Prekių katalogas

Su Dino-Lite atskleiskite tai, kas nematoma

„Dino-Lite“ specialios šviesos mikroskopai puikiai atskleidžia nematytą vaizdą su specialiu apšvietimu, todėl mokslininkai ir profesionalai gali tyrinėti ir analizuoti pavyzdžius su neprilygstamu aiškumu ir detalumu. 

Kaip „Dino-Lite“ naudojamas Tekstilės Technologijų švietime

Anglijos Mančesterio Metropolitan universiteto dėstytojas John McLoughlin dėsto "Mados ir tekstilės technologijas" ir yra ekspertas audinių, audinio apdirbimo ir jungimo technikų srityje. Jis yra išleidęs daug straipsnių šia tema. McLoughlin naudoja „Dino-Lite“ skaitmeninį mikroskopą kaip neišskiriamą savo paskaitų dalį, norėdamas parodyti didelius audinių ir siūlų padidintus vaizdus. 

Black Friday​ - Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos

Lapkričio 23 - 26 dienomis FLIR, Weller, WIHA, CEM, Leatherman, FLUKE, TDK-Lambda ir Meanwell gamintojų produktams taikomos išskirtinės kainos ir nuolaidos.

Black Friday - visam FLUKE asortimentui 20% nuolaida

Lapkričio 23 d. iki 15.00 val. visam FLUKE asortimentui taikoma 20% nuolaida

AMP NETCONNECT ACT sertifikatų atnaujinimas

AMP NETCONNECT ACT sertifikatų (galiojusių iki 2017 m. sausio 1 dienos) atnaujinimas (resertifikavimas)

Pirkėjo atsiliepimas apie FLIR C2

Mūsų klientė įmonė Airoventa UAB sutiko pasidalinti savo įspūdžiais apie įsigytą termovizorių FLIR C2 bei patirtimi juo naudojantis. UAB Airoventa specializuojasi oro kondicionavimo bei vėdinimo sistemų projektavimo srityje. Termovizorius jiems reikalingas kasdienėje veikloje ne tik atliekant įrengimo darbus, bet ir suprojektuotų sistemų inspektavimui, oro pasiskirstymo šiluminio vaizdo stebėjimui.

Viena iš pagrindinių sričių, kur įmonė panaudoja FLIR C2, yra oro srautų stebėjimas duomenų centruose ir serverinėse (pvz. Metrologijos centre, Interneto vizijoje, Televizijos bokšte). Šia termokamera lengva aptikti ir identifikuoti problemines sritis, stebėti, kaip pasiskirsto bei keliauja karštas ir šaltas oras. Taip pat patogu parodyti klientams įmonės pritaikytų sprendimų efektyvumą ne tik iškart stebint realiu laiku termovizoriaus ekrane, bet ir pateikiant vaizdinę medžiagą ataskaitose.

FLIR C2 yra nesudėtingo valdymo termovizinė kamera už prieinamą kainą bei puikai pateisina jai keliamus panaudojimo lūkesčius. Ji taip pat kompaktiška ir lengvai telpa tiesiog kišenėje, greitai pabundanti iš budėjimo rėžimo, tad prireikus ji visada po ranka. 

Akcija: Gaukite dovanų 30 dalių PROSKIT atsuktuvų rinkinį

Akcijos sąlygos:

Perkant už 150 € sumą (su PVM) UAB „YE International“ parduotuvėje arba užsakant prekes pas vadybininką, pasakykite pardavėjui ar vadybininkui akcijos kodą KALEDOS. Pasakę akcijos kodą, dovanų gausite atsuktuvų rinkinį PROSKIT SD-2313. Perkant už 150 € sumą (su PVM) www.viskaselektronikai.lt įveskite akcijos kodą KALEDOS į nuolaidų kupono kodo lauką, kad prie Jūsų užsakymo dovanų pridėtume atsuktuvų rinkinį PROSKIT SD-2313. Perkant už 150 € sumą (su PVM) www.rslietuva.com įveskite akcijos kodą KALEDOS į akcijos kodo lauką, kad prie Jūsų užsakymo dovanų pridėtume atsuktuvų rinkinį PROSKIT SD-2313. Kupono kodu KALEDOS įmonė ar asmuo gali pasinaudoti ne daugiau kaip 3 kartus. Akcija vyksta kol yra atsuktuvų rinkinių sandėlyje.  
Termovizinė kamera telpanti į kišenę - FLIR C2

 

FLIR C2 yra pirmoji pasaulyje į kišenę telpanti termovizinė kamera, sukurta plačiam naudojimui statybos, elektronikos ir mechanikos srityse. Kamera matomas šiluminis vaizdas, kurio pagalba galima aptikti ir nustatyti kaistančias sritis, energijos perkrovą, struktūrinius defektus, užsikimšusios santechnikos, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo bei kitas problemas.

