Prekių katalogas

Mikrofonai

 • Internetu, iš Viskaselektronikai.lt galite patrauklia kaina pirkti Delock USB Condenser tipo mikrofonus (su kondensatoriumi). Šie įrenginiai puikiai tinka turinio kūrėjams, įrašų darymui, profesionaliai kūrybai, projektams ir kokybiškai reklaminei medžiagai kurti. Kiekvienas mikrofonas turi savo prekės puslapį, o jame nurodoma svarbiausia techninė informacija ir privalumai. Primename, kad užsakymai nuo 50 EUR yra nemokamai pristatomi visoje Lietuvoje.

  Nepraleiskite tokių progų, kai vyksta akcija. Jų metu, specialiai pažymėti Delock kondensatoriniai mikrofonai kainuos net pigiau nei įprastai.

  Skaityti daugiau
  Mikrofonas USB Condenser su stovu 1.35m
  Kodas: 80748
  Likutis: 0 vnt.
  3358  su PVM
  Mikrofonas USB Condenser su stovu 1.5m
  Kodas: 80749
  Likutis: 0 vnt.
  6040  su PVM
  11096  su PVM
 • Veikimo principas ir privalumai

  Kondensatoriniai mikrofonai veikia elektrostatiniu principu. Garso bangos, kurias priima mikrofonas, sukelia judesį tarp plokštelės ir plonos, elektrinį krūvį laikančios diafragmos. Šis judesys keičia elektros krūvį ir sugeneruoja unikalų garso signalą.

  Pagrindiniai kondensatorinių mikrofonų privalumai yra jų jautrumas ir plati dažninė charakteristika, todėl su jais gaunami labai aukštos kokybės, ausiai malonūs įrašai. Dėl gebėjimo fiksuoti subtilius niuansus jie yra geriausias pasirinkimas studijiniams įrašams, kai svarbiausia – aiškumas, raiška, tikslumas ir kokybė.

  Kaip pasirinkti tinkamiausią variantą?

  Rinkdamiesi kondensatorinį mikrofoną internetu, atsižvelkite į jo technines savybes, ne tik kainą.

  Naudinga pažinti poliariškumo - krypties modelius (kardioidinį, vienos krypties, visakryptį, figūrinį-8). Tai yra svarbu profesionalios įrašų aplinkos kūrimui, kad mikrofonas pasiūlytų jūsų programai tinkamą dažnio charakteristiką ir tokias funkcijas kaip pado jungiklis arba aukštųjų dažnių filtras.

  Susipažinkite su įrenginio jautrumu (dB), dažnio diapazonu (kHz), imties dažniu (bitai ir kHz), jungties tipu (dažniausiai – USB arba AUX) ir kitomis specifikacijomis. Nuo to priklauso ar pavyks įrašyti HiFi studijino lygio įrašą bei ar gausis norimas rezultatas. Laidiniam įrenginiui dar labai svarbus ir laido ilgis bei reguliavimo galimybės, kad būtų galima sukurti patogią sąranką.

  Kokybė studijiniam įrašui

  Paprastas kompiuterio mikrofonas turi techninių apribojimų, dėl ko neįmanoma pasiekti tos krištolinės garso kokybės, kurią girdite profesionaliuose YouTube vaizdeliuose, televizijoje ar per radiją.

  Studijinio lygio įrašymui labai svarbios kondensatorinio mikrofono techninės galimybės. Jie yra daug jautresni ir reaguoja į plataus dažnių diapazono garsus bei patys neskleidžia triukšmo, tad su jais pavyksta perteikti visas vokalo ir instrumentų detales ir dinamiką.

  Skaityti daugiau