Prekių katalogas

Lazeriniai atstumo matuokliai

 • Sveiki atvykę į Viskaselektronikai.lt, kur rasite itin tikslius lazerinius atstumo matuoklius iš pirmaujančių prekių ženklų, tokių kaip EXTECH ir FLUKE. Profesionalų atsiliepimai apie šiuos matuoklius – puikūs!
  Mūsų lazerinių atstumo matuoklių asortimentas turėtų atitikti įvairių pramonės šakų specialistų poreikius - nuo statytojų, žemėtvarkininkų, architektų iki inžinierių ar kitų sričių atstovų. Lazeriniai atstumo matuokliai, pasižymintys dideliu tikslumu ir patogumu nešiotis leidžia profesionalams taupyti laiką ir yra būtinas įrankis visiems, kuriems reikia tikslių matavimų.

  Peržiūrėkite mūsų asortimentą ir raskite savo poreikiams tinkamiausią lazerinį atstumo matuoklį. 

  Skaityti daugiau
  8470  su PVM
  6050  su PVM
  12100  su PVM
  Lazerinis atstumo matuoklis FLUKE 424D
  Kodas: 64110
  Likutis: 0 vnt.
  59411  su PVM
  Lazerinis atstumo matuoklis FLUKE 417D
  Kodas: 86848
  Likutis: 0 vnt.
  15125  su PVM
 • Lazeriniai atstumo matuokliai – kas tai?

  Lazeriniai atstumo matuokliai - tai rankiniai (dažniausiai) prietaisai, kurie naudoja lazerius, kad išmatuotų atstumą. Jų dažniausias pritaikymas: statybose, architektūroje, inžinerijoje ir kitose pramonės šakose, kur reikalingi labai tikslūs matavimai. Štai keletas pagrindinių lazerinių atstumo matuoklių privalumų ir funkcijų:

  1. Labai aukštas tikslumas. Lazeriniai atstumo matuokliai pasižymi dideliu tikslumu, dažnai matuoja atstumus vos su milimetro paklaida (pvz., FLUKE 424D tipiška matavimo tolerancija (paklaida) yra +/- 1 mm) . Todėl jie yra labai vertingas įrankis tokioms užduotims, kaip patalpų matmenų matavimas, medžiagų kiekio, reikalingo darbams, skaičiavimas, kampų ir nuolydžių nustatymas.
  2. Taupomas laikas. Vienas didžiausių lazerinių atstumo matuoklių privalumų - galimybė greitai ir lengvai išmatuoti atstumus, kampus ir kitus matmenis. Palyginti su rankiniais matavimais, lazerinis atstumo matuoklis suteikia galimybę specialistams sutaupyti daug laiko, todėl jie gali sutelkti dėmesį į kitus savo darbo aspektus.
  3. Mobilumas. Lazeriniai atstumo matuokliai paprastai yra lengvi. Juos paprasta sutalpinti į įrankių dėžę ar krepšį. Todėl jie yra patogus įrankis keliaujantiems, į objektus vykstantiems specialistams.
  4. Keli matavimo režimai. Daugelyje lazerinių atstumo matuoklių siūlomi keli matavimo režimai, pavyzdžiui, vieno atstumo matavimas, nepertraukiamas matavimas ir ploto bei tūrio skaičiavimas, kampų matavimas. Tai leidžia specialistams pasirinkti režimą, geriausiai atitinkantį jų konkrečius poreikius.
  5. Papildomos funkcijos. Lazeriniai atstumo matuokliai taip pat gali turėti papildomų funkcijų, pavyzdžiui: atsparumą dulkėms ir drėgmei (IP sertifikatą), atmintis su pilna matavimų istorija, ryškus ekrano apšvietimas, pasivirimo jutiklį, kelių rodmenų sumos ar skirtumo skaičiavimas.

  Kiekvienas modelis tų privalumų gali turėti ir dar daugiau. Svarbu atsidaryti prekės puslapį, kuriame galėsite nustatyti, kokiomis savybėmis pasižymi jus dominantis matuoklis.

  Lazerinių atstumo matuoklių tipai

  Lazeriniai atstumo matuokliai būna įvairių tipų, kad tiktų skirtingiems profesionalams ir skirtingiems naudotojų poreikiams.

  Labiausiai paplitę yra rankiniai lazeriniai atstumo matuokliai, kurie - nešiojami ir lengvai naudojami. Jais paprastai pavyks išmatuoti nuo keliasdešimties iki, maždaug 100m atstumą (su minimalia paklaida).

  Būtent tokie matuokliai parduodami ir internetinėje parduotuvėje Viskaselektronikai.lt.

  Juos naudoti – patogiausia, kadangi nereikia jokių sudėtingų pasiruošimų darbui ar specifinių sąlygų. Juos galima padėti ant paviršiaus arba matuoti iš rankos. Be to, lyginant naudos ir kainos santykį, šio tipo matuokliai siūlo bene didžiausią vertę.

  Tiesa, kiekvienas įrenginys gali būti unikalus. Atsidarę prekės puslapį rasite aktualią informaciją bei galėsite atsisiųsti techninės informacijos lapą, kuris gali supažindinti su svarbiausias skaičiais ar patarimais.

  Lazeriniai atstumo matuokliai internetu

  Perkant specializuotą techniką internetu, naudinga pasidomėti informacija, kuri pateikiama prekės puslapyje. Čia rasite tokius matuoklio parametrus, kaip: apsaugos klasę, matavimo tikslumą, svorį, matmenis ir daug kitų. Be to, jeigu kiltų klausimų, uždavę juos telefonu ar el. paštu iš mūsų komandos gausite tikslius, profesionalius atsakymus.

  Na, o taip pat, jeigu pirksite elektroninėje parduotuvėje, galėsite rasti patraukliausią pasiūlymą su žemiausia kaina bei pirkti techniką pigiau. Lengvai matysite, kam taikoma nuolaida, kuris įrenginys atitinka jūsų biudžeto rėmus bei galėsite sudaryti sutartį pirkti išsimokėtinai.
   

  Skaityti daugiau