Prekių katalogas

USB laidai (micro, mini, type C)

 • Kas turi reikalų su kompiuteriu, tam kasdien prireikia, kad prie vienos magistralės būtų prijungta daugybė tokių reikalingų įrenginių kaip mobilusis telefonas, kompiuterinė pelė, spausdintuvas, skaneris, kompiuterinė pelė. Privalu, kad visi įrenginiai būtų prijungiami ir atjungiami nestabdant paties kompiuterio. Kaip visa tai išlaikyti vienoje grandinėje? Nieko ypatingo, tam tik reikalingi usb laidai. Juos įsigijus tikrai galima jaustis patogiai ir mėgautis šiuolaikinės elektrotechnikos teikiamais malonumais bei pramogomis.
   

  Skaityti daugiau
  696 su PVM
  1392 Sutaupykite 696
  1091 su PVM
  2183 Sutaupykite 1092
  996 su PVM
  1993 Sutaupykite 997
  4525 su PVM
  9051 Sutaupykite 4526
  307 su PVM
  615 Sutaupykite 308
  2342 su PVM
  3346 Sutaupykite 1004
  137 su PVM
  273 Sutaupykite 136
  4259 su PVM
  6084 Sutaupykite 1825
  239 su PVM
  796 Sutaupykite 557
  USB B tipo kištukas
  Kodas: 30579
  021 su PVM
  071 Sutaupykite 050
 • USB laidas – kas tai?

  Kai prireikia perduoti duomenis arba įkrauti įrenginius, tada ir praverčia usb laidas. Šia jungtimi galima sujungti ne tik išorinius elektroninius įrenginius, bet ir elektrinius buities prietaisus. Jei jums prireikė į vieną tinklą sujungti nešiojamą kompiuterį, išmanųjį mobilųjį telefoną, žaidimų konsolę ir daugybę kitų skirtingų įrenginių, tada pats tinkamiausias jums būtų USB-C laidas.
  Kad netikėtai sugedus išmaniajam telefonui, nepražūtų jame laikomų nuotraukų archyvas, jį būtų geriau, pasinaudojus usb laidu, perkelti į kompiuterį, iš kurio tas nuotraukas vėliau dar būtų galima perkelti į atmintuką. Tiesa, specialistai perspėja, jog jokiu būdu negalima prijungti abiejų šio laido galų prie to paties įrenginio, nes tada atsiradusi elektros energijos perkrova gali pastarąjį nepataisomai sugadinti. Taip pat reikia laikytis ir kito patarimo – prieš ištraukiant laidą iš kokio nors įrenginio, dėl bendro saugumo pirmiausiai vertėtų jį „atjunkti“ pačiame kompiuteryje.

  USB laidų rūšys

  USB A tipo jungtis yra stačiakampio formos ir labai dažnai sutinkama šiandieninėje aplinkoje. Ji naudojama pajungti atmintukams, spausdintuvams, skaitytuvams ir kitiems panašiems įrenginiams prijungti. Kai naudojamas USB B laidas, jis tinka spausdintuvui, skeneriui, kompiuteriui, garso kolonėlėms, jis gali būti naudingas duomenų perdavimui arba esamos įrangos maitinimui tada, kai jai nereikia daug elektros energijos. Šio tipo jungties kištukas yra storokas, primena suapvalintą kvadratą. Dar būna micro USB ir USB-C jungtys, skirtos mažesniems įrenginiams, kuriems specialiai yra pritaikyti maži kištukai.

  Kokiems prietaisams yra naudojami USB laidai?

  A ir B tipų jungtys labiausiai yra pritaikytos nedideliems staliniams įrenginiams – nešiojamiems kompiuteriams, klaviatūroms ir kompiuterio pelėms maitinti, jos tinka ir tokiems galingesniems prietaisams, kaip kietieji diskai ir didelio pajėgumo nešiojamieji kompiuteriai bei monitoriai. USB laidai yra būtini ir mobiliems telefonams, nes jie ne tik krauna juos, jų dėka gali būti įkeliama kompiuteriuose esanti informacija, arba atvirkščiai.
  Juos galima pajungti nuo kompiuterio prie išmaniojo televizoriaus ir ten perkelti kokybišką vaizdinę medžiagą. O iš telefono į kompiuterį perkeltos nuotraukos jo ekrane irgi atrodys kokybiškos bei ryškios. Tada, kai po ranka neturite kroviklio ar kurio nors kito elektros energijos maitinimo šaltinio, kai nelieka laisvos rozetės – šio tipo laidai pasitarnauja ir kaip mobiliojo telefono įkrovimui tinkanti priemonė. Tada usb laidas mobiliam telefonui, jam reikiamą energiją, perduoda tiesiai iš kompiuterio.

  USB laidas praktiškai tinka ir planšetei, ir skaitmeninei kamerai, ir personaliniam, ir nešiojamam kompiuteriui, ir spausdintuvui, ir išmaniesiems telefonams ir kitiems elektroniniams prietaisams.

  USB laidų pasirinkimas Viskaselektronikai.lt el. parduotuvėje

  Labai patogu USB laidus pirkti elektroninėje parduotuvėje: Viskaselektroninkai.lt. Jei norėsite šią parduotuvę aplankyti fiziškai, ją rasite Vilniuje, Smolensko g. 6. Tačiau tai daryti nebūtina, nes ji prekes parduoda ir internetu. Ši parduotuvė jus nustebins itin plačiu USB laidų pasirinkimu. Čia parduodamas ir USB lightning kabelis, ir USB prailginimo laidas, ir USB laidas spausdintuvui, ir USB laidas telefonui, ir Type C laidas, ir USB b laidas, ir USB 3.0 kabelis, ir USB otg kabelis, ir USB hdmi kabelis, ir USB kabelis 5m ilgio, ir USB kabelis 10m ilgio. Tiek paprasto USB laido kaina, tiek USB-C laido kaina pirkėjui yra labai palanki. Be to, parduotuvėje dažnas reiškinys yra nuolaidų akcija, kurios metu norima prekę galima įsigyti dar pigiau.

  Dar vienas pirkimo internetu privalumas yra tas, kad šioje parduotuvėje įsigiję kokią nors prekę, nesvarbu, ar tai būtų USB otg laidas, ar kuri nors kita USB jungtis, siunta pati pasieks jūsų namus.  O jeigu norėsite atidžiau pasidomėti jus dominančio USB laido tipo savybėmis ir galimybėmis, tai galėsite padaryti apsilankę internetinės parduotuvės svetainėje, kur kiekviena prekė susidomėjusiems pirkėjams yra pristatoma itin išsamiai.  

  Jeigu vis dėlto dar kiltų kokių nors neaiškumų, į visus Jūsų klausimus atsakys šios parduotuvės konsultantai. Su jais galite susisiekti internetu arba nurodytu telefono numeriu. Parduotuvė dirba: pirmadieniais-ketvirtadieniais 8-17 val., penktadieniais 8-16 val. Prekėms yra taikomas garantinis laikotarpis.
   

  Skaityti daugiau