Prekių katalogas

Pirkėjo atsiliepimas apie FLIR C2

Pirkėjo atsiliepimas apie FLIR C2

Mūsų klientė įmonė Airoventa UAB sutiko pasidalinti savo įspūdžiais apie įsigytą termovizorių FLIR C2 bei patirtimi juo naudojantis. UAB Airoventa specializuojasi oro kondicionavimo bei vėdinimo sistemų projektavimo srityje. Termovizorius jiems reikalingas kasdienėje veikloje ne tik atliekant įrengimo darbus, bet ir suprojektuotų sistemų inspektavimui, oro pasiskirstymo šiluminio vaizdo stebėjimui.

Viena iš pagrindinių sričių, kur įmonė panaudoja FLIR C2, yra oro srautų stebėjimas duomenų centruose ir serverinėse (pvz. Metrologijos centre, Interneto vizijoje, Televizijos bokšte). Šia termokamera lengva aptikti ir identifikuoti problemines sritis, stebėti, kaip pasiskirsto bei keliauja karštas ir šaltas oras. Taip pat patogu parodyti klientams įmonės pritaikytų sprendimų efektyvumą ne tik iškart stebint realiu laiku termovizoriaus ekrane, bet ir pateikiant vaizdinę medžiagą ataskaitose.

FLIR C2 yra nesudėtingo valdymo termovizinė kamera už prieinamą kainą bei puikai pateisina jai keliamus panaudojimo lūkesčius. Ji taip pat kompaktiška ir lengvai telpa tiesiog kišenėje, greitai pabundanti iš budėjimo rėžimo, tad prireikus ji visada po ranka. 

Daugiau informacijos apie FLIR C2 rasite čia.

UŽSISAKYKITE