Prekių katalogas

Lydmetaliai

 • Be lydmetalio neįmanoma sulituoti jokių medžiagų. Ši pagrindinė litavimo priemonė būna įvairių pavidalų ir gaminama iš tokių medžiagų, kurių lydymosi temperatūra yra žemesnė negu lituojamų detalių. 

  Skaityti daugiau
  2300 su PVM
  3300 su PVM
  3000 su PVM
  4500 su PVM
  1280 su PVM
  8299 su PVM
  7999 su PVM
  6100 su PVM
  7500 su PVM
  3000 su PVM
  4899 su PVM
  8900 su PVM
  3933 su PVM
  2900 su PVM
  1200 su PVM
  3000 su PVM
 • Lydmetalis – kas tai?

  Lydmetalis – tai metalas arba jo lydinys. Jis būna gaminamas iš vario, sidabro, geležies, cadmio, metalo keramikos bei kitokių medžiagų. Kad lydmetalis būtų geresnės kokybės, į jį dar dedamas titanas ir cirkonis. Lydmetalis su fliusu, kurio tankis mažesnis už lydmetalio, padeda išvengti litavimo siūlės korozijos. Litavimo medžiagos lituojant įsispraudžia tarp jungiamųjų detalių ir jas tarpusavyje tvirtai sujungia. Dažnai lydmetalis litavimui būna sudarytas iš alavo, papildyto įvairių medžiagų priedais. Populiarumu nenusileidžia ir lydmetalis su švinu, jis būna labai minkštas. Dar yra ir kitos lydmetalio rūšys: sidabro lydmetalis, alavo lydmetalis, aukso lydmetalis, bešvinis lydmetalis, lydmetalis variui, lydmetalis aliuminiui lituoti.

  Kur naudojamas lydmetalis?

  Lydmetaliai itin plačiai naudojami radiotechnikoje ir elektronikoje, kai reikia lituoti komponentus. Kai lydmetalio lydymosi temperatūra nesiekia daugiau nei 450 laipsnių karščio, tada lydmetalio pagrindas dažnu atveju būna alavas, švinas, cinkas, kadmis arba bismutas. Tuo tarpu radiotechnikos litavimui labiausiai tinka lydmetalis, kurio lydymosi temperatūra neviršija 145 laipsnių Celsijaus. Šie litavimai vadinami minkštaisiais. Minkštasis litavimas pasitarnauja variui ir jo lydiniams, cinkui, plieno ir aliuminio lydiniams lituoti. O lydmetalis su kanifolija yra skirtas lituoti vario, švino ir alavo oksidams, jis yra nepakeičiama priemonė elektronikos ir radiotechnikos darbams.
  Kai litavimui reikalinga temperatūra svyruoja nuo 450 iki 1000 laipsnių Celsijaus, toks litavimas yra vadinamas kietuoju, tada reikalingas lydmetalis kietam litavimui. Kietojo litavimo šilumos šaltiniu tampa ugnies liepsna. Kietasis litavimas puikiai pasitarnauja daugeliui metalo rūšių lituoti. Šios rūšies litavimas yra naudojamas tada, kai reikia sujungti varinius vamzdžius arba kietojo metalo gabalėlius prilituoti prie pjūklo dantų ašmenų arba grąžtų.

  Lydmetalių asortimentas Viskaselektronikai.lt el. parduotuvėje

  Jeigu jums reikalingas lydmetalis aliuminiui ar kuriam nors kitam metalui, nedvejodami susiraskite internete svetainės: Viskaselektronikai.lt adresą. Ten lydmetalio kaina yra palanki pirkėjui. Be to, prekėms nuolat taikoma nuolaidų akcija. Asortimente gausus lydmetalių pasirinkimas. Čia rasite ir bešvinį lydmetalį, ir su švinu. Prekių sąraše ir remonto darbams idealiai tinkantis alavo-švino lydmetalis, ir sintetinių dervų pagrindu pagamintas fliuso derinys be kanifolijos ir halogenidų. Pardavime įvairaus storio lydmetaliai, nuo 0,5 iki 2,0 mm skersmens. Apie kiekvieną iš jų tam skirtoje skiltyje galima rasti pačią išsamiausią informaciją, kuri padės jums išsirinkti labiausiai tinkamą prekę.

  Lydmetalius patogiausia pirkti internetu, galima įsigyti ir atvykus į fizinę parduotuvę Vilniuje, esančią Smolensko g. 6. Tačiau perkant internetu prekę galima užsisakyti iš bet kurios Lietuvos vietos, o už ją sumokėjus per internetinę bankininkystę, ji pas pirkėją atkeliaus į namus jo nurodytu adresu.
   

  Skaityti daugiau