Prekių katalogas

VISKASELEKTRONIKAI.LT persikelia į naujas patalpas

 

  

Turime Jums svarbių naujienų!

 

Su džiaugsmu norime pasidalinti, jog keliamės į naujas patalpas adresu Eišiškių pl. 36A, Vilnius!

Nusprendėme atsinaujinti ir judėti į priekį, todėl pasirinkome tapti E-market City dalimi! Moderniose patalpose turėsime didesnį sandėlį, tad efektyviau užtikrinsime produktų likučius bei galimybę sandėliuoti ir naujas prekes. O naujas biuras ir susirinkimų erdvės padės lengviau užbaigti sandorius, generuoti inovatyvias idėjas bei spręsti iškilusias problemas.

Rugpjūčio mėn. 16-18 d. parduotuvė, biuras ir sandėlis nedirbs, todėl rekomenduojame iš anksto pasiplanuoti laiką dėl užsakymų atsiėmimo.

Taip pat, iš anksto norime atsiprašyti, kadangi persikraustymo laikotarpiu galimi siuntų vėlavimai. Visi šie pokyčiai yra neišvengiami, tačiau būtini. 

Su pokyčiais ateina šiek tiek pasikeitimų:

  • Nebelieka fizinės parduotuvės Smolensko g. 6, visus užsakymus galėsite atlikti el.parduotuvėje viskaselektronikai.lt, o mes pasirūpinsime greitu ir saugiu pristatymu.
  • Naujajame biure veiks TIK atsiėmimo punktas (nuo rugpjūčio mėn. 21 d.), kuriame galėsite atsiimti tik iš anksto apmokėtus užsakymus.
  • Nebeturėsime galimybės priimti atsiskaitymus grynaisiais, apmokėjimo būdai bus galimi tik per el. bankininkystę arba banko pavedimu.

Jeigu turite klausimų ar reikalinga detalesnė informacija, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Telefonas: +370 615 49768. El. paštas: info@viskaselektronikai.lt