Prekių katalogas

FireWire kabeliai, laidai

 • Jei namuose turite skaitmeninio vaizdo kamerą, ar kitokius „Apple“ firmos įrenginius, jums reikalingas kabelis. Koks? Ogi, ne koks nors kitoks, o tik firewire kabelis.
   

 • Kas yra firewire kabelis?

  Kaip yra žinoma, firewire kabelis yra skirtas to paties tipo elektronikos gaminių prievadams ir kompiuteriams su jungtimis. Jo dėka galima nukopijuoti duomenis iš vienos skaitmeninės kameros į kitą, jei jos priklauso tam pačiam tipui. Tai reiškia, jog firewire laidas yra skirtas Apple įrenginiams. Nuo įprastinių USB kabelių, jis skiriasi savo ilgiu, kas jį padaro universalesniu, nes leidžia nutolti nuo elektros lizdo, prie kurio yra prijungtas kompiuteris. Firewire kabeliai būna su šešių kontaktų kištuku viename gale ir su keturių kontaktų kištuku – kitame. Kita vertus, trumpesnis kabelis yra patogus dėl to, kad jo nereikia vynioti į ritinį, be to, trumpesniu kabeliu greičiau vyksta įkrovimas.

  Kokia yra firewire kabelių paskirtis?

  Firewire kabeliai yra skirti naudotis geros raiškos skaitmeninėmis video kameromis, įvairiomis išorinėmis laikmenomis, spausdintuvais ir kitokia multimedijos įranga. Šio tipo jungtimi labai greitai galima perduoti iš vieno įrenginio į kitą labai didelės apimties informaciją. Prie firewire kabelio galima prijungti kelis išorinius įrenginius. Ši jungtis nereikalauja, kad kompiuteris būtų išjungiamas, prieš prijungus ją prie kompiuerio. Be to, prie šio tipo jungties prijungti įrenginiai puikiai ir toliau gali veikti pačiu maksimaliausiu greičiu.

  Firewire kabelių pasirinkimas Viskaselektronikai.lt el. parduotuvėje

  Šioje elektronikos parduotuvėje galima įsigyti firewire kabelį internetu. Čia taip pat galima pirkti maitinimo kabelius, audio kabelius, montažinius laidus, duomenų perdavimo kabelius, laidus, skirtus matavimo prietaisams, akustinių sistemų laidus bei ventiliatorių prijungimo laidus. Visi kabeliai ir laidai yra parduodami metrais ir ritėmis. Firewire kabelio kaina yra nedidelė. Ji gali būti dar mažesnė, nes parduotuvėje firewire kabeliams dažnai yra skelbiamos nuolaidas ar akcijos. Pagrindinis pirkimo internetu privalumas yra tas, kad šioje parduotuvėje išsirinktos ir apmokėtos prekės pirkėjui būna pristatomos tiesiai į namus, jo nurodytu adresu. Be to, visoms prekėms pardavėjai suteikia garantinį laikotarpį.

  Skaityti daugiau