Prekių katalogas

Akumuliatorių įkrovikliai

 • Reiaklingi baterijų įkrovikliai – pakrovėjai? Užsukote kaip tik ten, kur reikia, nes elektroninėje parduotuvėje Viskaselektronikai.lt rasite Panasonic, GP, XTAR ir kitų gamintojų, maksimaliai kokybiškus AA, AAA ar kitų tipų baterijoms bei akumuliatoriams. Kokybiški akumuliatoriai leis ganėtinai greitai įkrauti darbo ar buitinei įrangai bei prietaisams reikalingus elementus/baterijas. Tai itin praverčia žaidimų konsolių turėtojams, buityje naudojantiems daug portabilios technikos ar dirbantiems su baterijas naudojančiais įrenginiais.

  Nusprendę pirkti šias priemones internetu galėsite pasirinkti patogiausią pristatymo ir atsiskaitymo metodą. Prekės puslapyje rasite visą aktualią techninę informaciją, pvz., kokios baterijų rūšys palaikomos, koks maitinimo tipas, kiek baterijų galima įkrauti ir kita. Na, o jeigu iškiltų klausimų, į juos telefonu +370 615 49768 arba pagal užklausą internetu atsakys mūsų komanda.

  Skaityti daugiau
  Kroviklis Ni-MH, Li-Ion baterijoms VC4SL
  Kodas: 82242
  Likutis: 1 vnt.
  3630  su PVM
  800-3048 Baterijų kroviklis AA AAA NiMH
  Kodas: 44873
  Likutis: 0 vnt.
  4078  su PVM
  209-2406 Įkroviklis baterijų NiMH AA, AAA
  Kodas: 81908
  Likutis: 0 vnt.
  2311  su PVM
  1767  su PVM
  Pakrovėjas AA, AAA Eneloop Pro su 4xAA 2450mA
  Kodas: 82238
  Likutis: 0 vnt.
  5199  su PVM
  Pakrovėjas Ni-MH, Li-Ion baterijoms VC8
  Kodas: 82243
  Likutis: 0 vnt.
  4113  su PVM
  Pakrovėjas Ni-MH, Li-Ion baterijoms VP4-PLUS
  Kodas: 82244
  Likutis: 0 vnt.
  8927  su PVM
  2722  su PVM
  Pakrovėjas POWERBANK PB550 4xAA 2700mA/V
  Kodas: 43593
  Likutis: 0 vnt.
  4385  su PVM
  Pakrovėjas GP RECYKO FC4 su 4xAA 2100mA/v
  Kodas: 29996
  Likutis: 0 vnt.
  4538  su PVM
  Pakrovėjas 2.4-3.6V baterijomsEY0225 CD
  Kodas: 18587
  Likutis: 0 vnt.
  15175  su PVM
 • Akumuliatorinių įkroviklių privalumai

  AA ir AAA baterijų pakrovėjai yra kone būtinas įrankis visiems, kurie naudoja elektroninius prietaisus. Toks, nors ir nedidelis akumuliatorių pakrovėjas leidžia visada turėti pakrautas baterijas, kurios maitina įvairius prietaisus, kaip kad žibintuvėlius, nuotolinio valdymo pultus ir kitus nešiojamuosius prietaisus. Įsigiję akumuliatorių įkroviklį, kone iš karto pajausite aibę privalumų, kurie palengvins buitį ar darbą.

  Pirma, naudodami AA ir AAA baterijų įkroviklį sutaupysite pinigų ir laiko. Užuot pirkę vienkartines baterijas kaskart, kai jos išsikrauna, galite akumuliatorius naudoti daug kartų. Tereikia išsikrovusius vėl įkrauti naudojant įsigytą prietaisą. Tai reiškia, kad jums labai ilgai nereikės pirkti naujų baterijų. Tad nereikės kaskart bėgti į parduotuvę, tad susitaupys laiko bei jėgų.

  Antra, naudodami akumuliatorių įkroviklį elgiatės tvariai ir tausojate aplinką. Vienkartiniuose akumuliatoriuose (elementuose) yra toksiškų cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti aplinkai, jei jomis tinkamai neatsikratoma. Krovimas sumažina vienkartinių akumuliatorių poreikį, o tai padeda mažinti atliekų kiekį ir tausoja aplinką.

  Trečia, baterijų pakrovėjai tikrai yra patogūs bei paprasti naudoti. Juos galite tiesiog įjungti į elektros lizdą (arba prijungti per USB), įdėti elementus ir leisti jiems įsikrauti. Kai kurie įkrovikliai netgi turi LED lemputes arba detalų LCD ekraną, rodantį įkrovimo statusą bei kitą aktualią informaciją. Taip taupomas jūsų laikas.

  Kokį akumuliatorinį įkroviklį pasirinkti?

  Pasirinkti geriausią baterijų įkroviklį gali būti kiek sudėtinga, nes asortimentas tikrai yra platus. Tačiau, atsižvelgę į keletą svarbių faktorių, galite priimti gerą sprendimą ir rasite, kuris baterijų kroviklis atitinka visus svarbiausius lūkesčius.

  Pirmas dalykas yra suderinamumas arba akumuliatorių tipai, kuriems skirti įkrovikliai. Atkreipkite dėmesį, kad kurie įkrovikliai skirti specialiai NiMH akumuliatoriams, kiti – NiCad ar ličio jonų akumuliatoriams. Svarbu pasirinkti įkroviklį, suderinamą su jūsų naudojamų baterijų tipu.

  Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra įkrovimo greitis. Kai kurie įkrovikliai skirti greitai įkrauti akumuliatorius, o kiti - ilgiau, tačiau sukelia mažesnę apkrovą ir lėčiau sekina baterijos potencialą. Jei svarbiausia – taupyti laiką, tada geriausiai tik greitasis įkroviklis. Tačiau jei norite prailginti akumuliatorių tarnavimo laiką, puikiai tiks ir lėtesnis, delikatesnis, išmanus akumuliatoriaus įkroviklis.

  Trečias dalykas, į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį - skaičius elementų, kuriuos įkroviklis gali įkrauti vienu metu. Kai kurie įkrovikliai vienu metu gali įkrauti tik vieną ar du akumuliatorius, o kiti priims 4, 6 ar net, pavyzdžiui 8 akumuliatorius. Kuo daugiau vietų įkroviklis turi, tuo daugiau laiko jis sutaupo.

  Nepamirškite, kad parduodami ir automatiniai, labai pažangūs įkrovikliai. Jie patys gali reguliuoti įkrovimo srautą ir tausoja akumuliatoriaus resursą. Na ir paskutinis akcentas – tai kaina. Ji turi atitikti jūsų biudžeto lūkesčius.

  Atsižvelgę į šiuos veiksnius, galite pasirinkti jūsų poreikius ir biudžetą atitinkantį įkroviklį ir užtikrinti, kad jūsų prietaisai visada būtų įkrauti ir pasirengę veikti.

  Akumuliatorių įkrovikliai pigiau

  Jeigu norite įkroviklį įsigyti kuo pigiau, ieškokite prekių su nuolaida. Tokios prekės mūsų kataloge pažymimos ir jas labai lengva rasti.
   

  Skaityti daugiau