Prekių katalogas

Lituokliai

 • Lituoklio mums prireikia daugeliu gyvenimiškų atvejų, kai patys imamės taisyti sugedusį radioelektronikos prietaisą, ar norime atnaujinti pažeistą mikroschemą. Lituodami tvirtai sujungiame tam tikras medžiagas, tuo tikslu panaudodami lydmetalį. Šiam sustingus ir gaunama nejudama jungtis. Lydmetaliai – tai metalai, kurių lydymosi temperatūra yra žemesnė nei detalių, kurias norima sujungti.
   

  13431  su PVM
  33759  Sutaupykite 20328 
  Lituoklis Weller WXMT
  Kodas: 89298
  21175  su PVM
  2130  su PVM
  Lituoklis 60W
  Kodas: 32602
  1295  su PVM
  Lituoklis 30W
  Kodas: 32601
  967  su PVM
  Lituoklis WXP-120
  Kodas: 31190
  28919  su PVM
  7623  su PVM
  Lituoklis WP-65
  Kodas: 42681
  22022  su PVM
  Lituoklis WP-80
  Kodas: 27491
  23353  su PVM
  Lituoklis WEP 70
  Kodas: 64363
  8712  su PVM
  34243  su PVM
  5203  su PVM
  26015  su PVM
  Lituoklis WSP-150
  Kodas: 44737
  35937  su PVM
  39083  su PVM
  20691  su PVM
 • Kas yra lituoklis?

  Prietaisas lituoklis, yra skirtas tam, kad, naudojant ištirpintą lydmetalį, būtų galima nepajudinamai sujungti dvi metalines detales. Jis yra sudarytas iš įkaitinto metalo antgalio ir nuo karščio izoliuotos rankenos. Dažniausiai naudojamas elektrinis lituoklis, kuris būna įkaitinamas elektra, teikiama laidais, elektriniu taip pat yra laikomas ir akumuliatorinis lituoklis. Dar yra žinomas ir dujinis lituoklis, kuris kaitinamas degančių dujų liepsna. Šio tipo lituoklį galima naudoti bet kuriomis sąlygomis, todėl jis yra labai patogus darbui. Lituoklio antgalį įkaitina degančios dujos, nuėmus antgalį jis tampa įprastiniu dujų degikliu.
  Lituoklių sąraše – ir lituoklis vamzdžiams, ir karšto oro lituoklis, ir momentinis lituoklis, ir belaidis lituoklis, ir lituoklis mikroschemoms, ir lituoklis su keičiamais antgaliais. Taip pat yra ir lituoklis plastikui, ir lituoklis plastmasei, ir plastikinių vamzdžių lituoklis. Dar esama lituoklių su nichrominių šildytuvų.
  Kokį lituoklį pasirinkti, priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis ir kokiais tikslais jis bus naudojamas. Jei bijote, jog naudojant elektrinį lituoklį nutrūks elektros energijos tiekimas, tada rinkitės akumuliatorinį arba dujinį lituoklį. O tie, kuriems nepatinka laukti, kol lituoklis užkais, tegu renkasi impulsinį lituoklį, kurie įkaista akimoju.

  Kokias medžiagas galima lituoti?

  Lituoti galima daugybę pačių įvairiausių medžiagų. Elektriniais lituokliais galima lituoti aliuminio, bronzos, nerūdijančio plieno, nikelio, vario ir žalvario gaminius. Jei litavimui naudojama vandenilio chlorido rūgštis, ja galima lituoti aliuminį, sidabrą, nerūdijantį plieną ir cinkuotą plieną. Taip pat dažnai susiduriame su plastikinių arba plastmasinių detalių lūžimais, įtrūkimais, po ko jos tampa nebetinkamos naudoti. Tada pravers plastiko arba plastmasės lituoklis. O vamzdžių lituoklis pravers tada kai lituojami ne tik variniai ar nerūdijančio plieno, bet ir polipropileno vamzdžiai, kurie plačiai naudojami vandentiekio, šildymo ir kanalizacijos sistemose. Kadangi polipropilenas garsėja savo tvirtumu, tai ir iš jo pagamintų vamzdžių litavimas reikalauja atidumo ir stropumo. Šis darbas atliekamas naudojant specialų lituoklį, turintį vamzdžių šildymo antgalį.

  Dujiniai lituokliai internetu

  Jei jums reikalingasdujinis lituoklis , geriausia jį pirkti internetu. Internetinių parduotuvių gausa skatina naudotis jų paslaugomis dėl internetinės prekybos patogumo. Parduotuvių svetainėse yra apstu informacijos apie parduodamus gaminius. Iš jos paaiškėja, jog dujinis lituoklis ir kaina, kuri už jį prašoma, tikrai yra verti dėmesio. Be to, internete yra daug  parduotuvių, o visos jos už parduodamas prekes prašo skirtingų kainų, todėl klientas visada turi galimybę pasirinkti jam geriausią prekės ir jos kainos variantą. Internetinės prekybos privalumu galima laikyti ir tai, kad įsigyta prekė pirkėjui būna pristatoma į namus jo nurodytu adresu, nesvarbu, kurioje šalies vietoje jis gyventų. Pirkimas laikomas įvykusiu iš karto po to, kai pirkėjas per elektroninę bankininkystę perveda sutartą sumą pardavėjui. Po to pirkinys, tame tarpe ir dujinis lituoklis, iškeliauja pas savininką.

  Lituoklių asortimentas Viskaselektronikai.lt e. parduotuvėje

  Jeigu jums reikia vienoje vietoje įsigyti daug įvairių elektronikos prekių bei įrankių, patogiausia šių prekių ieškoti parduotuvėje Viskaselektronikai.lt. Čia prekes galima įsigyti ir tiesiogiai vietoje, ir internetu. Pačių prekių asortimentas labai platus - tame tarpe ir litavimo prekės. Čia rasite ne tik įvairių rūšių lituoklius – tarp kurių ir elektrinis lituoklis 500w, ir firmos weller lituoklis, ir išlitavimo lituoklis gera kaina, bet ir litavimo antgalius, lituoklių stovus, litavimo priedus, lydmetalius bei litavimo stoteles.
  Prekių kainoms nuolat taikomos įvairios nuolaidų akcijos, o prekės, kaip jau anksčiau minėta, pirkėjams pristatomos į namus. Čia pirkėjai gali apsirūpinti ne tik litavimo reikmenimis, bet ir įsigyti apšvietimo prekes, spausdintuvus ir jų dalis, baterijas, akumuliatorius, kabelius ir jų mazgus, įvairius matavimo prietaisus, ventiliatorius ir kitokius namų ūkyje naudingus daiktus. Ir visa tai vienoje vietoje – tad ar begali būti patogiau?
   

  Skaityti daugiau