Prekių katalogas

Signalo stiprintuvai (HDMI, DVI)

 • HDMI ir DVI signalo prailgintuvai padeda mėgautis geresnės kokybės transliacijomis, vaizdo bei garso perdavimu. Šie TV signalo stiprintuvai yra naudingi perduodant transliaciją dideliais atstumais namuose, komercinėse ar gamybos patalpose. Aukštos kokybės LINDY bei kitų gamintojų stiprintuvus galite įsigyti patrauklia kaina, internetu iš Viskaselektronikai.lt.

  2917  su PVM
  HDMI 2.0 18G UHD HDR stiprintuvas, ilgis 40m
  Kodas: L38211
  Likutis: 2 vnt.
  3046  su PVM
  45m HDMI 8K60 Repeater
  Kodas: L38384
  Likutis: 0 vnt.
  10244  su PVM
  2375  su PVM
  6257  su PVM
 • Kaip pagerinti signalą namuose: signalo stiprintuvų ir imtuvų naudojimo privalumai ir trūkumai

  Televizijos signalo stiprintuvai gali sustiprinti perduodamo signalo kokybę ir taip pagerinti ryšį tarp siųsto bei imtuvo. Padidėjęs signalo stiprumas reiškia geresnį garsą bei vaizdą, mažesnius strigimus ar vėlavimus. Be to, prie stiprintuvų paprastai įmanoma prijungti bent kelis įrenginius. Tačiau tai yra investicija ir stiprintuvas gali nemažai kainuoti, todėl reikia tikrai gerai įvertinti ar toks sprendimas yra geriausias.

  Be to, jeigu yra problema su įeinančiu signalu, stiprintuvas nepadidins jo kokybės. Jis tiesiog minimizuoja kokybės bei spartos nuostolius.

  Kaip pasirinkti tinkamą signalo stiprintuvą: patarimai ir rekomendacijos

  Rekomenduojame išsiaiškinti, kokio tipo stiprintuvas yra reikalingas. Raskite atitinkamas jungtis bei priedus turinčią sistemą bei ją įsidėkite į krepšelį. Pačiame prekės puslapyje matysite aktualią techninę informaciją, pagal kurią lengva rasti idealų variantą net tarp plataus asortimento.

  Viskaselektronikai.lt komanda taip pat pasiruošusi patarti bei padėti, jeigu to prireiktų. Kreiptis galite telefonu arba net elektroniniu paštu.

  Ką reikia žinoti apie signalo stiprintuvų pajungimą ir naudojimą?

  Norint tinkamai pajungti stiprintuvą, jums reikia įsitikinti, jog iki maršrutizatoriaus arba sistemos jau ateina geras ryšio signalas. Jeigu problema yra su įeinančiu signalu, stiprintuvas nepadės.

  Jeigu su įeinančiu signalu problemų nėra, stiprintuvą sujunkite su sistema per HDMI, Ethernet ar DVI bei kitas jungtis. Prie stiprintuvo prisijunkite su TV, kompiuteriu ar kita įranga bei mėgaukitės naudojimu. Atsižvelkite į naudotojo vadovą, kad žinotumėte kaip tiksliai naudoti ir kur statyti stiprintuvą.

  Kaip patikrinti ar signalo stiprintuvas veikia gerai?

  Paprastai patikrinti galima atjungus stiprintuvą ir palyginus ryšio stiprumą jį išjungus bei įjungus. Jeigu pastebite problemas, patikrinkite visas jungtis (ar jos tvirtai laikosi bei nėra pažeistos) bei pačią įrangą, ar ant jos nedega neįprastos spalvos lemputės. Taip pat pasižiūrėkite ir į naudotojo vadovą, kad žinotumėte, ko imtis.

  Kaip pagerinti namų interneto signalą naudojant signalo stiprintuvą?

  Norint pagerinti interneto signalą namuose, gali padėti interneto signalo stiprintuvai. Įsigykite įrenginį, kuris tinka jūsų tinklui bei prijunkite jį prie sistemos. Viskas, paleidus įrenginį ir jį sujungus su tinklu ryšio signalas turėtų pagerėti.

  Nepamirškite, kad storos sienos, dideli tarpai tarp patalpų ar net prastas ryšio bokšto skleidžiamas signalas gali sukurti situacijas, kur reikalingi atskiri Wi-Fi signalo stiprintuvai.  

  Skaityti daugiau