Termovizinė kamera telpanti į kišenę - FLIR C2

Termovizinė kamera telpanti į kišenę - FLIR C2

 

FLIR C2 yra pirmoji pasaulyje į kišenę telpanti termovizinė kamera, sukurta plačiam naudojimui statybos, elektronikos ir mechanikos srityse. Kamera matomas šiluminis vaizdas, kurio pagalba galima aptikti ir nustatyti kaistančias sritis, energijos perkrovą, struktūrinius defektus, užsikimšusios santechnikos, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo bei kitas problemas.

 

Pagrindinės savybės:

- Plona termokamera lengvai telpa į kišenę.
- Intuityvus 3” liečiamas ekranas su automatine orientacija patogiai vaizdo peržiūrai.
- FLIR patentuota MSX® daugiaspektrinio vaizdavimo technologija suteikia stulbinantį vaizdo raiškumą.
- Įmontuotas LED apšvietimas gali būti naudojamas kaip žibintuvėlis arba blykstė.
- Plataus kampo objektyvas optimizuotas pastato analizei.
- Radiometriniuose vaizduose galima išmatuoti kiekvieną dominantį tašką nuo -10°C iki 150°C temperatūros reikšmių diapazone.
- Vaizdų apdorojimas su FLIR Tools programine įranga. Įprastai šio funkcionalumo žemos kainos termovizinės sistemos neturi.
- Pridedama profesionali FLIR Tools programinė įranga kompiuteriui.
- Garantija kamerai 2 metai. Garantija detektoriui 10 metų. 
FLIR C2 termovizine kamera

 

 


1. Plona, lengva, telpanti į kišenę
2. Intuityvus 3” liečiamas ekranas su automatine orientacija
3. Įmontuotas žibintuvėlis
4. Didelis ir paprastas vaizdo išsaugojimo mygtukas
5. Lengvai pasiekiamas įjungimo/išjungimo mygtukas
6. USB Micro-B jungtis duomenų perkėlimui
7. Vaizdo kamera
8. Termovizinė kamera
9. Intuityvi vartotojo sąsaja
 

 

Termokamera telpanti kišenėje ir visada paruošta naudojimui
Plona, ergonomiško dizaino kamera patogiai telpa kišenėje. Taigi visada galite turėti FLIR C2 su savimi ir nepraleisti progos identifikuoti plika akimi nematomus statinio defektus, juos parodyti klientams ir pasiūlyti problemos sprendimo būdus. C2 termovizinę kamerą galite naudoti kaip patikimą įvertinimo įrankį sėkmingai atliktų remonto ir taisymo darbų patvirtinimui.

Jautraus terminio jutiklio ir plataus matymo kampo dėka pamatyk daugiau
FLIR C2 4800 vaizdo taškų kameros rezoliucija bei didelio jautrumo detektorius užfiksuoja ir atvaizduoja šilumines sritis ir nedidelius temperatūrų skirtumus, naudingus pastatų diagnostikos srityje. 45° matymo laukas ekrane leidžia stebėti platesnį vaizdą.

MSX® vaizdo patobulinimo sistema – unikali FLIR technologija
C2 turi unikalią FLIR MSX® daugiaspektrinio vaizdavimo technologiją. Įprastai terminis vaizdas, kuriame matomas temperatūrų pasiskirstymas, yra neryškus ir be kontūrų. MSX technologija sugretina terminį vaizdą su įprastu kameros vaizdu ir įneša papildomų stebimos aplinkos požymių. Tai realiu laiku kameros ar kompiuterio ekrane leidžia stebėti ryškų terminį vaizdą su kontūrais ir lengviau orientuotis aplinkoje.

Radiometrinių vaizdų įvertinimo ataskaitos
FLIR C2 termovizinės kameros išsaugomi JPEG formato vaizdai turi po 4800 individualių matavimo taškų, kurie gail būti apdorojami FLIR Tools programine įranga (ji įtraukta į kameros komplektaciją). Duomenys gali būti analizuojami, keičiamos jų atvaizdavimo spalvų paletės. Taip pat iš vaizdo gali būt išskiriama įprasta nuotrauka ir jos terminis vaizdas. Šios galimybės padės sukurti aiškią ir įtikinamą atliktos diagnostikos ataskaitą.

Daugiau informacijos rasite čia.

UŽSISAKYKITE