priedams bei įrenginiams čia suteikiama garantija, tad pirkti internetu apsimoka. Jums net nereikia išeiti iš namų ar kitos sau patogios vietos. Pateikite užsakymą, o mes pasirūpinsime pristatymu visoje Lietuvoje. Jei užsakymo suma viršija 50 EUR, pristatymas yra nemokamas.

  Be to, pažymėtoms prekėms gali būti taikoma akcija. Jos metu kompiuterio laikiklis prie stalo kainuos nuo kelių iki keliasdešimt procentų pigiau nei įprasta kaina. Jeigu kyla dvejonių dėl to, ką rinktis – atsidarykite prekės puslapį. Jame pateikiama visa aktuali techninė informacija apie dominantį kompiuterių laikiklį.

  Skaityti daugiau
  Kompiuterio laikiklis prie stalo
  Kodas: L40284
  Likutis: 1 vnt.
  9526  su PVM
  Notebook Arm or Display Arm
  Kodas: L40982
  Likutis: 0 vnt.
  9847  su PVM
  Folding Laptop Riser
  Kodas: L20916
  Likutis: 0 vnt.
  2554  su PVM
  Nešiojamo kompiuterio laikiklis
  Kodas: L40699
  Likutis: 0 vnt.
  10596  su PVM
  Notebook Arm
  Kodas: L40732
  Likutis: 0 vnt.
  10534  su PVM
 • Kaip kompiuterių laikikliai pagerina jūsų sveikatą?

  Kompiuterių laikikliai (monitor arms, notebook arms, reguliuojami stovai ir tvirtinimo elementai atlieka svarbų vaidmenį sukuriant ergonomiškas darbo vietas. Tai, kaip daugelis žino, turi didelę įtaką mūsų sveikatai. Štai kaip kompiuterio laikiklis padeda kurti sveikesnę darbo aplinką:

  1. Gerinama laikysena ir tausojamas stuburas. Kompiuterio laikiklis leidžia naudotojams nustatyti monitorių patogiame, savo akių lygyje. Taip sukuriamos idealios sąlygos sėdėti išsitiesus. Tada išvengiama susikūprinimo, kuris dažnai pasitaiko kai būname prie nepatogių darbo stalų. Tinkama laikysena sumažina nuovargį bei neleidžia atsirasti raumenų ar skeleto problemoms.
  2. Naudojant reguliuojamą laikiklį, monitorių ar kompiuterį galima pastatyti idealiu atstumu, paprastai per ištiestos rankos atstumą. Tokia padėtis, kartu su optimaliame aukštyje esančiu kompiuteriu ir reguliuojamu pakreipimu, gali gerokai sumažinti akių patiriamą įtampą ir su ja susijusias problemas, pavyzdžiui, galvos skausmą.
  3. Lankstumas ir pritaikomumas. Kokybiškus laikiklius bus galima pasukti ir pakreipti. Taip naudotojai gali reguliuoti ekranus pagal kintančias apšvietimo sąlygas, sumažinti akinimą ir įtampą, kurią patiria akys.
  4. Aktyvumas ir judėjimas darbo vietoje. Reguliuojamo aukščio laikikliai, ypač tie, kurie naudojami kartu su stovimais stalais, skatina dirbant pakaitomis sėdėti ir stovėti. Toks kaitaliojimas yra judesys ir mažina spaudimą, kurį sėdint patiria apatinė nugaros dalis.
  5. Optimizuojama darbo vieta. Pakėlus monitorius nuo stalo, atlaisvinami paviršiai, todėl darbo vieta tampa tvarkingesnė. Tvarkinga aplinka gali sumažinti stresą ir padeda efektyviau dirbti. Kompiuterio laidų laikikliai atlieka tą pačią funkciją.

  Multifunkciniai kompiuterių laikikliai: Darbo efektyvumo didinimas

  Daugiafunkciniai kompiuterių laikikliai - tai ne tik priedas prie jūsų darbo vietos, bet ir priemonė, skirta darbo našumui didinti.

  Pritvirtindami kelis monitorius ar laikydami kompiuterį, multifunkciniai laikikliai leidžia naudotojams lengvai atlikti kelias užduotis, supaprastina darbo eigą ir sumažina poreikį nuolat perjunginėti langus ar skirtukus.

  Be to, dėl lengvo reguliavimo supaprastėja bendradarbiavimas. Turėdami multifunkcinį laikiklį naudotojai gali be vargo rodyti savo vaizdą kolegoms, taip pagerindami komandinio darbo eigą bei suteikdami aiškumo prezentacijose ar diskusijose.

  Be to, ant stalo sutaupoma vietos, o tai reiškia, kad daiktai mažiau blaškys dėmesį. Kompiuterio laikiklis prie stalo taps tarsi katalizatorius, gerinantis koncentraciją ir didinantis produktyvumą.

  Pagrindinės savybės, apie kurias turėtumėte žinoti renkantis kompiuterio laikiklį, tam tikros jo savybės gali būti labai svarbios:

  • Reguliavimo galimybės. Ieškokite, kuris kompiuterio laikiklis leistų reguliuoti aukštį, pokrypio kampą ir pasukimą, kad ekranas visada būtų jums patogioje padėtyje.
  • Apkrova. Įsitikinkite, kad laikiklis yra pakankamai tvirtas, kad pakeltų monitoriaus ar nešiojamo kompiuterį svorį. Per didelė apkrova gali lemti nestabilumą arba žalą.
  • Tvirtinimo sprendimas. Nesvarbu, ar tai būtų sieninis laikiklis ar prie stalo fiksuojama ranka, ieškokite modelio, kuris patogiai prisitvirtintų bei derėtų prie interjero.
  • Vieta kabeliams sudėti. Ši funkcija padeda mažinti netvarką, susijusią su laidų raizgalyne.
  • Rankų ar montavimo taškų skaičius. Priklausomai nuo jūsų multi-tasking‘o poreikių, rinkitės laikiklius, ant kurių galima laikyti nebūtinai vieną, bet kelis monitorius.
  • Tinkamumas. Taip pat atsižvelkite į naudojamo kompiuterio ar monitoriaus, planšetės matmenis. Ar jie tinka laikikliui?
  Skaityti daugiau