Prekių katalogas

Klaviatūros

 • Vienas svarbiausių kompiuterių aksesuarų, priedų ar įvesties įrenginių yra klaviatūros. Šie įrenginiai prisijungia prie kompiuterio ir leidžia įvesti tekstą, skaitmenis, komandas ir net atlikti tam tikras funkcijas vieno ar kelių klavišų paspaudimu (pavyzdžiui, padaryti ekrano nuotrauką, padidinti ekrano ryškumą, pakeisti garso takelį, įjungti mikrofoną ir ne tik).

  Internetu, iš Viskaselektronikai.lt galite patrauklia kaina įsigyti Delock skaičių klaviatūras ar kitų gamintojų klaviatūras asmeniniams ar nešiojamiems kompiuteriams ir kompiuterizuotoms darbo stotis. Prekės puslapyje nurodomi svarbiausi techniniai klaviatūros parametrai, tad pasirinkti geriausią variantą yra patogu bei paprasta. Jeigu jus dominančiai prekei dar taikoma ir akcija, tai tokios klaviatūros kainuos net pigiau nei įprastai.

  Primename, kad užsakymai nuo 50 EUR yra nemokamai pristatomi visoje Lietuvoje, o mūsų prekių asortimente yra ne tik kompiuterio klaviatūros, bet ir joms skirti priedai, pavyzdžiui, klaviatūros valiklis, perėjimai ir daug kitų įvesties įrenginių, tinkamų darbui bei pramogoms.

  Skaityti daugiau
  1220  su PVM
 • Aukščiausi komforto ir efektyvumo standartai

  Klaviatūros ir pelės ergonomiškumas turi didelę įtaką visos darbo vietos patogumui ir efektyvumui darbo vietoje.

  Tinkamai suprojektuotos, kompiuterizuotos darbo vietos neatsiejamos nuo darbo su kompiuteriu, tad įvesties įrenginiai turi būti patogūs ir efektyvūs.Tai gali labai padidinti produktyvumą ir pagerinti darbuotojo savijautą.

  Ergonomiškos klaviatūros gali būti suskirstytos į dalis ir turi riešo atramas, kad sumažintų įtampą, kurią patiria ranka. Labai svarbu įvertinti ar klaviatūra telpa ant stalo, rasti tinkamą prijungimo sprendimą bei priprasti prie mygtukų išdėstymo. Nepamirškite ir apie tokius elementus, kaip kėdės aukštis, monitoriaus vieta ir apšvietimas. Jie prisidės prie to, kad dirbdami jaustumėtės komfortiškai ir pasiektumėte geriausių rezultatų.

  Klaviatūrų tipai

  Klaviatūros būna įvairių tipų, įskaitant mechanines, membranines, belaides, specialias (pavyzdžiui, tik skaičių), lietimui jautrias ir ergonomines.

  Mechaninės klaviatūros išsiskiria ilgaamžiškumu ir taktiliniu grįžtamuoju ryšiu. Jos tinka žaidimams ir rašymui, nes su jomis daugumai yra maloniausia dirbti. Kiekvienas paspaudimas tuomet kažką reiškia.

  Membraninės klaviatūros leidžia klavišus spausti tyliau ir švelniau. Tokios klaviatūros daug labiau už mechanines tinka biuro aplinkoje bei ten, kur būna kitų žmonių.

  Ergonomiškos klaviatūros sukurtos siekiant sumažinti rankų ir kūno patiriamą įtampą. Jos gali turėti įdomesnį korpusą, kiek kitokį mygtukų išdėstymą arba išlenktus klavišus, kad būtų skatinama žmogų rankas laikyti natūralioje padėtyje.

  Belaidės klaviatūros veikia su baterijomis arba įkraunamo akumuliatoriaus pagalba. Joms nereikia būti nuolat prijungtoms prie kompiuterio.

  Kuris variantas bus geriausias? Pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų, naudojimo poreikių, biudžeto.

  Efektyvus darbas ir patogumas naudotis

  Tam tikri klaviatūros ypatumai ir funkcijos gali padaryti darbą su jomis efektyvesniu ir padidinti patogumą naudotis.

  • Pritaikomos sparčiųjų klavišų kombinacijos leis greičiau pasiekti norimą programą, atlikti funkciją ar paspartinti veiksmą (naudinga ir darbui, ir žaidimams);
  • Apšviesti klavišai puikiai matomi net ir prasto apšvietimo sąlygomis;
  • Belaidis ryšys užtikrina lankstumą dirbti net ir neįprastose padėtyse;
  • Ergonomiškas dizainas gali apsaugoti riešus ir rankas nuo per didelio nuovargio.

  Pagrindiniai klaviatūros komponentai ir funkcijos

  Kiekviena asmeninio kompiuterio, darbo vietos ar bet kuri klaviatūra planšetei vis tiek turės tas pačias sudedamasias dalis. Svarbiausi klaviatūros komponentai yra klavišai įvesčiai, funkciniai klavišai (skirti spartiesiems veiksmams) ir medijos valdymo mygtukai.

  Klaviatūros pojūtį ir taktilinį atsaką lemia klaviatūros jungiklių mechanizmas, pavyzdžiui, mechaninis arba membraninis. Papildomos funkcijos, tokios kaip matomumą užtikrinantis foninis apšvietimas ir programuojami ar lietimui jautrūs klavišai taip pat atlieka svarbią funkciją.

  Skaityti daugiau