Prekių katalogas

Garso - vaizdo įranga

 • Platus audio ir video reikmenų pasirinkimas:

  rozetės, jungtys, Scart kabeliai, S-video kabeliai, DisplayPort kabeliai, HDMI kabeliai, DVI/HDMI kabeliai, DVI/VGA kabeliai, DVI kabeliai, VGA kabeliai, jungiamieji vaizdo kabeliai, magistraliniai garso kabeliai, jungiamieji garso kabeliai, kabelių tvarkymo sistemos, signalo keitikliai, signalo stiprintuvai, komutatoriai, šakotuvai, perėjimai garso - vaizdo jungtims. 

  Viskaselektronikai.lt yra puiki vieta ieškantiems, kur internetu ir labai patrauklia kaina būtų galima įsigyti itin aukštos kokybės multimedijos įrangos. Mūsų asortimente yra: rozetės, jungtys, DisplayPort, HDMI, Scart, VGA, DVI, S-video laidai bei įvairūs perėjimai, komutatoriai ir šakotuvai, signalo keitikliai, stiprintuvai bei kita vaizdo – garso įranga. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose galite rasti daugiau techninės informacijos, padedančios pasirinkti. Pavyzdžiui, jei reikalingas garso ekvalaizeris arba jūsų veikloje naudojamas vaizdo įrašymo įrenginys, viską jo pajungimui rasite būtent čia.
  Atkreipkite dėmesį į tai, kokioms pažymėtoms prekėms taikoma akcija. Pasinaudoję specialiais pasiūlymais savo sistemas ar pramogų set-up‘us įsirengsite už pigiau. Be to, nepamirškite rikiavimo įrankio, kuris gali sutrumpinti laiką, reikalingą paieškoms.

  Skaityti daugiau
  835  su PVM
  1670  Sutaupykite 835 
  1888  su PVM
  3775  Sutaupykite 1887 
  138  su PVM
  460  Sutaupykite 322 
  242  su PVM
  484  Sutaupykite 242 
  696  su PVM
  1392  Sutaupykite 696 
  1718  su PVM
  3435  Sutaupykite 1717 
  1995  su PVM
  2850  Sutaupykite 855 
  1995  su PVM
  2850  Sutaupykite 855 
  995  su PVM
  1990  Sutaupykite 995 
  131  su PVM
  263  Sutaupykite 132 
  469  su PVM
  939  Sutaupykite 470 
  203  su PVM
  407  Sutaupykite 204 
  2342  su PVM
  3346  Sutaupykite 1004 
  671  su PVM
  2236  Sutaupykite 1565 
  VGA, 2xHDMI panelė
  Kodas: L60223
  1738  su PVM
  3476  Sutaupykite 1738 
  1286  su PVM
  2572  Sutaupykite 1286 
  381  su PVM
  761  Sutaupykite 380 
  097  su PVM
  324  Sutaupykite 227 
  089  su PVM
  298  Sutaupykite 209 
  962  su PVM
  1924  Sutaupykite 962 
  7323  su PVM
 • Platus audio ir video reikmenų pasirinkimas

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje jus pasitiks labai platus audio ir video reikmenų asortimentas. Nors kategorijų – daug, galime apžvelgti populiariausias iš garso ir vaizdo įrangos tarpo.
  „DisplayPort" kabeliai

  Tai skaitmeninės sąsajos būdas, pirmiausia naudojamas vaizdo šaltiniui prijungti prie vaizdavimo įrenginio, pavyzdžiui, kompiuteriui prie monitoriaus. „DisplayPort“ kabeliai leidžia perduoti aukštos raiškos garsą ir vaizdą (net iki 4K), palaiko kelis srautus ir didesnį maksimalų našumą nei kiti formatai, todėl idealiai tinka ypač didelės raiškos ekranams.

  HDMI kabeliai

  HDMI yra populiariausia multimedijos (daugialypės terpės) jungtis mūsų buityje. HDMI kabeliai perduoda vaizdo ir garso signalus iš šaltinio įrenginio į ekranus. Jie naudojami televizoriuose, namų kino sistemose, žaidimų konsolėse ir asmeniniuose kompiuteriuose. HDMI vienu kabeliu perduoda ir garso, ir vaizdo signalus.

  VGA kabeliai

  VGA kabeliai yra analoginiai, dažniausiai naudojami kompiuteriams ir monitoriams sujungti. Nors daugelyje šiuolaikinių įrenginių juos iš esmės pakeitė HDMI ir „DisplayPort", VGA vis dar galima rasti senesnėse sistemose.

  Jungiamieji garso kabeliai

  Kai naudojami grotuvai ar, pavyzdžiui, garso įrašymo įranga, reikalingi jungiamieji garso kabeliai aparatūrai. Priklausomai nuo tipo, jais, tarp tokių įrenginių kaip stiprintuvai, maišytuvai ir garsiakalbiai gali būti perduodami tiek stereo, tiek mono signalai.

