Prekių katalogas

Antenos laikikliai

 • Specialūs laikikliai antenai padės sutvarkyti laidų raizgalynes ar paruošti visą įrangą taip, kad TV bei kitus ekranus pasiektų stabilus signalas. Internetu, elektroninėje parduotuvėje Viskaselektronikai.lt jūs galite tikrai patrauklia kaina įsigyti įprastus reguliuojamus ar net sieninius laikiklius.

  Visos prekės turi savo puslapius. Dėl to tiek pradedantieji, tiek visiški profesionalai gali rasti iki smulkiausių detalių jų poreikius atitinkantį sprendimą. Patogus prekių rikiavimo įrankis taip pat supaprastins paiešką, nes greičiau matysite, kuris TV antenos laikiklis kainuoja pigiau arba kurie produktai yra sandėlyje bei būtų greičiau pristatomi. Visi laikikliai gauna garantiją, o užsakymus nuo 50 EUR pristatome nemokamai, visoje Lietuvoje.

  Skaityti daugiau
 • Svarbiausi ryšio stabilumo komponentai

  Ryšio stabilumui įtakos turi ne tik pati antena bei imtuvai, davikliai. Nors visi jie – svarbūs, tačiau ir tvirtinimas, montavimas bei pajungimas vaidina labai svarbų vaidmenį. Jeigu antena kabo laisvai, nėra pritvirtinta arba netinkamai išvedžiojami laidai, ekranus bei TV paprastai pasieks silpnesnis, iškraipytas signalas arba kils rizika, kad antena bei imtuvai atsijungs vieni nuo kitų. TV antenos laikiklis šią problemą sprendžia ir užtikrina, kad ryšys būtų stabilus.

  Tiek antenos laikiklius, tiek kitus multimedijos įrenginius bei priedus mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti pigiau, jeigu vyksta akcija. Ieškokite specialiu ženklu pažymėtų prekių ir drąsiai dėkite jas į savo pirkinių krepšelį.

  Kam reikalingi antenos laikikliai?

  Televizijos antenos laikikliai yra labai svarbūs siekiant užtikrinti ger1 signalo priėmimą ir saugų eksploatavimą. Tinkamai sumontavus anteną ji bus stabili, todėl sumažėja tikimybė, kad technika nuvirs dėl nepalankių oro sąlygų ar išorinių jėgų.

  Tinkamai įrengtas laikiklis gali pakelti anteną dar aukščiau, todėl sumažėja jai signalą priimti trukdančių kliūčių įtaką ir priimami signalai iš didesnio atstumo. Rezultatas? Transliacija būna be trikdžių, o ekrane jūs matote geresnį vaizdą, girdite geresnį garsą.

  Be to, kai naudojamas antenos laikiklis, išvengiama galimos žalos jūsų turtui ir užtikrinamas pačios įrangos ilgaamžiškumas.

  Antenos laikiklio tipai

  Nors yra daug skirtingų antenų laikiklių, galime išskirti kelis, kurie mūsų parduotuvėje – populiariausi:

  • Reguliuojami kelių antenų laikikliai LNB – tai antenų konverteriams skirti, reguliuojami laikikliai, kurie gali priimti palydovus skirtingose pozicijose.
  • Sieniniai laikikliai skirti palydovinėms lėkštėms montuoti (lauko antenos laikiklis).
  • Specialūs laikikliai, tvirtinami prie jau esamo LNB.

  Montavimo procesas

  Pakuotėje jums bus pateikiama instrukcija, kaip tinkamai sumontuoti laikiklius. Jeigu darbu nenorite apsiimti patys arba norite pačių geriausių rezultatų, kreipkitės į profesionalus.
   

  Skaityti daugiau