OLS-55 optinis šaltinis: 1310/1550nm, PC

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 26616
    480975 su PVM
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    Gamintojo kodas
    2279/01
  • OLS-55 optinis šaltinis: 1310/1550nm, PC
    Nominalūs bangos ilgiai: 1310 ir 1550nm
    Spektrinis plotis(RMS): 5nm
    Prievadų skaičius: Vienas
    Skaidulos tipas: 9/125µm
    Išėjimo galios diapazonas: nuo -7dBm iki 0dBm atskirai reguliuojamas
    Galios nustatymo skyra: 0,01 dB
    Signalo stabilumas:
    Trumpalaikis: ±0,02dB per 15 min.
    Ilgalaikis: ±0,2 dB per 8 val.
    Išėjimo galios tikslumas (ties nominaliais bangos ilgiais) : ±0,3dB
    Režimai: nenutrūkstanti (tolydi) banga (CW), moduliuota(270Hz, 1kHz, 2kHz), Auto-λ(signalo kodavimas bangos ilgiui aptikti automatiniu galios matuokliu JDSU OLP-55)
    Skaidulų aptikimas su skirtingais moduliacijos dažniais (tono detekcija) nuotolinis valdymas per USB sąsają.
    Ekranas 128x64 taškų, atvaizduoja iki 4 lazerio statuso parodymų. Ekrano apšvietimas įjungiamas atskiru mygtuku.
    Optinė sąsają : galimi adapteriai BN2150/00.xx plokščiose arba kampinėse fizinių kontaktų sistemose.
    Energijos šaltinis: 4 sausi elementai Mignon/AA, 1,5V arba NiMH pakraunami akumuliatoriai Migron/AA, 1,2V. Veikimo laikas su sausais elementais >45h. Energijai taupyti automatinė išsijungimo funkcija po 20min (ši funkcija gali būti išjungiama)
    Kalibravimas: patariamas kalibravimo intervalas 3metai.
    Darbinė temperatūra: nuo -10 iki +55ºC
    Laikymo temperatūra: nuo -40 iki +70ºC
    Matmenys: 95x60x195mm
    Svoris: 500g
    Siuntiniai  Siuntiniai

    Gamintojo kodas: 2279/01