Prekių katalogas

USB-C 3.2 kabelis iki 100m per OM3 LC opt kabelį

  • Kraunamos nuotraukos

    USB-C 3.2 kabelis iki 100m per OM3 LC opt kabelį

    Kodas: L43312
    48348 su PVM
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    Gamintojo kodas
    LIN43312
  • USB-C 3.2 kabelis iki 100m per OM3 LC optinį kabelį 

    • Praplečia USB 3.2 Gen 2 jungtis iki 100 m;
    • Palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10 Gbps;
    • Naudojamas standartinis LC Duplex OM3 optinis kabelis (nepridedamas);
    • Atsparus RF ir EM trukdžiams, skirtas naudoti labai jautriose vietose;
    • 2 metų garantija.

    Šviesolaidiniai USB kabeliai leidžia išplėsti USB signalus toli už tradicinių varinių kabelių sprendimų ribų. Lindy 100m optinis USB 3.2 Type C kabelis palaiko SuperSpeed perdavimo spartą iki 10Gbps. Tai yra kompaktiškas dviejų dalių techninės įrangos sprendimas, kurį sudaro siųstuvas, kuris jungiamas tiesiogiai prie vartotojo kompiuterio, ir imtuvas, jungiamas prie USB periferinės įrangos, naudojant LC Duplex optinį kabelį.

    Šis įrenginys yra visiškai suderinamas su 4K USB interneto kameromis ir vaizdo konferencijų sistemomis ir gali būti naudojamas perduoti signalus iš jų. Naudojant šviesolaidinį perdavimą, šis ilgiklis užtikrina didelį atsparumą EMI ir RFI, puikiai tinka naudoti „triukšmingose“ vietose, tokiose kaip ligoninės, dideli mažmeninės prekybos ar pramoniniai pastatai. Šviesolaidinis USB 3.2 C tipo ilgiklis tiekiamas su USB A į Micro-B kabeliu, kurį galima prijungti prie laisvo USB prievado arba prie USB maitinimo šaltinio (nepridedamas), jei reikia papildomo maitinimo. 

    Atkreipkite dėmesį: šis ilgiklis nesuderinamas su USB 2.0. 

    Specifikacija:

    • USB standartas : USB 3.2 / 3.1 Gen 2;
    • Palaikomas pralaidumas: 10Gbps;
    • Maksimalus atstumas: 100 metrų;
    • Perdavimo terpė: daugiamodis 50µm/125µm OM3 LC/LC kabelis;
    • Chipset: Silicon Line SL86050;
    • Jungtys:
      • Siųstuvo įvestis: USB Type C (kištukas);
      • Siųstuvo išvestis: Duplex LC (lizdas);
      • Imtuvo įvestis: Duplex LC (lizdas);
      • Imtuvo išvestis: USB Type C (kištukas);
      • Maitinimas: USB Micro-B lizdas;
    • Matmenys: 58x20x9mm;
    • Metalinis korpusas;
    • Darbinės temperatūros diapazonas: 0° - 50°C;
    • Maitinimo reikalavimai: 5VDC 2A;
    • Spalva: juoda;
    • CE, FCC, REACH, ROHS, California Proposition 65.

    Komplektacija:L

    • 1 x siųstuvas;
    • 1 x imtuvas;
    • 1 x USB A - Micro-B kabelis, 0.95m;
    • Lindy gidas.

        

    Gamintojo kodas: LIN43312

  • Alternatyvios prekės

    48326 su PVM
    60408 Sutaupykite 12082