Prekių katalogas

Monitorių laikikliai

 • Darbo vietoje ar namuose labai praverčia monitorių laikikliai. Jie gali ne tik padaryti informacijos valdymą ekrane daug patogesniu, tačiau ir, reikalui esant, atlaisvins vietą ant stalo paviršiaus. Prekių sąrašas yra labai platus, todėl galite rasti savo poreikiams kone idealiai tinkantį laikiklį monitoriams. Tarp pasirinkimų yra: sieniniai, arm-bracket, dvigubi ir įvairių kitų tipų laikikliai jūsų monitoriams.

  Pirkdami internetu galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir atsiskaitymo metodą. Svarbu žinoti, kad jūsų užsakymai nuo 50 eurų yra nemokamai pristatomi visoje Lietuvos teritorijoje (išskyrus Kuršių Neriją).

  Skaityti daugiau
  3947  su PVM
  5221  su PVM
  Lindy LCD Bracket
  Kodas: L40695
  3984  su PVM
  Lindy Adjustable LCD Arm
  Kodas: L40696
  9886  su PVM
  16627  su PVM
 • Monitorių laikiklių tipai

  Šiuos laikiklius dažnai naudoja: klientų aptarnavimo skyriaus specialistai, duomenų apdorojimo specialistai, vaizdo medžiagos redaktoriai ir montuotojai, programuotojai ir ne tik. Dažnu atveju laikiklius galima naudoti ir jūsų verslo patalpose dėl reklamos arba informavimo tikslais. Prie laikiklio pritvirtintas monitorius gali transliuoti jūsų norimus vaizdus. Laikiklį nesunkiai galima pritaikyti ir namuose, ten esančioje pramogų ar darbo vietoje. Pritvirtinus monitorių ar net du monitorius pavyks pagerinti žaidimų ar kitų interaktyvių pramogų patirtį.

  Peržvelgę siūlomų prekių asortimentą galite pastebėti, kad yra ne vieno tipo laikiklis, kurį galite įsigyti. Apžvelgsime pagrindinius jų tipus ir tų tipų privalumus bei savybes.

  Sieniniai laikikliai

  Savaime suprantama, kad sieniniai monitorių laikikliai tvirtinasi prie sienos, o prie jų gali būti pritvirtinamas kompiuterio monitorius ar ekranas. Svarbu rasti tinkamo dydžio laikiklį, kuris atitiktų VESA tvirtinimo standartą ir galėtų išlaikyti jūsų monitoriaus/ekrano svorį. Kai kurie sieniniai monitorių laikikliai gali būti pasukami ir paverčiami.

  Arm-bracket tipo laikikliai

  Tai – iš dviejų dalių sudaryti laikikliai. Stovas/strypas tvirtinasi prie stalo, o prie stovo tvirtinama lanksti ir besisukanti ranka, kurios gale yra VESA standartus atitinkantis laikiklis. Toks laikiklis leidžia kompiuterį ar monitorių pakelti nuo stalo ir suteikti daugiau laisvės darbo vietoje.

  Dvigubi laikikliai

  Tai įvarių tipų monitorių laikikliai, kurie turi tvirtinimo elementus dviems monitoriams. Tai reiškia, kad vienu metu galite turėti dvi patogiai valdomas darbo vietas, kas labai naudinga didelius kūrybinius procesus valdantiems ar daug informacijos darbo vietoje turintiems apdoroti profesionalams.

  Teleskopiniai laikikliai

  Teleskopiniai laikikliai paprastai tvirtinami prie stalo galo ir turi ypatingą funkciją – gali būti išstumiami arba suskleidžiami. Teleskopinė ranka (stulpas) gali būti ištiesiamas tiek, kiek reikia, supaprastinant darbo procesus ir, reikalui esant, atlaisvinant horizontalius paviršius darbui.

  Daugiau informacijos apie kiekvieną produktą galite rasti jo prekės puslapyje. Ten nurodomos techninės specifikacijos, laikiklio galimybės, o kai kuriuose prekės puslapiuose net rasite gamintojo informacinę brošiūrėlę arba instrukciją parsisiuntimui. Ši informacija padės priimti sprendimą prieš perkant.

  Monitorių laikikliai internetu pigiau

  Jeigu domina monitorių laikikliai ir norite juos įsigyti kuo patrauklesne kaina, ieškokite prekių su akcija. Jos pažymimos kataloge, o laikiklius su akcija galima pirkti nuo kelių iki keliasdešimt procentų mažesne kaina nei įprastai.
    

  Skaityti daugiau