Prekių katalogas

Projektorių laikikliai

 • Auditorijai, konferencijų salei, susitikimų kambariui, biurui ar net namams ieškote kokybiško projektoriaus laikiklio? Esate kaip tik ten, kur reikia. Internetinė parduotuvė Viskaselektronikai.lt siūlo didelį projektorių laikiklių ir kitų, multimedijai skirtų prekių asortimentą. Pasinaudojus rikiavimo įrankiu galėsite greičiau matyti tuos variantus, kurie labiausiai atitinka jūsų poreikius. Na, o prekės puslapyje rasite visą aktualią techninę informaciją, kurią svarbu žinoti prieš perkant.

  Įsigyti internetu bus paprasta ir patogu. Čia jūs galėsite rinktis patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą bei, jeigu vyksta akcija, pažymėtus laikiklius įsigyti net pigiau nei įprasta kaina.

  Skaityti daugiau
 • Projektorių laikikliai: kas tai yra ir kodėl svarbu turėti tinkamą laikiklį?

  Projektoriaus laikikliai - tai specializuota techninės įrangos dalis, skirta projektoriui pritvirtinti prie sienos, lubų ar kitų paviršių. Pagrindinė laikiklio užduotis – stabiliai ir tinkamai laikyti projektorių, kad būtų galima matyti jo atvaizduojamą vaizdą ant sienos ar projekcinio ekrano be trikdžių, kuriuos sukelia vibracijos bei judesiai.

  Kodėl svarbu turėti tinkamą laikiklį?

  1. Stabilumas ir saugumas. Pagrindinis projektoriaus laikiklio privalumas yra jo suteikiamas stabilumas. Atsižvelgiant į tai, kad projektoriai yra brangūs ir delikatūs įrenginiai, geras laikiklis užtikrina, kad jie bus apsaugoti nuo kritimo bei kitos, potencialios žalos.
  2. Akiai malonesnis vaizdas. Kadangi vibracijos, veikiančios projektorių ir jo nestabilumas labai jaučiasi žiūrint į projekciją, reikia laikiklių. Net ir dėl nedidelių judesių video kokybė suprastėja, o tuo pačiu ir žiūrėjimo patirtis. Tinkami projektorių laikikliai leidžia nustatyti ir užfiksuoti tinkamiausią įrenginio padėtį.
  3. Efektyviai išnaudojama erdvė. Ribotoje erdvėje, pavyzdžiui, mažoje konferencijų salėje ar net namų kino teatruose, pasirinkus tvirtinti projektorių prie lubų ar sienos – sutaupoma vieta. Pavyzdžiui, lubiniai laikikliai leidžia išnaudoti vertikalią erdvę, todėl horizontalūs paviršiai atsilaisvina.
  4. Lankstumas ir pritaikomumas. Kokybiškas laikiklis dažnai turi reguliavimo galimybes. Naudinga, jei galima reguliuoti pokrypį ir laikiklį pasukti.
  5. Geresnė estetika. Gerai parinktas laikiklis gali prisidėti prie kambario estetikos gerinimo ar išsaugojimo. Paslėpti laidai ir tvarkingai pritvirtintas įrenginys sukuria profesionalią ir estetiką.

  Projektorių laikiklių rūšys

  Nors iš tiesų galima rasti labai daug skirtingų laikiklių rūšių, kai kalbame apie šią sritį, vienareikšmiškai populiariausi yra lubiniai projektorių laikikliai. Juos renkasi tiek namuose projektorius naudojantys, tiek mokymo įstaigos ar įmonės.

  Perkamiausias projektoriaus laikiklis bus lubinis didele dalimi ir dėl to, kad jais galima užtikrinti netrukdomą vaizdo projekciją. Pakabinus jį ant lubų, sumažinama šešėlių tikimybė ir daiktai ar žiūrovai netrukdo projekciniam spinduliui. Dėl to ekrane matysite kokybišką ir neiškraipytą vaizdą.

  Be to, lubiniai laikikliai taip pat atlaisvina erdvę ant grindų bei horizontalių paviršių, o tai gali būti ypač naudinga mažesnėse patalpose ar salėse. Kadangi projektorius yra virš galvos, jis lieka apsaugotas nuo galimų trikdžių, pavyzdžiui, atsitiktinių stumtelėjimų ar smūgių. Tai svarbu, jeigu patalpoje intensyviai judama ar, jeigu namuose yra augintinių bei vaikų.

  Nors gali reikėti kiek daugiau darbo tam, kad lubinį laikiklį pavyktų sumontuoti, dėl kokybės, erdvės taupymo ir estetikos privalumų jie daugeliui tampa priimtiniausiu pasirinkimu. Įmonėms ar švietimo įstaigoms, siekiančioms išlaikyti į produktyvumą orientuotą ir tvarkingą aplinką, lubiniai laikikliai bus bene geriausias pasirinkimas.

  Montavimo procesas: žingsniai ir rekomendacijos

  Viską pradėkite nuo optimalios vietos parinkimo. Nepamirškite, kad patys projektorių laikikliai – tik viena sistemos dalis. Jums dar reikės atvesti maitinimo laidą ir jungčių laidus (jeigu planuojate prie įrenginio jungtis ne per Wi-Fi ar Bluetooth). Geriausia, kad vieta būtų be pašalinių trikdžių.

  Pačiam laikikliui reikėtų išgręžti numatytas skyles ir jį, kartu su laikikliais, pritvirtinti. Dažniausiai pirmiausiai tvirtinasi pats laikiklis, o prie jo jau prisukamas arba priveržiamas pats projektorius. Lėtai patikrinkite ar projektorius laikosi vietoje ir ar laikikliai neišsprūsta iš konstrukcijos. Dabar prijunkite reikiamus kabelius (maitinimo, HDMI, VGA ir kt.) prie projektoriaus. Naudokite specialius spaustukus arba įmautes, kad laidai laisvai nekabotų.

  Belieka tik įjungti projektorių ir viską sukalibruoti. Jei reikia, sureguliuokite fokusavimą, priartinimą ir pakreipimo korekciją. Sukalibruokite spalvas ir kontrastą, kad užtikrintumėte optimalią vaizdo kokybę. Viskas – projektoriaus laikiklis sumontuotas, o įrenginiu galima naudotis.
   

  Skaityti daugiau