OMK-36P QUAD SM/MM testavimo komplektas (OLS-36 ir OLP-35)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 36929
  310607 su PVM
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gamintojo kodas
  2127/04
 • Su OMK-36P testavimo komplektu galėsite atlikti svarbiausius optinius bandymus.
  Šis komplektas puikiai tinka įmonėms ir paslaugų teikėjams.
  Sertifikuoja standartines, labai dinamiškas ir didelės galios instaliacijas.
  Auto bangos ilgio ir TWINTest funkcijos efektyviam testavimo laikui ir testavimui be klaidų.Nuolatinė ataskaitų lygio saugykla
  Greitas rezultatų atsiuntimas ir ataskaitų generavimas su OFS-355 nemokama programine įranga.

  JDSU SmartPocket™ Optinių testų rinkiniai (OMK-3x) yra naujos kartos tvirti, kišeniniai instrumentai optinio pluošto tinklų instaliavimui ir palaikymui. Visuose testavimo rinkiniuose, yra optiniai galios matuokliai ir dviejų arba keturių bangos ilgių optiniai šviesos šaltiniai, skirti galios lygio, įterpties nuostolių matavimui ir tęstinumo bandymams.

  Tvirtas dizainas ir universali optinė sąsaja
  Lengvas, atsparus smūgiams ir vandens užtiškimui dizainas ir prailgintas darbo laikas OMK-3x Bandymų rinkinius paverčia idealiu sprendimu naudojimui lauke. Fiksuoti arba keičiami optinių šaltinių, adapteriai, kartu su universaliu "Push Pull" (UPP) adapteriu prie galios matuoklių, visų 2,5 mm jungčių (1,25 mm, kaip pasirenkamas priedas) tvarkymui. Naujos kartos OMK 3x testavimo rinkiniai, pasiruošę kiekvienam sujungimo tipui.

  Auto-λ atpažinimo režimas ir TwinTest režimas
  Auto-λ yra speciali funkcija, plėtojama JDSU, automatiškam bangos ilgių identifikavimui, tokiu būdu išvengiant klaidų, dėl neteisingų bangų ilgių nustatymų.
  TWINTest režimu šaltinis automatiškai persijungia tarp dviejų bangų ilgių. Tolimajame gale optinės galios matuoklis automatiškai įšmatuoja abu bangų ilgius.

  Tinklo dokumentavimas ir sertifikavimas
  Visi JDSU SmartPocket™ optinės galios matuokliai turi galimybę saugoti iki 100 matavimų rezulatų. Opcija su micro USB teikia tiesiogini duomenų perdavimą su OFS-355 programine įranga. Ši programinė įranga siūlo ataskaitų generavimą su pass/fail analize PDF arba Excel formatais. 

   PDFPDFPDFpdfPDF

  Gamintojo kodas: 2127/04