Prekių katalogas

Kompiuterių krepšiai, kuprinės, dėklai

 • Tiek biure dirbantiems profesionalams, tiek keliaujantiems specialistams, digital nomad‘ams ar aktyviai laiką leidžiantiems galime pasiūlyti internetu įsigyti Everki kuprines, kompiuterių krepšius ar rankines, skirtas įrenginiams. Kiekvienas produktas turi savo puslapį, tad dar prieš pirkdami tiksliai žinosite, kokiomis savybėmis pasižymi patinkantys kompiuterių krepšiai ar dėklai bei ar jiems, pavyzdžiui, netaikoma akcija. Tokiu metu pažymėti nešiojamų ar planšetinių kompiuterių krepšiai bei dėklai kainuoja net pigiau nei įprastai.

  Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje, o jei jūsų prekių krepšelio vertė – daugiau nei 50 EUR, dėklo, krepšio ar kuprinės pristatymas nieko nekainuos. Primename, kad Viskaselektronikai.lt asortimente yra ne tik kompiuterių krepšiai, bet ir kiti aksesuarai, skirti darbui, aktyviam gyvenimo būdui, kelionėms, įrangos priežiūrai ir pramogoms.

  Skaityti daugiau
 • Pritaikyti kompiuterių krepšiai jūsų aktyviam gyvenimo būdui

  Jeigu keliaujate su laptop’u, tenka dirbti įvairiose vietose ir/ar savo gyvenimo būdą apibūdintumėte kaip aktyvų, jums reikalingi pritaikyti nešiojamų kompiuterių krepšiai Everki.

  Aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms labai reiaklingi aksesuarai, kurie – pirmoje vietoje siūlo funkcionalumą. Graži estetika – svarbi ir naudinga, tačiau daugiausiai dėmesio tenka praktiškumui.

  Mūsų asortimente esantys Everki krepšiai sukurti taip, kad apsaugotų jūsų įrenginį nuo kelionių keliamų iššūkių, o pačios nešiojamų kompiuterių kuprinės ar krepšiai pasiūlytų pakankamai vietos priedams ir asmeniniams daiktams.

  Aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip vandeniui atsparūs audiniai, sustiprintas pamušalas ir patvarūs užtrauktukai užtikrina, kad įrenginiai bus apsaugoti nuo drėgmės, žvarbaus oro, karščio ir net sutrenkimų.

  Ergonominės savybės, tokios kaip reguliuojami dirželiai ir kvėpuojantys nugaros skydeliai kuprinėse padidina komfortą tada, kai kuprinė kompiuteriui ilgas valandas praleidžia ant pečių. Be to, patogūs skyreliai leidžia lengvai pasiekti aksesuarus, dokumentus ir būtiniausius daiktus, todėl puikiai tinka kelionėms į darbą, verslo išvykoms ar net nuotykiams gamtoje.

  Šiuolaikiniai vartotojai gali lengvai rasti aktyviam gyvenimo būdui pritaikytą krepšį, kuprinę ar dėklą kompiuteriui, kuris leidžia sklandžiai derinti darbą ir pramogas. Everki kuprinė, rankinė ar krepšys kompiuteriui suteiks užtikrintumo dėl to, jog jūsų technika yra saugi ir pasiekiama, kad ir kur būtumėte.

  Kaip rinktis tinkamą dėklą savo įrenginiui?

  Terminu dėklas įvardinami ne tik dėklai kompiuteriui, bet ir kuprinės, krepšiai, rankinės. Šių aksesuarų pasirinkimas labai priklauso ne tik nuo tokių kriterijų kaip kaina, bet labiau – nuo jūsų poreikių ir turimo įrenginio specifikacijų.

  Pirmiausia turite įvertinti, kokio lygio apsaugos jums reikia. Tai priklauso nuo to, kaip dažnai būnate lauke arba keliaujate, kokiomis sąlygomis judate. Visada prioritetą teikite krepšiams ir dėklams su neperšlampančiomis, paminkštintomis medžiagomis. Tokios medžiagos tokios kaip polikarbonatas ar silikonas suteikia patikimą apsaugą nuo kritimo ir įbrėžimų, kad kompiuterio krepšys sumažintų žalos atsiradimo tikimybę.

  Taip pat svarbu dydis ir suderinamumas. Dėkle kompiuteris turi tilpti, nebūti prispaustas. Vietos reikia ir priedams (įkroviklis, ausinės, kiti įvesties ar duomenų kaupimo įrenginiai).

  Be to, atkreipkite dėmesį į dėklo funkcionalumą; tokios funkcijos, kaip USB jungtys, išsiskleidžiantys skyreliai ar papildomi laikikliai gali dar labiau padidinti naudojimo patogumą.

  • Everki kuprines daugiausiai rekomenduojame keliautojams ir freelanceriams, dirbantiems iš skirtingų vietų;
  • Kompiuterių krepšius Everki rekomenduojame profesionalams, dirbantiems biuruose arba vykstantiems pas klientus;
  • Rankines Everki dažniausiai renkasi moterys profesionalės, kadangi jas patogu užsimesti ant peties ar neštis rankoje, nesiglamžo apranga. Jos stilingai atrodo ir veikia kaip nešiojamų ar planšetinių kompiuterių dėklai.

  Nereikėtų pamiršti ir estetikos. Itin gerai, jeig dėklas gali atspindėti jūsų asmeninį stilių ir jums būtų malonu jį nešiotis.

  Skaityti daugiau