Prekių katalogas

TV antenos kabeliai

 • Viskaselektronikai.lt elektroninė parduotuvė siūlo didelį TV antenų kabelių asortimentą internetu. Tiek savo namams, tiek darbo vietai ar komercinėms patalpoms tinkantį sprendimą turėtumėte nesunkiai rasti vienoje vietoje. Kai kurioms prekėms gali būti taikoma ir akcija. Specialiu jos ženklu pažymėti kabeliai kainuos gerokai pigiau nei įprastai, tad apsirūpinti atsargomis arba pakeisti seną kabelį apsimokės dar labiau nei kada anksčiau. Visi įrenginiai gauna garantiją, o užsakymus nuo 50 EUR visoje Lietuvoje pristatysime nemokamai.

  Kabelis RG58
  Kodas: 14432
  218  su PVM
  Kabelis LMR-400
  Kodas: 10179
  405  su PVM
 • Ką reikia žinoti apie TV antenos kabelius?

  Jeigu jums reikalingas TV antenos kabelis, sujungimo laidai ar kiti susiję sprendimai, svarbu žinoti tai, ką jie daro ir tai, už ką jie atsakingi. Kabelis TV antenai dar vadinamas koaksialiniu, yra skirtas perduoti signalą iš antenos į jūsų TV ekraną. Šie kabeliai yra ekranuoti, tad išvengiama išorinių trukdžių ir užtikrinama geresnė vaizdo ir garso kokybė.

  Du labiausiai paplitę tipai yra IEC, IEC-F, IEC-M, LMR, F ir kai kurie kiti. Vieni tinka visiems signalams, o kiti – labiau pritaikyti HD bei aukštos raiškos vaizdui. Prekių puslapiuose rasite daugiau informacijos apie tai, koks TV antenos kabelio sujungimas naudojimas bei kokie yra įrangos techniniai parametrai.

  Kaip pasirinkti tinkamą kabelį savo televizoriui?

  Rinkdamiesi antenos kabelį televizoriui, pirmenybę teikite kokybiškiems koaksialiniams kabeliams su garantija. Įsitikinkite, kad kabelio ilgis yra tinkamas jūsų situacijai. Jei TV antenos kabelis - per ilgas, signalas gali suprastėti; per trumpas – signalo neatvesite iki pat ekrano.

  Jei gyvenate vietovėse, kuriose yra daug elektroninių trikdžių, rinkitės keturiais sluoksniais ekranuotus kabelius. Be abejonės patikrinkite ar TV antenos jungtis suderinama su televizoriaus bei priedelio įvestimi ir antenos išvestimi. Priimti geriausią sprendimą taip pat gali padėti ir Viskaselektronikai.lt komanda. Su klausimais kreipkitės telefonu +370 615 49768 arba el. paštu – info@viskaselektronikai.lt.

  Kabelio ilgis

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje, patrauklia kaina galite pirkti 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 15 m ar kitų ilgių kabelius TV antenoms. Ilgis turi įtakos tam, kaip jūsų sistema veiks ir tam ar naudotis įranga bus patogu. Pirkti per trumpą kabelį neapsimoka, nes jis tiesiog neatliks savo funkcijos. Per ilgas kabelis taip pat nėra gera išeitis, nes tai gali padidinti signalo vėlavimo tikimybę ir nukentės kokybė. Be to, ilgas nepanaudotas laidas užima vietą, o jeigu paliekamas ant žemės net kelia pavojų.

  Antenų kabelių priežiūra ir remontas

  Kaip ir kiekvienas įrenginys, taip ir TV antenos kabelio antgaliai bei patys kabeliai turėtų būti prižiūrimi bei remontuojami (jei reikia). Tai užtikrina pastovią signalo kokybę ir technikos ilgaamžiškumą. Pirmiausia apžiūrėkite, ar kabelis nėra fiziškai pažeistas. Pastebėjus pažeidimų, patartina kabelį pakeisti iš karto.

  Įsitikinkite, kad jungtys nekoroduoja ir gerai laikosi, nes antru atveju bus trikdžių. Tam, kad kabeliai nesusidėvėtų, laikykite juos atokiau nuo intensyvaus judėjimo vietų. Be to, apsaugokite įrangą nuo oro sąlygų, jei jie yra lauke. Gali reikėti įsigyti stiprintuvą arba kreiptis į specialistus, jei problemos tęsiasi arba jų neišsprendžia aprašyti patarimai.
   

  Skaityti daugiau