Prekių katalogas

Išorinių kietųjų diskų korpusai, dėklai

 • Internetu, iš Viskaselektronikai.lt galite įsigyti Lindy dėžutes, dėklus bei korpusus išoriniams kietiesiems diskams SATA arba SSD. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame nurodoma ne tik kaina, bet ir svarbiausios techninės savybės, leidžiančios pasirinkti geriausią variantą. Jeigu jus dominantis išorinis kietasis diskas (SSD) arba jo dėklas yra pažymėtas specialiu ženklu „akcija“, jį pavyks įsigyti net pigiau nei įprasta kaina.

  Primename, kad užsakymai nuo 50 EUR visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai, o kiekvienam korpusui bei dėklui suteikiama ir 2 metų garantija.

  Skaityti daugiau
  17972  su PVM
  USB 3.2 Gen 2x2 NVMe M.2 SSD Enclosure
  Kodas: L43318
  Likutis: 0 vnt.
  10589  su PVM
  USB 3.0 SATA Enclosure 2.5"
  Kodas: L43331
  Likutis: 0 vnt.
  1411  su PVM
  USB 3.2 Gen 2 M.2 SSD korpusas
  Kodas: L43332
  Likutis: 0 vnt.
  2363  su PVM
 • Privalumai, kuriuos turite žinoti

  Kietųjų diskų korpusai ir dėklai turi daug privalumų.

  Visų pirma, jie užtikrina išorinių kietųjų SATA diskų apsaugą ir palengvina transportavimą, o tradiciniams SSD diskams dar ir sukuria galimybę apskritai būti transportuojamiems. Dėklai ir korpusai apsaugo diską nuo fizinių pažeidimų, dulkių ir drėgmės, todėl gerokai pailgėja jo tarnavimo laikas.

  Korpusai taip pat leidžia paprasčiausiu būdu SSD prijungti prie įvairių kompiuterių ar įrenginių per USB, eSATA arba Thunderbolt sąsajas, todėl disko nereikia montuoti į sistemos vidų. Jie leidžia naudotojams vidinius sparčiuosius SSD diskus naudoti kaip išorinius, todėl tai yra ekonomiškas būdas padidinti saugyklos talpą, visada turėti reikalingus duomenis po ranka.

  Dažnu atveju pasirenkamas ir dėklas, kuris gali klonuoti sistemos diską ir nuolat kuria atsargines kopijas.

  Dėklai išoriniams diskams

  Tokių dėklų poreikis išaugo didėjant verslo ir asmeniniams poreikiams kaupti skaitmeninius duomenis ir išlikti mobiliems, ko reikalauja moderni darbo aplinka.

  Aukštos kokybės Lindy dėklai yra tvirti, sugeria smūgius, kurie yra labai kenksmingi jautriems saugyklos lustams ir elektronikai. Dėklas diską saugo nuo beveik visų išorinių grėsmių, kurios galėtų jam pakenkti.

  Dar viena savybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra gera ventiliacija, užtikrinanti, kad diskas darbo metu neperkaistų ir taip būtų išvengta veiklos strigimo ar duomenų praradimo.

  Labai svarbu prieš perkant žinoti apie disko našumą, jungties ypatumus dėkle, pačio korpuso matmenis ir kitus techninius niuansus.

  Ką turėtumėte žinoti apie išorinius kietuosius diskus?

  Išorinis kietasis (HDD) arba spartusis diskas SSD yra nepakeičiami įrankiai, jei norite sukurti atsarginę svarbių duomenų kopiją, padidinti savo kompiuterio ar duomenų kaupyklos talpą ir užtikrinti svarbių failų perkeliamumą.

  Prieš perkant svarbu žinoti tam tikrus dalykus, nes tai padeda priimti geriausią sprendimą:

  • Atsižvelkite į vidinės atminties talpą. Ji gali būti nuo kelių šimtų gigabaitų iki net kelių terabaitų. Kadangi nuo talpos priklauso ir kaina bei gali mažėti sparta, svarbu įvertinti savo poreikius bei biudžetą.
  • Būtent greitis yra labai svarbus aspektas. USB 3.0, 3.1, 3.2 arba Thunderbolt jungtis turintys diskai pasižymi didesne duomenų perdavimo sparta (pavyzdžiui, SuperSpeed standartas duomenis perduoda iki 20 Gb/s sparta), o tai labai svarbu dideliems failams.
  • Be to, atsižvelkite į disko suderinamumą su jungtimis korpuse ir tuo, kokių matmenų diskai telpa korpusuose.
  • Svarbu žinoti ir tai, ar diskui reikia išorinio maitinimo.
  Skaityti daugiau