Prekių katalogas

Kaip pirkti?

 • Suradę norimą prekę įeikite į jos kortelę, kurioje:

  1. Iš išskleidžiamo meniu pasirinkite prekės mato vienetus (ne visos prekės juos turi, bet pavyzdžiui kabelius galite pirkti ir metrais ir ritėmis).

  2. Laukelyje „kiekis“ įveskite norimą prekių kiekį ir spauskite mygtuką „Į krepšelį “.

  3. Įsidėjus prekes į krepšelį, jas galite peržiūrėti viršutiniame dešiniajame kampe tiesiog užvedus pelės žymeklį ant laukelio „Prekių krepšelis“.

  4. Jei norite toliau tęsti prekių užsakymą, tiesiog spauskite mygtuką „Tęsti užsąkymą“. Atsidariusiame puslapyje matysite visas į krpšelį įdėtas prekes, jų kiekius ir kainas.

  5. Jeigu turite nuolaidų kuponą, jo kodą galite įvesti į nuolaidų kupono kodo laukelį, esantį po įdėtų į krepšelį prekių sąrašu. Spauskite mygtuką „Pritaikyti“, tada jums bus pritaikyta nuolaida.

  6. Spaudžiame „Užsakyti“ ir atsivėrusiame puslapyje užpildykite duomenis reikalingus užsakymui (vardas, pavardė ir kiti kontaktiniai duomenys). Perkant įmonės vardu, užpildykite rekvizitus.

  7. Pasirinkite prekių atsiėmimo būdą:
     – Pristatymas per kurjerius. Prekių krepšelio iki 20 € pristatymo kaina visoje Lietuvoje 3.99 €. Prekių krepšelį nuo 20 € pristatome nemokamai;
     – Prekes galite nemokamai atsiimti mūsų parduotuvėje (prekių atsiėmimo punkte) - Vilniuje, Smolensko g. 6. Pasirinkus atsiimti prekes mūsų parduotuvėje, jūsų užsakymas bus pradėtas ruošti tik jums atvykus į parduotuvę, todėl norint atsiimti užsakytas prekes, gali tekti palaukti kol bus aptarnauti pirkėjai esantys parduotuvėje ir paruoštas jūsų užsakymas.

  8. Pasirinkite vieną iš mokėjimo būdų:

     – Apmokėjimas internetu per el. bankininkystės sistemą;
     – Apmokėjimas grynaisiais (grynaisiais pinigais galite atsiskaityti tiek pasirinkus pristatymą per kurjerius prekių pristatymo metu, tiek ir atvykę atsiimti prekių į mūsų parduotuvę). Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir parduotuvėje Vilniuje, Smolensko g. 6 gali skirtis, dėl taikomų akcijų ar išskirtinių pasiūlymų, kurie galioja tik užsakant prekes internetu, todėl norėdami įsigyti prekę už kainą taikomą internetinėje parduotuvėje, prašome pateikti užsakymą internetu;
     – Apmokėjimas bankiniu pavedimu (jums paruošime sąskaitą išankstiniam apmokėjimui, kurią atsispausdinę galėsite sumokėti už prekes banke).

  9. Susipažinkite su parduotuvės taisyklėmis ir, jeigu su jomis sutinkate, patvirtinkite užsakymą nuspaudę mygtuką „Užsakyti“.

  10. Apie užsakymo eigą informuosime el. paštu.

  11. Kilus klausimų susisiekite el. paštu info@viskaselektronikai.lt arba telefonu +370 615 49768.