  Komutatoriai, šakotuvai

  Garso ir vaizdo srityje, komutatoriai ir šakotuvai leidžia kelis šaltinio įrenginius prijungti prie vieno ar kelių ekranų arba imtuvų. Šakotuvai išplečia prie vieno prievado galinčių prisijungti įrenginių skaičių, o komutatoriai nustato, kuris įrenginys šiuo metu perduoda duomenis.

  Perėjimai skirti garso ir vaizdo jungtims:

  Tai adapteriai arba keitikliai, kurie leidžia suderinti skirtingų tipų garso ir vaizdo jungtis. Pavyzdžiui, jie gali leisti VGA šaltinį prijungti prie HDMI ekrano arba 3,5 mm garso šaltinį prijungti prie RCA įvesties. Jie reikalingi tam, kad vaizdo ar garso įranga veiktų sklandžiai visomis situacijomis.

  Kaip vaizdo ir garso įrangos technologijos keitėsi per metus?

  Per dešimtmečius nuo tada, kai atsirado video bei audio technologijos, vaizdo ir garso įranga labai pasikeitė. Iš pradžių dominavo analoginės sistemos. Laikui bėgant, technologinė pažanga leido naudoti skaitmeninius sprendimus, padidinusius signalų aiškumą ir stabilumą. Didžiulius kineskopinius televizorius pakeitė ploni LED ir OLED ekranai, o vinilines plokšteles ir kasetes - kompaktiniai diskai, skaitmeninės failų versijos ir net transliavimas iš interneto.

  Naujausia evoliucija - belaidžio ryšio technologijos, kurios lengvina prietaisų prijungimą ir signalų gavimą be kabelių. Taigi, laikui bėgant visi vaizdo bei garso įrenginiai sugebėjo pakelti gaunamo turinio kokybę, tapo patikimesni ir taip pat pasidarė labiau prieinami.

  Kaip skirtingi vaizdo ir garso įrangos komponentai bendrauja tarpusavyje?

  Tam, kad pavyktų perduoti signalą iš vieno taško į kitą (pavyzdžiui, iš telefono į kolonėles arba iš žaidimų konsolės į kompiuterį), reikalingos tam tikros jungtys. Vaizdo ir garso įrangos komponentai pirmiausia bendrauja naudodami standartizuotas jungtis, jų sąsajas ir protokolus.

  HDMI, „DisplayPort" ir RCA - fizinės jungtys (tikri kabeliai), kuriais perduodami signalai tarp įrenginių. Protokolas – funkcijų ir algoritmų visuma, kuri užtikrina, kad prietaisai suprastų ir tinkamai apdorotų šiuos signalus bei juos būtų įmanoma pamatyti ar išgirsti.

  Šiuolaikinėse sistemose taip pat naudojamos belaidės technologijos, tokios kaip „Bluetooth" ir „Wi-Fi", kurios palengvina keitimąsi duomenimis be realių kabelių.

  Tad, skirtingi įrenginiai, pavyzdžiui garso įrašytuvas mikrofone ir garso programinė įranga paprastai bendrauja per fizines arba virtualias jungtis. Kai kuriais atvejais dar reikalinga ir specializuota garso ar vaizdo programinė įranga, kad signalas galėtų būti apdorojamas ar atkuriamas.

  Ką reikėtų žinoti renkantis įrangą optimaliai namų kino patirčiai?

  Rinkdamiesi įrangą optimaliai namų kino patirčiai, atsižvelkite į šiuos dalykus:

  • Ekrano dydis ir skiriamoji geba. Tam, kad vaizdas būtų malonus akiai, rinkitės kambario dydžiui pritaikytus, aukštos, 4K raiškos, ne per mažos įstrižainės ekranus.
  • Garso sistema. Jeigu kambarys ir televizorius, stovintis jame, yra dideli, investuokite į erdvinio garso sistemą arba soundbar‘ą. Tai kurs kino teatrui prilygstančią žiūrėjimo patirtį.
  • Kambario akustika. Kai kada gali reikėti papildomų akustinių priedų, kad garsas kambaryje skambėtų raiškiai ir maloniai.
  • Jungtys. Užtikrinkite, kad visiems prietaisams būtų pakankamai HDMI, optinių, audio ir kitų būtinų jungčių, laidų ir perėjimų.
  • Aplinka. Tinkamas apšvietimas ir patogios vietos atsisėsti pagerina žiūrėjimo patirtį.

  Kokios naujovės laukia vaizdo ir garso technologijų rinkoje?

  Ko gero galima išskirti bent kelis dalykus. Vis daugiau galima girdėti apie 8K raiškos standartą, kuris turėtų tapti nauju standartu netolimoje ateityje. DI (dirbtinio intelekto) pagalba gerinama garso kokybė ir object-based audio sprendimai – daugiausiai potencialo turinčios naujovės garso pasaulyje.

  Taip pat vertėtų paminėti ir tai, kad dauguma vartotojų laukia dar pažangesnių transliavimo paslaugų (aukštesnė raiška, mažesnė delsa) bei papildytos realybės integravimo į medijos vartojimą.
   

  Skaityti daugiau