Prekių katalogas

Atminties kortelių skaitytuvai

 • Norint perkelti duomenis iš atminties kortelių, juos skaityti ar redaguoti, gali būti reikalingi SD – atminties kortelių skaitytuvai. Elektroninė parduotuvė Viskaselektronikai.lt siūlo patrauklias sąlygas internetu pirkti microSD, įprastų SD bei kitų tipų atminties kortelių skaitytuvus bei tokius priedus kaip keitiklius. Kiekvienos prekės puslapyje rasite daug naudingos techninės informacijos, kuri padeda ieškant geriausio varianto.

  Patikusius ar tinkamiausius skaitytuvus galėsite įsidėti į krepšelį bei sau patogiu metu ir iš sau patogios vietos įsigyti tiesiog internetu. Visi užsakymai gali būti nemokamai suruošiami užsakymų atsiėmimo punkte adresu Eišiškių pl. 36A, Vilnius. Partneriai kurjeriai atminties (SD) kortelių skaitytuvus galės pristatyti visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos sav.) nurodytu adresu arba į DPD Pickup siuntų terminalą. Siuntimas yra nemokamas, jeigu jūsų užsakymo suma viršija 50 EUR. Jeigu siuntos yra sandėlyje, pristatymas paprastai trunka vos 1-2 darbo dienas.

  Atkreipkite dėmesį ir į tai, ar skaitytuvams nėra taikoma akcija. Jos metu visos pažymėtos prekės kainuos net pigiau nei įprastai.

  Skaityti daugiau
  Kortelių skaitytuvas USB 2.0 MicroSD
  Kodas: 88500
  Likutis: 3 vnt.
  876  su PVM
  Kortelių skaitytuvas USB 2.0 MicroSD, OTG
  Kodas: 88499
  Likutis: 0 vnt.
  941  su PVM
  Kortelių skaitytuvas USB 2.0 MicroSD, SD, MMC
  Kodas: 88501
  Likutis: 0 vnt.
  998  su PVM
  USB 2.0 Smart Card Reader
  Kodas: L42768
  Likutis: 0 vnt.
  1814  su PVM
  USB 3.2 Type C & A SD / Micro SD Card Reader
  Kodas: L43335
  Likutis: 0 vnt.
  2472  su PVM
 • Kaip pasirinkti tinkamą atminties kortelių skaitytuvą?

  Renkantis tinkamą atminties kortelių skaitytuvą, reikia atsižvelgti į suderinamumą, greitį ir jungčių galimybes (ar nereikės keitiklio, adapterio).

  Pirmiausia ir svarbiausia įsitikinti, kad skaitytuvas palaiko jūsų naudojamų atminties kortelių formatus. Tai gali būti SD, microSD arba, pavyzdžiui, CompactFlash. Skaitytuvas su keliais lizdais gali kainuoti kiek brangiau, tačiau jis suteiks universalumą ir funkcionalumą, kurio reikia įvairių tipų kortelėms.

  Dar vienas svarbus faktorius yra skaitytuvo greitis. Norėdami, kad procesai vyktų sklandžiai, ieškokite įrenginių, savo galimybėmis prilygstančių kortelių spartumui. Tai ypač aktualu, jei dirbate su didelės raiškos RAW nuotraukomis arba 2K, 4K ar net 6K bei 8K vaizdo įrašais.

  Jeigu randate, kad poreikius atitinka net keli atminties kortelių skaitytuvai, galite ieškoti ir dar smulkesnių detalių. Pavyzdžiui, C tipo USB arba USB 3.0 jungtys yra svarbios dėl suderinamumo su stacionariu ar nešiojamuoju kompiuteriu, nes per šią jungtį duomenys perduodami gerokai sparčiau ir procesai palengvėja. Be to, jei skaitytuvą reikia naudoti ne tik vienoje vietoje, svarbu, kad jį būtų patogu nešiotis.

  Įvertinę šiuos faktorius galėsite rasti konkrečius poreikius atitinkantį atminties kortelių skaitytuvą, kuris pagerins jūsų darbo eigą ir duomenų valdymą.

  Neatsiejama fotografijos ir technologijų dalis

  Atminties arba SD kortelių skaitytuvas tapo neatsiejama fotografijos profesionalų ir technologijų profesionalų darbų, hobių bei veiklos dalimi. Kadangi įprasti kompiuteriai neturi SD kortelėms skirtos jungties, skaitytuvai eliminuoja atotrūkį tarp akimirkas užfiksuoti galinčios įrangos ir jų skaitmeninio išsaugojimo ar redagavimo.

  Fotografams ir videografams, patikimas kortelių skaitytuvas yra būtinas norint greitai perkelti didelės apimties ir aukštos skiriamosios gebos failus iš fotoaparatų ar kamerų į kompiuterius, kad juos būtų galima redaguoti, saugoti ar bendrinti. Juk atminties kortelės greitai prisipildo, tad svarbu optimizuoti perkėlimo procesus, kad darbas, stebėjimas ar kita veikla nesustotų.

  Kalbant apie kitas panaudojimo galimybes, išmaniųjų kortelių skaitytuvai palengvina sklandų duomenų perkėlimą iš vieno įrenginio į kitą, todėl jie yra būtini turinio kūrėjams, videografams ir IT specialistams, aptarnaujantiems kelis skirtingus klientus.

  Jų naudingumas neapsiriboja vien tik profesionaliu naudojimu, bet ir didina technologijas išmanančių vartotojų galimybes valdyti asmeninius duomenis ir turtą. Su skaitytuvu lengviau analizuoti vaizdo registratorių duomenis, CCTV kamerų sukauptą medžiagą ir taip spręsti ginčus ar net padėti teisėtvarkos institucijoms.

  Praktiški įrankiai jūsų technologinei kasdienybei

  Atminties kortelių skaitytuvai - tai praktiški įrenginiai, kurie supaprastina jūsų technologinę kasdienybę ir siūlo paprastą sprendimą, jeigu yra poreikis pasiekti, perkelti ir kurti atsargines skaitmeninių failų kopijas.

  Skaitytuvai veikia be tiesioginio įrenginių prijungimo, todėl mažiau dėvisi prievadai ir taupomas akumuliatoriaus veikimo laikas, nereikia vargti su laidais ir vietos, kur viską susidėti, paieška.

  Šis patogumas yra labai reikalingas profesionalams bei mėgėjams, kurie dažnai dirba su skaitmeninėmis laikmenomis, nes galima be vargo tvarkyti failus įvairiuose įrenginiuose, juos kaupti, panaudoti, o korteles vėl paruošti naudojimui. Nesvarbu, ar redaguojate naujausią klientų fotosesiją, dalinatės vaizdo įrašais, ar atnaujinate skaitmeninę filmų, audio įrašų biblioteką, atminties kortelių skaitytuvas supaprastina visus išvardintus procesus, todėl šiuolaikiniame pasaulyje tai yra kone būtinas aksesuaras.

  Skaityti daugiau