Prekių katalogas

Matavimo prietaisai

 • Norint gauti duomenis, atlikti darbus, turėti informaciją bei pasiruošti projektams, reikalingi patys tiksliausi matavimo prietaisai. Viskaselektronikai.lt parduotuvė gali pasiūlyti internetu įsigyti pačių įvairiausių, profesionalaus lygio matavimo prietaisų internetu. Asortimentą sudaro: slankmačiai, miliometrai, LCR matuokliai, lazeriniai matuokliai žemėtvarkai, srovės ir įtampos matuokliai bei kalibratoriai, mikrobangų nuotėkių detektoriai, fazės sukimosi bei magnetinio lauko indikatoriai ir daug kitų.

  Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame nurodoma ne tik kaina, tačiau ir svarbiausios įrangos techninės savybės, tikslumas.

  Skaityti daugiau
  37406  su PVM
  46758  Sutaupykite 9352 
  Miliommetras GOM-804
  Kodas: 76732
  57475  su PVM
  253495  su PVM
  296450  su PVM
  LCR matuoklis LCR-6100
  Kodas: 76737
  178959  su PVM
  LCR matuoklis LCR-8230
  Kodas: 76760
  2188527  su PVM
  LCR matuoklis LCR-8220
  Kodas: 76759
  1884938  su PVM
  LCR matuoklis LCR-8210
  Kodas: 76758
  1405899  su PVM
  LCR matuoklis LCR-8205
  Kodas: 76757
  1106666  su PVM
  HDMI kabelių testeris
  Kodas: 41184
  3209  su PVM
  23232  su PVM
  91476  su PVM
  LCR matuoklis LCR-6002
  Kodas: 76752
  104665  su PVM
  21774  su PVM
  3388  su PVM
 • Matavimo prietaisai: kaip teisingai matuoti elektros srovę, įtampą ir varžą?

  Norint tiksliai ir teisingai matuoti elektros srovę, įtampą ir varžą reikalingi kuo tikslesni elektros matavimo prietaisai. Kiekvienas iš šių parametrų yra skirtingas. Pavyzdžiui, elektros srovė (tiksliau, jos stiprumas), matuojamas amperais (A), įtampa – voltais (V), o varža – omais (Ω). Visi jie yra skirtingi dydžiai todėl tam reikia skirtingos įrangos arba multifunkcinio prietaiso, galinčio daryti viską.

  Ampermetras turi būti prijungtas į grandinę, voltmetras prijungiamas paraleliai, o varžai matuoti grandinę geriausiai atjungti arba sustabdyti srovę.

  Taip pat gali būti įdarbinami ir elektromagnetiniai matavimo prietaisai. Jie rodo kiek kitokius rodmenis, tačiau jie irgi svarbūs dirbant su elektros sistemomis.

  Matavimo prietaisų veikimo principai ir tipai

  Veikimo principas labai priklauso nuo įrenginio tipo, kadangi būtent tai lemia, kokios medžiagos naudojamos bei kokios technologijos įdarbinamos.

  • Mikrobangų nuotėkio detektorius – skirtas naudoti su įranga arba aplinkose, kur gali būti pavojingų mikrobangų. Jie saugo nuo elektromagnetinės radiacijos ir jos keliamų pavojų sveikatai.
  • Fazės sukimosi indikatoriai pritaikomi prie trifazių elektros grandinių. Jie skirti stebėti ar viskas veikia tinkama eiga.
  • Magnetinio lauko indikatoriai rodo magnetinio lauko stiprumą ir kryptį bei trikdžius.
  • Ampermetrai paprastai turi specialų rezistorių arba srovės transformatorių ir taip, pagal proporciją, gali išmatuoti srovės stiprumą grandinėje.
  • Voltmetrai prie grandinės jungiami lygiagrečiai ir matuoja potencialo skirtumą, taip nustatydami įtampą.
  • Varžos matuokliai į grandinę paleidžia labai silpną elektros impulsą ir išmatuoja įtampos pokytį, taip galėdami pamatuoti varžą.
  • LCR matuokliai į elektros komponentą paleidžia kintamosios įtampos arba srovės signalą ir matuoja susidariusią varžą, todėl galima tiksliai išmatuoti jo L, C ir R vertes arba induktyvumą, talpą bei varžą atitinkamai.
  • Miliometrai matuoja silpnas elektros sroves bei yra kiek panašūs į ampermetrus, tačiau orientuoti į daug mažesnio stiprumo srovę.

  Mūsų asortimente taip pat yra temperatūros, lazeriniai, ar net jonizuojančios spinduliuotės matavimo prietaisai ir ne tik. Kažkas sudomino? Atsidarykite prekės puslapį ir įvertinkite jos tinkamumą jūsų darbui.

  Matavimo prietaisų pritaikymas įvairiose srityse

  Čia esantys matavimo prietaisai daugiausiai pritaikomi profesionalų darbe. Elektronikos, elektrotechnikos, pramonės bei remonto srityse daugiausiai reikalingi būtent mūsų įvardinti elektrinės srovės bei jos savybių matuokliai.

  Taip pat turime ir kabelių testerių, lazerinių matuoklių žemėtvarkai, slankmačių įvairiems specialistams bei daug kitos technikos.

  Matavimo prietaisų tikslumas ir patikimumas

  Šiuolaikiniai elektroniniai ar net mechaniniai matavimo prietaisai jau yra labai tikslūs. Jų paklaidos – minimalios arba net ignoruotinos, todėl tai leidžia dar efektyviau daryti darbus bei pasiekti norimus rezultatus.

  Informaciją apie matavimo tikslumą visada rasite prekės puslapyje.

  Matavimo prietaisų kalibravimas ir priežiūra

  To reikia siekiant užtikrinti savo prietaisų tikslumą bei geriausią rezultatą darbe, saugumą. Reguliariai kalibruojant, prietaiso matavimai lyginami su žinomu standartu (etalonu) ir, jei reikia, prietaisas reguliuojamas.

  Reguliari priežiūra reikalauja vizualios apžiūros ir, jei reikia - atlikti valymą ar susidėvėjusių komponentų pakeitimą.

  Tiek kalibravimas, tiek priežiūra yra labai svarbūs siekiant išlaikyti matavimo tikslumą ir atitiktį kokybės standartams.
   

  Skaityti daugiau