Paverskite savo iPhone termovizoriumi

FLIR ONE - prietaisas paverčiantis jūsų iPhone termovizoriumi. Tai pirmasis termovizinių vaizdų atvaizdavimo prietaisas skirtas išmaniųjų irenginių naudotojams. Viskas aplink mus skleidžia arba atspindi šilumą, ko įprastai savo akimis nematome, tačiau FLIR ONE pagalba infraraudonųjų spindulių vaizdas užfiksuojamas ir perteikiamas dinaminiu termoviziniu atvaizdu.

Laimėk oficialų 2014 m. pasaulio krepšinio čempionato kamuolį!

Manai esi orakulas? Atspėk 2014 m. pasaulio krepšinio čempionato aukso, sidabro ir bronzos medalių laimėtojus, įmestų ir praleistų taškų skirtumą finalinėse varžybose ir laimėk oficialų pasaulio krepšinio čempionato kamuolį! 

Pirk prekių ar paslaugų UAB "YE International", registruok pirkimo dokumentą anketoje. Spėk 2014 m. pasaulio krepšinio čempionato aukso, sidabro ir bronzos medalių laimėtojus bei įmestų ir praleistų taškų skirtumą finalinėse varžybose. Atspėsi, mes įteiksime oficialų 2014 m. pasaulio krepšinio čempionato kamuolį! 

Naujos kartos galingi Weller lituokliai su LED technologija

WELLER atneša šviesą ir pristato inovatyvius sprendimus

 

Galingi aukštos kokybės lituokliai su naujausia LED technologija užtikrina apšvietimą darbo metu.

Trikampio formos priekinėje korpuso dalyje įmontuoti šviesos diodai. Nustatant lituoklio antgalio padėtį, ranka natūraliai atsiduria rankenos trikampio srityje, taip yra suteikiamas stabilesnis ir efektyvesnis lituoklio galiuko padėties valdymas.

Weller didelio našumo lituokliai teikia komfortą ir lankstumą. Apvali, švelni ir neslidaus dizaino rankena padeda rankai atsipalaiduoti ilgo naudojimo metu. Apvali rankena suteikia lengvą pasukimo ir galiuko padėties nustatymo mechanizmą darbo metu.

Siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą, Weller lituokliai gaminami su aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno kaitinimo elementu, atspariu smūgiams korpusu ir karščiui atspariais šviesos diodais.

Platus galingumo pasirinkimas: 15 W, 25 W, 40 W, 80 W.

Weller - technologijos aukštos kokybės litavimui.
 

Galinga Weller litavimo stotelė WSD 121 su WP 120 lituokliu.

Pristatome galingą Weller litavimo stotelę WSD 121 kartu su Weller WP 120 lituokliu.

Weller stotelė paremta automatine "galios pagal pareikalavimą" technologija, kuri nustato šilumos poreikį kiekvienam litavimo taško dydžiui ir lituojant pritaiko tikslią lituoklio antgalio temperatūrą.

Weller lituoklis WP 120 - puiki priemonė standartiniam litavimui, darbui su didelės masės komponentais, daugiasluoksnėmis plokštėmis, ar metalinėmis dalimis, kurios iš kaitinimo elemento reikalauja maksimalios galios. 

Weller WSD 121 yra neprilygstamos vertės ir kokybės komplektas už nedidelę pradinę kainą ir mažomis eksplotacijos sąnaudomis. Užtikrintas ilgas tarnavimo laikas, dėl Weller ypatingai patvaraus kaitinimo elemento, kuris tarnauja dešimtis tūkstančių šildymo ir vėsinimo ciklų.

Weller WSD 121 komplekte: maitinimo blokas, lituoklis WP 120 ir lituoklio stovas.