Prekių katalogas

TV dalikliai

 • Domina televizinė įranga? Aukštos kokybės sprendimus bei, būtent Goobay ir kitų gamintojų TV signalų daliklius patogiai galite įsigyti ir internetu, elektroninėje parduotuvėje Viskaselektronikai.lt. Patrauklia kaina čia parduodami tiek įprastam, tiek kone profesionaliam arba didelio masto naudojimui skirti sprendimai. Jeigu vyksta akcija, daliklius jūs įsigysite net pigiau nei įprastai.

  Visi įrenginiai turi savo prekės puslapį, kuriame yra naudinga techninė informacija. Dalikliams suteikiama garantija, o jeigu užsakymo suma viršija 50 EUR, TV signalo daliklis ar kita įranga bus pristatoma nemokamai visoje Lietuvoje.

  Skaityti daugiau
  574  su PVM
  520  su PVM
  SAT-TV signalų paskirstytojas F
  Kodas: 35611
  Likutis: 0 vnt.
  327  su PVM
  Daliklis 2 abonentams, (5-1000 MHz), F
  Kodas: 35541
  Likutis: 0 vnt.
  223  su PVM
  Daliklis 8 abonentams, (5-2450 MHz), F
  Kodas: 35583
  Likutis: 0 vnt.
  886  su PVM
  Daliklis 6 abonentams, (5-2450 MHz), F
  Kodas: 35582
  Likutis: 0 vnt.
  830  su PVM
  Daliklis 4 abonentams, (5-2450 MHz), F
  Kodas: 35581
  Likutis: 0 vnt.
  691  su PVM
  Daliklis 3 abonentams, (5-2450 MHz), F
  Kodas: 35580
  Likutis: 0 vnt.
  445  su PVM
  Daliklis 2 abonentams, (5-2450 MHz), F
  Kodas: 35578
  Likutis: 0 vnt.
  380  su PVM
  Daliklis dviems abonentams, (5-2450MHz), F
  Kodas: 19414
  Likutis: 0 vnt.
  281  su PVM
 • Kas Yra TV Signalo Daliklis ir Kaip Jis Veikia?

  TV signalo daliklis (kartais dar vadinamas skirstytuvu), kaip sako ir pavadinimas, yra įrenginys, kuris vieną TV signalą perskirsto (dalina) į kelis išėjimus. Tai leidžia tą patį signalą perduoti į kelis televizorius ar įrenginius be jokių trikdžių.

  Naudojant daliklį galima eliminuoti poreikį laikyti ar pirkti kelias antenas bei ryšio šaltinis. Daliklis priima įeinantį signalą ir paskirsto jį keliems prievadams be didelių kokybės nuostolių. Labai svarbu užtikrinti, kad skirstytuvas būtų kokybiškas, nes tada nuostoliai yra minimalūs, o visi prijungti televizoriai gaus aiškų ir stiprų signalą.

  TV Signalo Daliklio Tipai

  Plačiausiai sutinkami du signalų daliklių tipai mūsų elektroninėje parduotuvėje – F ir SAT-F.

  F tipo skirstytuvas - dažniausiai naudojamas koaksialinių kabelių jungčių daliklis. Jis daugiausia naudojamas su kabelinės TV ir antžeminės antenos įranga. Šios jungtys yra sraigtinės, todėl užtikrinamas saugus ir stabilus sujungimas. Daliklis prisitvirtina ir gerai laikosi.

  SAT-F tipo skirstytuvas - specialiai palydovinės televizijos įrenginiams skirti dalikliai, galintys veikti aukštesniais dažniais, kuriais perduodami palydoviniai signalai. SAT-F tipo skirstytuvai yra būtini, kai norima iš vienos antenos gaunamą signalą perduoti keliems imtuvams arba televizoriams. Jie skirti apdoroti ir palydovinius, ir antžeminius signalus, todėl yra universalūs.

  Signalų Paskirstymas

  Kai TV signalo daliklis prijungiamas prie antenos, į jį galima prijungti į TV jungiamą įvadą. Taip daliklis veiks kaip TV signalo stiprintuvas bei į ekraną perduos aukštos kokybės vaizdo bei garso transliaciją. Daliklis gali aptarnauti nuo 2 iki 12 ar net daugiau televizorių. Tai priklauso nuo modelio.

  Naudojimo Patarimai

  Naudodami tokį įrenginį, gerai pritvirtinkite jungtis, kad sumažintumėte kokybės nuostolius. Pasirinkite aukštos kokybės įrenginį su garantija, kad džiaugtumėtės maksimaliu funkcionalumu. Tam, kad išvengtumėte trukdžių, laidai turėtų būti kuo trumpesni ir ekranuoti. Jeigu žiūrite palydovinę TV, rinkitės būtent jos signalams skirtą splitter‘į. Galiausiai, po įrengimo visada patikrinkite signalo stiprumą, kad užtikrintumėte, jog viskas veikia taip, kaip turėtų.
   

  Skaityti daugiau