Prekių katalogas

Maitinimo adapteriai (US/UK)

 • Įsigijus kompiuterį, televizorių, žaidimų konsolę, telefoną ar naudojant kitą įrenginį iš užsienio, gali būti reikalingi maitinimo adapteriai (perėjimai). Taip pat populiarūs ir perėjimai iš senesnių jungčių į naujas, pavyzdžiui, iš seno maitinimo prijungimo į USB-C, kuris naudojamas dabar. Taip galima ilgiau naudoti gerus įkroviklius ar maitinimo blokus, nebūtina jų keisti naujais. Adapteriai rozetėms bei perėjimai taip pat praverčia ir profesionalams. Jeigu darbe naudojama specifinė įranga arba technika iš užsienio, rozetės adapteris taip pat sprendžia problemą ir palengvina procesus.

  Visos elektroninės parduotuvės Viskaselektronikai.lt prekės, įskaitant ir maitinimo kabelius, gauna garantiją. Internetu jas galite pirkti ir patrauklia kaina, ypač, jeigu vyksta akcija. Galimybė pirkti pigiau – tikrai ne vienintelis privalumas. Apie adapterius galite sužinoti visą aktualią techninę informaciją. Ją rasite prekės puslapį. Na, o padarius užsakymą, jei suma viršija 50 EUR, pristatymas yra nemokamas.

  Skaityti daugiau
 • Priežiūra ir techninės ypatybės: Ekspertų patarimai

  Tinkama rozečių ir adapterių priežiūra taip pat egzistuoja. Jeigu neatsargiai elgsitės su kištukais, adapteriais ir rozetėmis, galite juos sugadinti arba sukelti pavojingą situaciją.

  Kištukus iš rozečių ir laidus ištraukite prilaikydami rozetę ar laidą. Stiprus lupimas tiesiog kenkia. Kas tam tikrą laiką apžiūrėkite, ar ant adapterių ar kištukų nėra nusidėvėjimo bei pažeidimo požymių. Dažniausiai jie matosi ant kištukų ir laido sudūrimo su adapteriu.

  Adapterius ir kištukus saugokite nuo drėgmės, nes ji gali pakenkti saugumui. Techniniu požiūriu, prieš perkant bei naudojant, įsitikinkite, kad adapteris atitinka jūsų prietaiso įtampos ir srovės reikalavimus.

  Naudojant netinkamą adapterį, jis veiks neefektyviai ar net akimirksniu suges.

  Na ir paskutinis, bet galbūt svarbiausias dalykas – rozetės adapteris turi būti gerai įkištas į rozetę, kad tvirtai laikytųsi.

  Energijos efektyvumas rozečių adapteriuose

  Efektyvus energijos vartojimas rozetės adapteryje reiškia minimalius energijos nuostolius konversijos proceso metu. Efektyviai energiją vartojantis adapteris veiks taupiau ir protingiau naudos energiją, o tai teigiamai atsilieps sąnaudoms, sumažės sąskaitos už elektrą.

  Dažnai tokie adapteriai turi „Energy Star" ar panašų sertifikatą, rodantį, kad jie taupiai naudos elektrą. Kalba daugiausiai eina apie išmanius maitinimo perėjimus. Na, o įprasti perėjimai (adapteriai) nepraranda energijos, tačiau nekonvertuoja įtampos (pvz., iš DC į AC ar atvirkščiai).

  Rozečių adapterių saugumas

  Adapteris angliškai rozetei ar iš angliškos į EU rozetę, jei kokybiškas, yra labai saugus naudoti. Tas pats galioja ir USA, JPN ar kitų šalių kištukams. Jeigu tinkamai įstatote adapterį ir jis laikosi tvirtai, galima kišti numatytos galios įrenginius bei tinkamos įtampos elektroniką. Pirkite iš patikimų pardavėjų, kad gautumėte garantiją. Viskaselektronikai.lt parduotuvėje visos prekės – kištukai, adapteriai ir jungtys gaus patikimą garantiją!
     

  Skaityti daugiau